Racjonalista - Strona głównaDo treści
Lekarka, która odkryła omicrona: "Próbowali mnie uciszyć"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
11-02-2022 21:42kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
Lekarka, która odkryła omicrona: "Próbowali mnie uciszyć"
0 na 2
Angelique Coetzee była pod presją polityków w Europie. Zażądali, by milczała, że objawy są łagodne.
Południowoafrykańska lekarka Angelique Coetzee, pierwsza, która zaalarmowała omikrona, teraz twierdzi, że była naciskana przez rządy w Europie, by nie wspominać, że wariant omicrona daje łagodne objawy.

- Powiedziano mi, żebym nie mówiła publicznie, że to łagodna choroba. Poproszono mnie, abym powstrzymała się od takich oświadczeń i zamiast tego powiedziała, że to poważna choroba. Powiedziałam nie, mówi Angelique Coetzee niemieckiej Die Welt.
- Chcieli mnie uciszyć - kontynuuje.
"Angelique Coetzee była lekarką, która jako pierwsza leczyła pacjentów z omikronem, gdy w listopadzie ubiegłego roku w Republice Południowej Afryki odkryto wariant wirusa. Ale fakt, że Coetzee była w stanie ustalić, że objawy były łagodne, najwyraźniej nie był postrzegany jako przesłanie radości w niektórych wpływowych kręgach".

Angelique Coetzee mówi Daily Telegraph, że kontaktowali się z nią zagraniczni politycy i badacze i próbowali przekonać ją, że nie ma racji, że objawy są łagodne, donosi Daily Mail.
"Powiedzieli mi, że nie mam pojęcia, o czym mówię, po prostu mnie atakowali" - powiedziała Coetzee dla Daily Telegraph.

- Oskarżyli mnie o kłamstwo, o trywializowanie omikronu ze względu na to, jak jest w Europie. Wg nich choroba z więcej niż 38 mutacjami nie może być łagodna.

Angelique Coetzee mówi, że nie mogła zrozumieć, dlaczego politycy jej nie słuchali, mimo że na własne oczy widziała skutki wirusa.

www.dailym(*)aking-variant-sound-worse.html
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

MaxGolonko3 (3459 punktów)Odp: Lekarka, która odkryła omicrona: "Próbowali mnie uciszyć&quo
>Angelique Coetzee była pod presją polityków w Europie. Zażądali, by milczała, że objawy są łagodne.
>Południowoafrykańska lekarka Angelique Coetzee, pierwsza, która zaalarmowała omikrona, teraz
>twierdzi, że była naciskana przez rządy w Europie, by nie wspominać, że wariant omicrona daje
>łagodne objawy.

No i co z tego?

Wariant Delta nadal skacze po ludziach i szczepić się warto i dla niego
i dlatego że trzecia szczepionka czyni przebieg Omicrona jeszcze mniej zabójczym
niż u nieszczepionych.

To jest cecha psychiki - są ludzie co nie ufają nauce bo ich intuicja podpowiada im że naukowcy to ateiści - mniej lub bardziej świadomi słudzy diabła.

W szczególności uważa się że Żydowscy naukowcy sami wierzą w boga ale udają atestów i ewolucjonistów by ludzie przestawali wierzyć w boskość Jezusa.

Tych ludzi ogłupiają antyszczepionkowcy.

Nie dokładaj swojej cegiełki.
No chyba że jesteś drugim wcieleniem Arminiusa
(w tym przypadku dorabia tu po godzinach - może za nadgodziny lepiej mu płacą?)

Delta najbardziej zabija osoby starsze i nie młode dlatego bzdury antyszczepionkowe
szczególnie łatwo podłapują młodzi ludzie bo im to wsio rybka
a chcą znowu chodzić na dyskoteki itp itd

Młody, niedouczony (ewolucja) człowiek to typowy zwolennik Konfederacji.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
12-02-2022 07:58 
 Ocena 2 na 4
kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)

>No chyba że jesteś drugim wcieleniem Arminiusa
>(w tym przypadku dorabia tu po godzinach - może za nadgodziny lepiej mu płacą?)
>Delta najbardziej zabija osoby starsze i nie młode dlatego bzdury antyszczepionkowe
>szczególnie łatwo podłapują młodzi ludzie bo im to wsio rybka
>a chcą znowu chodzić na dyskoteki itp itd
>Młody, niedouczony (ewolucja) człowiek to typowy zwolennik Konfederacji.
>Siema
>_
>Wszystkie wszechświaty są wieczne
>

O co chodzi w tym komentarzu??
Jedna wypowiedz, osiem edycji, dziewiȩć wątkόw tematycznych- w tym cztery religijne.
Jakiś wyjątkowy "mega racjonalizm" na fR.

Całkowite rozbełtanie mόzgu!!
12-02-2022 08:42 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>No chyba że jesteś drugim wcieleniem Arminiusa
>>(w tym przypadku dorabia tu po godzinach - może za nadgodziny lepiej mu płacą?)
>>Delta najbardziej zabija osoby starsze i nie młode dlatego bzdury antyszczepionkowe
>>szczególnie łatwo podłapują młodzi ludzie bo im to wsio rybka
>>a chcą znowu chodzić na dyskoteki itp itd
>>Młody, niedouczony (ewolucja) człowiek to typowy zwolennik Konfederacji.
>>Siema
>>_
>>Wszystkie wszechświaty są wieczne
>>
>O co chodzi w tym komentarzu??
> Jedna wypowiedz, osiem edycji, dziewiȩć wątkόw tematycznych- w tym cztery religijne.
>Jakiś wyjątkowy "mega racjonalizm" na fR.
>Całkowite rozbełtanie mόzgu!!
>



Tak to jest jak się pisze własnymi słowami a nie wstawia linki cytaty obce teksty tłumaczone okraszone minimalnym własnym komentarzem właściwe czasem zaporzyczonym z teksu.

To jak w rozmowie ma żywo coś się powie coś nie tak coś trzeba sprostować. Jest to dyskusja.
Stąd też forum dyskusyjne.

A z forum dyskusyjnego zrobiono linkowanie obcych tekstów czego nie należy mylić z podawaniem źródła.

Zainicjowanie dyskusji innej niż podlinkowny materiał zaczyna być na tym forum wręcz dziwolągiem.

Z mojej strony powiem że gdy widzę link omijam szerokim łukiem
A właściwie tekst który nie jest tworem autora.
.


kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
>>>No chyba że jesteś drugim wcieleniem Arminiusa
>>>(w tym przypadku dorabia tu po godzinach - może za nadgodziny lepiej mu płacą?)
>>>Delta najbardziej zabija osoby starsze i nie młode dlatego bzdury antyszczepionkowe
>>>szczególnie łatwo podłapują młodzi ludzie bo im to wsio rybka
>>>a chcą znowu chodzić na dyskoteki itp itd
>>>Młody, niedouczony (ewolucja) człowiek to typowy zwolennik Konfederacji.
>>>Siema
>>>_
>>>Wszystkie wszechświaty są wieczne
>>>
>>O co chodzi w tym komentarzu??
>> Jedna wypowiedz, osiem edycji, dziewiȩć wątkόw tematycznych- w tym cztery religijne.
>>Jakiś wyjątkowy "mega racjonalizm" na fR.
>>Całkowite rozbełtanie mόzgu!!
>>
>Tak to jest jak się pisze własnymi słowami a nie wstawia linki cytaty obce teksty tłumaczone okraszone minimalnym własnym komentarzem właściwe czasem zaporzyczonym z teksu.
>To jak w rozmowie ma żywo coś się powie coś nie tak coś trzeba sprostować. Jest to dyskusja.
>Stąd też forum dyskusyjne.
>A z forum dyskusyjnego zrobiono linkowanie obcych tekstów czego nie należy mylić z podawaniem źródła.
>Zainicjowanie dyskusji innej niż podlinkowny materiał zaczyna być na tym forum wręcz dziwolągiem.
>Z mojej strony powiem że gdy widzę link omijam szerokim łukiem
>A właściwie tekst który nie jest tworem autora.
> .
>

Na tego typu portalach dyskutuje sie o poważnych aktualnych tematach: zab. "Działy Forum".
Pogadać o wszystkim i o niczym to sobie można ze znajomymi w kawiarni albo u znajomych na urodzinach.

Od tego sa rόżne media, żeby z nich korzystać, przy okazji weryfikować w dyskusji z innymi trzymając sie tematu. W ten sposόb poszerzamy nasz zasόb wiedzy (bank wiedzy). Przecież nie wybieramy tematόw jak leci, tylko te w ktόrych jest aktualne przesłanie, ktόre uważamy za ważne, i nie tylko dla nas, ale szerszego grona osob.

Na studiach trzymamy sie materiału przekazanego przez lektora, dopiero pόzniej po zdobyciu kompetencji możemy wyciagać wnioski.

Ale zawsze musi być rama idei jako tło do naszych rozmyślań i kreowania analitycznego.

Pozdrawiam
farmer (22440 punktów)

>Na tego typu portalach dyskutuje sie o poważnych aktualnych tematach: zab. "Działy Forum".
>Pogadać o wszystkim i o niczym to sobie można ze znajomymi w kawiarni albo u znajomych na urodzinach.

Czemu więc się nie dyskutuje? Bo nie o ważkość tematu tu chodzi.

Boks na linki i cytaty z internetu to nie dyskusja.
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>O co chodzi w tym komentarzu??
> Jedna wypowiedz, osiem edycji, dziewiȩć wątkόw tematycznych- w tym cztery religijne.
>Jakiś wyjątkowy "mega racjonalizm" na fR.
>Całkowite rozbełtanie mόzgu!!

No to jednak nie jesteś kobietą tylko drugim kontem Arminiusa.

Bo na mój rzeczowy komentarz, że (rzekome) prośby do jakiejś pani
nie były istotnym błędem bo jej hipoteza mogła skłonić ludzi
do przedwczesnej rezygnacji ze szczepień
odpowiedziałeś, kolego, bzdurnym atakiem typu ad personam.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
12-02-2022 09:42 
 Ocena 2 na 4
szarley (54913 punktów)
>To jest cecha psychiki - są ludzie co nie ufają nauce bo ich intuicja podpowiada im że naukowcy to ateiści - mniej lub bardziej świadomi słudzy diabła.

Dlatego w Polsce żaden katolik nie zgodził się na przeszczep serca w klinice prof. Religi w Zabrzu, klinika jest zamknięta z braku pacjentów, a katolicki PiS zwolnił go z jakichkolwiek państwowych funkcji

Kiedy miał być Marszałkiem - seniorem inaugurującym Sejm, ówczesny katolicki prezydent Kaczyński oblał go benzyną i podpalił, przez co Religa dostał raka płuc i umarł

Maxiu.... pyyerdolisz jak potrzaskany

Jesteś JEDYNYM człowiekiem, który przed podjęciem leczenia gotów jest pytać lekarza o wyznanie, a podejrzewam, że szpitale prowadzone przez zakony omijałbyś nawet gdyby miało cię to kosztować żywot

>Młody, niedouczony (ewolucja) człowiek to typowy zwolennik Konfederacji.
Pokaż mi JEDNĄ szkołę w Polsce w której na lekcji biologii zaprzecza się ewolucji
Oczywiście oprócz szkół wymyślonych przez golonkofantastę, który widzi tylko to co sam w swoim hamermózgu sobie zwidzi



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>Pokaż mi JEDNĄ szkołę w Polsce w której na lekcji biologii zaprzecza się ewolucji
>Oczywiście oprócz szkół wymyślonych przez golonkofantastę

Szkoła podstawowa nr 54 we Wrocławiu, nauczycielka biologii bodajże nazywała się Król lub Kulig lub podobnie.

Na pytanie co sądzi o teorii ewolucji powiedziała (i ja to słyszałem bo to ja zadałem to pytanie) z wymownym sceptycyzmem w głosie: "to tylko teoria".

Czyli nauczycieli sabotujących temat ewolucji i uczących od niechcenia
i byle jak jest ogrom, a do tematu
australopitek - homo erectus - homo sapiens starają się nie dojść.

SKUTEK: 30% POLAKÓW NIE WIERZY W TEORIĘ EWOLUCJI

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
12-02-2022 10:44 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
Przykład Religi zignorowałeś wicehamerlczku
Resztę mojego wpisu też

>>Pokaż mi JEDNĄ szkołę w Polsce w której na lekcji biologii zaprzecza się ewolucji
>>Oczywiście oprócz szkół wymyślonych przez golonkofantastę
>Szkoła podstawowa nr 54 we Wrocławiu, nauczycielka biologii bodajże nazywała się Król lub podobnie.

>Na pytanie co sądzi o teorii ewolucji powiedziała (i ja to słyszałem bo to ja zadałem to pytanie) z wymownym sceptycyzmem w głosie: "to tylko teoria".

To zrozum pseudopolskojęzyczny DURNIU znaczenie słowa TEORIA

Mógłbyś mieć pretensje gdyby użyła słowa HIPOTEZA

Każda teoria jest podważalna i podważana, bo na tym polega nauka. Nie ma autorytetów. Oprócz ciebie nikt nie przyjmuje naukowych teorii za dogmaty, a twoje dogmaty o rakotwórczym działaniu wyłącznie księżej spermy dowodzą, że folozofia nauki jest ci całkiem obca, nauczyłeś się ślabizować i udajesz, że poradzisz czytać

>Czyli nauczycieli sabotujących temat ewolucji i uczących od niechcenia
>i byle jak jest ogrom,

Ogrom?
Znów jakieś słowo wymaga przekładu z hamerlikańskiego na polski?

> australopitek - homo erectus - homo sapiens starają się nie dojść.
No i co z tego?

>SKUTEK: 30% POLAKÓW NIE WIERZY W TEORIĘ EWOLUCJI
Darwin też nie wierzył w teorię ewolucji
Religa też nie

Ale jeśli ty lubisz dogmaty, to nikt ci nie wzbrania wiary. Ja naukowych hipotez nie przyjmuję na wiarę
>Siema
>_
>Wszystkie wszechświaty są wieczne


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>>Na pytanie co sądzi o teorii ewolucji powiedziała (i ja to słyszałem bo to ja zadałem to pytanie) z wymownym sceptycyzmem w głosie: "to tylko teoria".
>To zrozum pseudopolskojęzyczny DURNIU znaczenie słowa TEORIA
>Mógłbyś mieć pretensje gdyby użyła słowa HIPOTEZA

Udajesz czy co?

Ona użyła słowa "teoria" w znaczeniu potocznym czyli że to jest hipoteza bynajmniej nie pewna.

Słowo TYLKO BYŁO EWIDENTNYM SZKALOWANIEM TEORII EWOLUCJI GATUNKÓW

Dalej będziesz odwracał kota ogonem i mataczył ?

btw
OBECNIE "TEORIA EWOLUCJI" JEST FAKTEM NAUKOWYM CZYLI TEORIĄ POTWIERDZONĄ BEZAPELACYJNIE

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
12-02-2022 13:05 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>>To zrozum pseudopolskojęzyczny DURNIU znaczenie słowa TEORIA
>>Mógłbyś mieć pretensje gdyby użyła słowa HIPOTEZA
>Udajesz czy co?

Udajesz czy co?
Przykład Religi zignorowałeś, resztę mojego wpisu pominąłeś jak Hamerlik

>Ona użyła słowa "teoria" w znaczeniu potocznym czyli że to jest hipoteza bynajmniej nie pewna.
A jak po polsku powinna nazwać?
Teorią?
Znów zhamerliczysz od odpowiedzi?

>Słowo TYLKO BYŁO EWIDENTNYM SZKALOWANIEM TEORII EWOLUCJI GATUNKÓW
W dyskusji czasem użyje się odruchowo jakiegoś zbędnego słowa, religianci tacy jak Max są przewrażliwieni

>Dalej będziesz odwracał kota ogonem i mataczył ?
Nadal będę czekał na odniesienie się do moich argumentów Hamelikczku

>Czyli nauczycieli sabotujących temat ewolucji i uczących od niechcenia i byle jak jest ogrom,
Wskaż ten OGROM

>OBECNIE "TEORIA EWOLUCJI" JEST FAKTEM NAUKOWYM CZYLI TEORIĄ POTWIERDZONĄ BEZAPELACYJNIE
Obecnie Hamerlik - Golonko BREDZISZ jak poyebany

Teoria ewolucji nie jest faktem
Jest TEORIĄ.
Podważalną, krytykowalną i obalalną
Nie ma teorii potwierdzonych bezapelacyjnie, tym się różni teoria od dogmatu uznawanego przez kościół św Golonki
Ewolucja jest faktem. Pisz po polsku viceHameliczku

Podobnie jak nie jest ani teorią ani faktem brednia Hamerlik - Golonki o tym, że sperma księży jest rakotwórcza i kilka innych Twoich bredni, które głosisz i pytany hamerliczysz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
12-02-2022 16:35 
 Ocena 2 na 2
DyktaFon (9281 punktów)
Z wielką przykrością, ale byłem zmuszony dać plusa

Z przykrością dlatego, że sam jestem ateistą, a zmuszony dać plusa dlatego, że szanowny szarley, niestety, ma w większości rację. Nauka nie znosi powiedzenia, że coś na pewno jest prawdą... Bo na ogół jest prawdą do czasu, aż ktoś udowodni, że jednak prawda jest inna. Dlatego lepiej używać słowa teoria. Przykład? Np. teoria budowy atomu wg Bohra: była prawdziwa (i dało się na jej podstawie wyjaśnić wiele rzeczy) do czasu, aż ktoś nie wymyślił lepszej. Co nie znaczy, że ta obecna jest już na 100% prawdziwa. Jest prawdziwa, do czasu, aż ktoś nie wymyśli lepszej

Myślę, że podobnie można podchodzić do teorii ewolucji... Jest oczywiście prawdziwa, ale do czasu Mogę przypuszczać, że nam się nawet dziś nie śni, co jakiś naukowiec odkryje za rok, dwa lub za sto lat. Dopiero wtedy zobaczymy to, czego dziś nie widzimy. Więc nigdy nie mówimy nigdy... Nie ma autorytetów, a w każdym razie nie powinno ich być. Bo wtedy nauka staje się tylko kopią wiary (w te autorytety, zamiast w boga).
12-02-2022 11:43 
 Ocena 3 na 3
farmer (22440 punktów)
.
>SKUTEK: 30% POLAKÓW NIE WIERZY W TEORIĘ EWOLUCJI
>Siema
>_

Ja też "nie wierzę".
Kiedyś gdy były tu rozmowy a nie "pałowanie" teamtami była dyskusja na temat urzycia słowa wiara w dyskusji.
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>.
>>SKUTEK: 30% POLAKÓW NIE WIERZY W TEORIĘ EWOLUCJI
>>Siema
>>_
>Ja też "nie wierzę".
>Kiedyś gdy były tu rozmowy a nie "pałowanie" teamtami była dyskusja na temat urzycia słowa wiara w dyskusji.

Czepiasz się słów a nie meritum. Wiadomo o co chodzi (dramat niedouczenia - ewolucja gatunków jest faktem i 100% Polaków powinno być takiego zdania).

To ty trollujesz zatem!

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
12-02-2022 12:07 
 Ocena 3 na 3
farmer (22440 punktów)
>>.
>>>SKUTEK: 30% POLAKÓW NIE WIERZY W TEORIĘ EWOLUCJI
>>>Siema
>>>_
>>Ja też "nie wierzę".
>>Kiedyś gdy były tu rozmowy a nie "pałowanie" teamtami była dyskusja na temat urzycia słowa wiara w dyskusji.
>Czepiasz się słów a nie meritum. Wiadomo o co chodzi (dramat niedouczenia - ewolucja gatunków jest faktem i 100% Polaków powinno być takiego zdania).
>To ty trollujesz zatem!
>Siema
>_
>Wszystkie wszechświaty są wieczne


Nie. Sięgam do dobrych dyskusji.
To forum dyskusyjne a nie pałowanie linkami grafikami .

Tak na dobrą sprawę to nie uczestniczysz w dyskusjach.
DyktaFon (9281 punktów)
>>Angelique Coetzee była pod presją polityków w Europie. Zażądali, by milczała, że objawy są łagodne.
>>Południowoafrykańska lekarka Angelique Coetzee, pierwsza, która zaalarmowała omikrona, teraz
>>twierdzi, że była naciskana przez rządy w Europie, by nie wspominać, że wariant omicrona daje
>>łagodne objawy.
>No i co z tego?
>Wariant Delta nadal skacze po ludziach i szczepić się warto i dla niego
>i dlatego że trzecia szczepionka czyni przebieg Omicrona jeszcze mniej zabójczym
>niż u nieszczepionych.

No i co z tego?

>To jest cecha psychiki - są ludzie co nie ufają nauce bo ich intuicja podpowiada im że naukowcy to ateiści - mniej lub bardziej świadomi słudzy diabła.
>W szczególności uważa się że Żydowscy naukowcy sami wierzą w boga ale udają atestów i ewolucjonistów by ludzie przestawali wierzyć w boskość Jezusa.

Sugeruję zapomnieć o religii... i spróbować żyć bez tych wspomnień. I nie tłumaczyć wszystkiego religią. Bo w ten sposób ateista staje się bardziej religijny od przekonanych religiantów. Wszędzie widzi Jezusa...

>Tych ludzi ogłupiają antyszczepionkowcy.

Antyszczepionkowcy to nie jest jakaś ogólnoświatowa idea. Jak np. obrońcy klimatu Szczepionkom przeciw wirusowi Sars-cov2 można się sprzeciwiać z różnych powodów, nawet szczepiąc się przeciw grypie czy innej żółtaczce. Ja przynajmniej nie widzę tu związku. To właśnie szczepionkowcy od siedmiu boleści próbują ukuć sobie wroga i sprowadzić go do jednego słowa: antyszczepionkowcy. Metoda dobra (i sprawdzona), ale bezsensowna w tym przypadku

>Nie dokładaj swojej cegiełki.
>No chyba że jesteś drugim wcieleniem Arminiusa
>(w tym przypadku dorabia tu po godzinach - może za nadgodziny lepiej mu płacą?)
>Delta najbardziej zabija osoby starsze i nie młode dlatego bzdury antyszczepionkowe
>szczególnie łatwo podłapują młodzi ludzie bo im to wsio rybka
>a chcą znowu chodzić na dyskoteki itp itd
>Młody, niedouczony (ewolucja) człowiek to typowy zwolennik Konfederacji.

Widzę, że ten Arminius już przerósł Jezusa i diabła razem wziętych Jest złem wcielonym i gdyby nie to, że jest anonimowy, to pewnie dawno gniłby gdzieś na Syberii. Co niektórzy z tego forum zesłaliby go bez sądu.

>Siema

Siema )
zeniu73 (6483 punktów)
No i co z tego?
W wypowiedzi poniżej widzisz, co dwa lata clickbajtu i dwa lata nachalnej i miejscami kłamliwej propagandy zdołało zrobić z niby racjonalnych ludzi- lepiej jest się zaszczepić wątpliwej jakości szczepionką niż nie zaszczepić. Taki rodzaj zakładu Pascala ala 2021 😂😂

Wyjdziesz na ulicę i widzisz normalne życie. Ludzie żrą, kupują buty, siedzą po 70000 na stadionach, latają na urlopy ale jak wyniknie dyskusja to wiru, śmierć, niebezpieczeństwo, armagedon, nadumieralność itd.

Szopka a nie pandemia 😂😂😂😂

Ale big pharma ma dla was receptę, kochani przestraszeni. Szczepcie się 4 razy a będziecie uchronieni. Teoretycznie. Wyliczyliśmy to z liczb. Z tych samych, których nie można używać jeśli chce się pokazać niegroźność wirusa.

A, i mamy jeszcze lepszą wiadomość - na ewentualne mutacje wirusa będziecie mogli szczepić się 5 razy.

I pamiętajcie: NA OMIKRONA TYLKO 3 RAZY. 2 RAZY TO ZA MAŁO.

2021 - rok w którym medykament można nazwać szepionką 😂😂😂
DyktaFon (9281 punktów)
>No i co z tego?
>W wypowiedzi poniżej widzisz, co dwa lata clickbajtu i dwa lata nachalnej i miejscami kłamliwej propagandy zdołało zrobić z niby racjonalnych ludzi- lepiej jest się zaszczepić wątpliwej jakości szczepionką niż nie zaszczepić. Taki rodzaj zakładu Pascala ala 2021 😂😂
>Wyjdziesz na ulicę i widzisz normalne życie. Ludzie żrą, kupują buty, siedzą po 70000 na stadionach, latają na urlopy ale jak wyniknie dyskusja to wiru, śmierć, niebezpieczeństwo, armagedon, nadumieralność itd.
>Szopka a nie pandemia 😂😂😂😂
>Ale big pharma ma dla was receptę, kochani przestraszeni. Szczepcie się 4 razy a będziecie uchronieni. Teoretycznie. Wyliczyliśmy to z liczb. Z tych samych, których nie można używać jeśli chce się pokazać niegroźność wirusa.
>A, i mamy jeszcze lepszą wiadomość - na ewentualne mutacje wirusa będziecie mogli szczepić się 5 razy.
>I pamiętajcie: NA OMIKRONA TYLKO 3 RAZY. 2 RAZY TO ZA MAŁO.
>2021 - rok w którym medykament można nazwać szepionką 😂😂😂
>

Cóż tu dodawać? (Może co najwyżej kolejną szczepionkę? Szóstą! Ktoś da więcej?)
kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
>>W wypowiedzi poniżej widzisz, co dwa lata clickbajtu i dwa lata nachalnej i miejscami kłamliwej propagandy zdołało zrobić z niby racjonalnych ludzi- lepiej jest się zaszczepić wątpliwej jakości szczepionką niż nie zaszczepić. Taki rodzaj zakładu Pascala ala 2021 😂😂

>>I pamiętajcie: NA OMIKRONA TYLKO 3 RAZY. 2 RAZY TO ZA MAŁO.
>>2021 - rok w którym medykament można nazwać szepionką 😂😂😂
>>
>Cóż tu dodawać? (Może co najwyżej kolejną szczepionkę? Szóstą! Ktoś da więcej?)
>

Prezes Moderny sprzedaje swoje udziały i schodzi do podziemia

Farben, Bayer, Moderna to jedno.

Prezes giganta szczepionek Moderna, Stéphane Bancel, wywołał falę spekulacji, nagle sprzedając własne udziały w firmie za 400 milionów dolarów, a następnie zchodząc do podziemia. We wtorek skasował też swoje konto na Twitterze.

Runda sprzedaży zakończyła się w piątek ogromną sprzedażą 10 000 akcji po cenie jednostkowej 178 dolarów. W związku z tym skasował swoje konta w mediach społecznościowych, w tym na Twitterze, gdzie wcześniej był bardzo aktywny w debatach.

Dziwaczne środki wywołały falę spekulacji wśród sceptyków szczepionek w mediach społecznościowych.

-Edward Dowd, były menedżer funduszu, który badał śmiertelność firm ubezpieczeniowych i domów pogrzebowych, twierdzi, że tajemnicze zniknięcie Bancela zbiegło się w czasie z tym, że Dowd zaczął zadawać Modernie pytania o liczby, które, jak powiedział, wskazują na śmiertelność wśród zaszczepionych osób.

Dowd twierdził również, że zarówno Pfizer, jak i Moderna zaciemniły wynik w swoich badaniach klinicznych. Chociaż nie przedstawił żadnych dowodów na swoje zarzuty, posty Dowda były szeroko rozpowszechniane w mediach społecznościowych w sobotę.
kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
>>>W wypowiedzi poniżej widzisz, co dwa lata clickbajtu i dwa lata nachalnej i miejscami kłamliwej propagandy zdołało zrobić z niby racjonalnych ludzi- lepiej jest się zaszczepić wątpliwej jakości szczepionką niż nie zaszczepić. Taki rodzaj zakładu Pascala ala 2021 😂😂
>>>I pamiętajcie: NA OMIKRONA TYLKO 3 RAZY. 2 RAZY TO ZA MAŁO.
>>>2021 - rok w którym medykament można nazwać szepionką 😂😂😂
>>>
>>Cóż tu dodawać? (Może co najwyżej kolejną szczepionkę? Szóstą! Ktoś da więcej?)
>>
>Prezes Moderny sprzedaje swoje udziały i schodzi do podziemia
>Farben, Bayer, Moderna to jedno.
>Prezes giganta szczepionek Moderna, Stéphane Bancel, wywołał falę spekulacji, nagle sprzedając własne udziały w firmie za 400 milionów dolarów, a następnie zchodząc do podziemia. We wtorek skasował też swoje konto na Twitterze.

Ta informacja jest przerazajaca...

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365