V kolumna Kremla, czyli Stronnictwo Narodowe im. Dmowskiego Romana i przewodniczący Ludwik Wasiak usprawiedliwia zbrodnie Moskiewskiej Ordy: narody polski i ukraiński są okupowane, bardzo dobrze, że armia Federacji Rosyjskiej... Jak byście Mantopego czytali
Przypomnę - Mamy taki przepis w Kodeksie Karnym, art 117§ 3. Kto publicznie nawołuje do wszczęcia wojny napastniczej lub publicznie pochwala wszczęcie lub prowadzenie takiej wojny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
>V kolumna Kremla, czyli Stronnictwo Narodowe im. Dmowskiego Romana jest jak szczepionka, uodparnia bycie sterylnym zabija komunizm chcial byc sterylny, to go zabilo, a szkoda, bo idea była rajska