Racjonalista - Strona głównaDo treści
Największa kompromitacja ateistów

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
25-02-2022 17:48MaxGolonko3 (3459 punktów)Największa kompromitacja ateistów
Grafika:
pbs.twimg.(*)oAY3aiJ?format=jpg&name=medium

Największą kompromitacją dla ateistów są ateiści w Chinach.



Zwłaszcza ich przywódcy.

Już zabijają miliard ludzi (między zwrotnikami gdzie warunki do życia stają się nieznośne) i czynią to sprytnie.

Prawdziwi mordercy.
Zabijają nas (osobniki gatunku Homo sapiens sapiens - nie mylić z Homo sapiens neanderthalensis) powoli.

Na raty.

Kłamiąc o swojej rzekomej szlachetności i myśleniu o OZE.

***
W XXI wieku imigranci to praktycznie tylko imigranci klimatyczni i tylko Chiny powinny mieć obowiązek ich przyjmowania. Największy emitent CO2 z paliw kopalnych!

Siema
_

Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
>Grafika:
>pbs.twimg.(*)oAY3aiJ?format=jpg&name=medium
>Największą kompromitacją dla ateistów są ateiści w Chinach.
>
>Zwłaszcza ich przywódcy.
>Już zabijają miliard ludzi (między zwrotnikami gdzie warunki do życia stają się nieznośne) i czynią
>to sprytnie.
>Prawdziwi mordercy.
>Zabijają nas (osobniki gatunku Homo sapiens sapiens - nie mylić z
>Homo sapiens neanderthalensis) powoli.
>Na raty.
>Kłamiąc o swojej rzekomej szlachetności i myśleniu o OZE.
>***
>W XXI wieku imigranci to praktycznie tylko imigranci klimatyczni i tylko Chiny powinny mieć
>obowiązek ich przyjmowania. Największy emitent CO2 z paliw kopalnych!
>Siema

Ja proponuję, jak już chyba kiedyś na tym forum komuś proponowałem, aby autor odciął się od Chin i wyrzucił z domu wszystko, co zostało wyprodukowane w Chinach (na czele z komputerem). Oczywiście łącznie z tym domem, bo znaczna część materiałów na jego budowę też pochodzi z tego kraju. Może to ukoi skołatane nerwy?
Nie można narzekać na Chiny z jednej strony, a z drugiej pełnymi garściami czerpać od nich. To jakaś nowoczesna schizofrenia
PS. To nie dotyczy tylko autora, ale wszystkich krytykujących Chiny za spalanie węgla i zaśmiecanie środowiska. Jak nam się już nic nie chce robić, produkować, tylko sobie siedzimy przy komputerze chińskiej produkcji i "dbamy o środowisko" oraz inne bzdety wymyślane w bogatych krajach - to choć bądźmy konsekwentni w tym...

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365