Czy tylko mi wyswietla sie po kilkanascie watkow podobnie zatytulowanych napisanych zdaje sie przez Arminusa?[Załącznik]Przy okazji - Ja się pomyliłem. Za wstawienie dwóch takich samych wątków przeprosiłem. Czy twoja Arminiusie narcystyczna natura pozwoli ci przeprosić tutaj wszystkich za wstawienie 20 takich samych wątków? Polecam bardzo ciekawą dyskusję: www.racjonalista.pl/forum.php/s,871894 |