Racjonalista - Strona głównaDo treści
Prośba o zrobienie porządku z wątkami osobnika skandalicznego

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
16-02-2022 19:38MaxGolonko3 (3459 punktów)Prośba o zrobienie porządku z wątkami osobnika skandalicznego
Ocena 1 na 1
JAK NIE WIADOMO O CO CHODZI to zawsze chodzi o pieniądze lub seks.

Tu się cuda dzieją z Arminiusem. 7 lat temu zbanowanoby go w 10 sekund za antysemityzmy notoryczne (to już zamienia się w spam).

Prośba do administratora o przesunięcie do oślej ławki, bądź całkowite usunięcie powtarzających się wątków komentatora Arminiusa.

Grafika:
pbs.twimg.(*)IAsP0Ft?format=png&name=medium

Arminius nie lubi być zagłuszony.
Nowe wątki (kopie - duplikaty) wrzucone przez tego osobnika
(jakby ktoś mu płacił kasę za wątki ale tylko te które widzi "na wierzchu działów")

Motyw przewodni od dwóch dni - "Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?"

dzisiaj 14:58 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
dzisiaj 14:57 - To Biali chrześcijanie rozpoczęli walkę z niewolnictwem
dzisiaj 14:54 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
dzisiaj 14:53 - To Biali chrześcijanie rozpoczęli walkę z niewolnictwem
dzisiaj 14:26 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
dzisiaj 14:26 - To Biali chrześcijanie rozpoczęli walkę z niewolnictwem
dzisiaj 14:15 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
dzisiaj 14:15 - To Biali chrześcijanie rozpoczęli walkę z niewolnictwem
dzisiaj 13:46 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
dzisiaj 13:46 - Eksmisje filarem żydowskiego apartheidu w Palestynie
dzisiaj 13:34 - Eksmisje filarem żydowskiego apartheidu w Palestynie
dzisiaj 13:33 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
dzisiaj 12:29 - Eksmisje filarem żydowskiego apartheidu w Palestynie
dzisiaj 12:29 - Żydowscy geszefciarze od binarnych opcji
dzisiaj 12:20 - Eksmisje filarem żydowskiego apartheidu w Palestynie
dzisiaj 12:20 - Żydowscy geszefciarze od binarnych opcji
dzisiaj 11:57 - Żydowscy geszefciarze od binarnych opcji
dzisiaj 11:56 - Eksmisje filarem żydowskiego apartheidu w Palestynie
dzisiaj 11:36 - Żydowscy geszefciarze od binarnych opcji
dzisiaj 11:36 - Eksmisje filarem żydowskiego apartheidu w Palestynie
dzisiaj 11:25 - Żydowscy geszefciarze od binarnych opcji
dzisiaj 11:25 - Izraelska armia burzy domy i niszczy studnie Palestyńczyków
dzisiaj 10:39 - Żydowscy geszefciarze od binarnych opcji
dzisiaj 10:38 - Izraelska armia burzy domy i niszczy studnie Palestyńczyków
dzisiaj 10:30 - Żydowscy geszefciarze od binarnych opcji
dzisiaj 10:29 - Izraelska armia burzy domy i niszczy studnie Palestyńczyków
dzisiaj 09:39 - Izraelska armia burzy domy i niszczy studnie Palestyńczyków
dzisiaj 08:34 - Żydowscy geszefciarze od binarnych opcji
wczoraj 14:40 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
wczoraj 14:39 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 14:35 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 14:30 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 14:29 - Żydowscy ultranacjonalistyczni koloniści - jak Ku Klux Klan
wczoraj 14:14 - Żydowscy ultranacjonalistyczni koloniści - jak Ku Klux Klan
wczoraj 14:10 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
wczoraj 14:09 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 13:55 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
wczoraj 13:54 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 13:53 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
wczoraj 13:53 - Indiańscy posiadacze czarnoskórych niewolników
wczoraj 13:25 - Indiańscy posiadacze czarnoskórych niewolników
wczoraj 13:24 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
wczoraj 13:23 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 12:56 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
wczoraj 12:56 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 12:31 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
wczoraj 12:30 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 12:02 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 12:02 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
wczoraj 11:35 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 11:33 - Z teczek archiwum o Danielu Passencie
wczoraj 11:12 - Premier Kanady stosuje stalinowskie metody
wczoraj 11:11 - Jak Passent popierał... linię Kiszczaka
wczoraj 10:45 - Premier Kanady stosuje stalinowskie metody
wczoraj 10:00 - Jak Passent popierał... linię Kiszczaka
wczoraj 09:51 - Indiańscy posiadacze czarnoskórych niewolników
wczoraj 09:50 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 09:44 - Indiańscy posiadacze czarnoskórych niewolników
wczoraj 09:43 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 09:07 - Komentator romaro psuje dobre praktyki
wczoraj 09:06 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 09:05 - Indiańscy posiadacze czarnoskórych niewolników
wczoraj 08:59 - Jak żydowscy geszefciarze rżną gojów na kasie?
wczoraj 08:26 - Indioańscy posiadacze czarnoskórych niewolników

Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
>JAK NIE WIADOMO O CO CHODZI to zawsze chodzi o pieniądze lub seks.
>Tu się cuda dzieją z Arminiusem. 7 lat temu zbanowanoby go w 10 sekund za antysemityzmy notoryczne
>(to już zamienia się w spam).

>

7 lat temu samymi minusami sprowadzono by go do porządku.
Dostałby z 30 minusów dzień w dzień .
Ale teraz dawanie minusów jest passe.

Teraz grzecznie się czeka aż się znudzi.
Gość zahipnotyzował ludzi...
MaxGolonko3 (3459 punktów)
Wszystko wskazuje na to, że Arminius funkcjonuje intensywnie i "skutecznie" na tym portalu gdyż ktoś potrzebuje bardzo kasy na:

1. Męskie prostytutki

lub

2. Homoseksualnego partnera, który stawia wysokie wymagania komfortu i dóbr grożąc odejściem

lub

3. Drogie medykamenty potrzebne do jak najlepszego leczenia poważnej choroby (np HIV nabyty w drodze stosunków homoseksualnych onegdaj)

lub

4. Inne substancje - od jakich się uzależnił

lub

5. Spłatę niefrasobliwie zaciągniętych kredytów na mieszkanie, auto itp.

Dlatego Arminius "z powodzeniem" wrzuca tutaj wątki ekstremalnie bzdurne, naciągane antysemickie i antyszczepionkowe
niemieniej przyciągajace uwagę (wejścia na portal) swoją nietypowością jak na polski internet.

Pozdrawiam

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365