Racjonalista - Strona głównaDo treści
bycie żydem nie jest głupie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
04-03-2022 11:44okragly (21676 punktów)bycie żydem nie jest głupie
Ocena 1 na 3
14 dni temu przed Ścianą Płaczu modli się 5 mężczyzn, 4 owiniętych w ukraińskie flagi. modlą się o Wielka Ukrainę i wsuwają karteczkę, w szczeliny muru.

rząd Izraela zachowuje wstrzemięźliwość Biden wywiera na Jerozolimie naciski, bez rezultatu, odmówili przekazania Ukrainie broni. też na sprzedaż Żelaznej Kopuły, na co bardzo nalegali Amerykanie i Ukraińcy Izrael ma bliskie relacje z oboma krajami. Wczoraj premier Izraela dwukrotnie rozmawiał z Zełeńskim i Putinem Izrael lawiruje "równy dystans" W parlamentalnym głosowaniu nie poparł rezolucji potępiającej Rosję

Yad Vashem poprosił USA, by nie nakładały sankcji na miliardera Romana Abramowicza i innych

Zełeński powiedział "Zwracam się teraz do wszystkich Żydów świata. To bardzo ważne, żebyście wy, miliony Żydów na całym świecie, nie milczeli. Bo z milczenia rodzi się nazizm"

tak czy inaczej, tę wojnę wygrają Zydzi
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

MaxGolonko3 (3459 punktów)
>tak czy inaczej, tę wojnę wygrają Zydzi

Tak czy inaczej dochodzę do wniosku że nie tylko jesteś głupawy ale masz spore zaburzenia psychiczne i używasz tego portalu

jako terapię zajęciową (na uspokojenie) poprzez walnie w klawiaturę teksciorów
bez sensownej treści

Idź do psychiatry - może pomoże
04-03-2022 14:19 
 Ocena 3 na 3
okragly (21676 punktów)
>>tak czy inaczej, tę wojnę wygrają Zydzi
>Tak czy inaczej dochodzę do wniosku że nie tylko jesteś głupawy ale masz spore zaburzenia psychiczne i używasz tego portalu
>jako terapię zajęciową (na uspokojenie) poprzez walnie w klawiaturę teksciorów
>bez sensownej treści
>Idź do psychiatry - może pomoże
żydostwo opiera się na wspólnocie, nam patoelity, dla swojej wygody, zaszczepili boga zwanego liberalizm, w 3 osobach, WOLNOŚĆ, INDYWIDUALIZM I WŁASNOŚĆ.
ku zgubie nas i patoelit
wymieramy, żydzi sie mnożą jak króliki, zajmuja co rok nowe tereny w tym Ukrainę
04-03-2022 14:40 
 Ocena-1 na 1
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>wymieramy, żydzi sie mnożą jak króliki, zajmuja co rok nowe tereny w tym Ukrainę

Albo chory psychicznie albo rosyjski troll albo Rydzyka

Won!
04-03-2022 14:59 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>wymieramy, żydzi sie mnożą jak króliki, zajmuja co rok nowe tereny w tym Ukrainę
>Albo chory psychicznie albo rosyjski troll albo Rydzyka
Ukrainki jakby stworzone do rodzenia, po wdrożeniu ideologi USA (liberalizm-indywidualizm, wolność, własność), rodzą najmniej na świecie, mniej niż polki. Dla nich liberalizm jest gorszy niż wielki głód za stalina

>Won!
wykluczenie z raju to śmierć
dzieci w szkole podstawowej (szczególnie dziewczynki) wykluczone popełniaja samobójstwo (na przekór ideologi liberalnej, że niby indywidualizm, wolnośc.
dzieci (szczególnie dziewczynki) wiedza, że wolnośc, indywidualizm to śmierć (dziewczynki są z raju)
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

> Zełeński powiedział "Zwracam się teraz do wszystkich Żydów świata. To bardzo ważne, żebyście >wy,
>miliony Żydów na całym świecie, nie milczeli. Bo z milczenia rodzi się nazizm"
>tak czy inaczej, tę wojnę wygrają Zydzi
>

Upadło Cesarstwo Rzymskie, Bizantyjskie i inne kultury, a Żyd wciąż jest na wierzchu.
NAZIZM SFINANSOWALI AMERYKANIE,
Thomas Harrington McKittrick pakował miliony dolarów w III Rzeszę, dzień w dzień.
Dowódcą "polskiego" wojska jest żydowski zięć, dowódcą "ukraińskiego" jest Żyd. Szefami propagandy są Żydzi. Zydowski zięć i ukraiński Żyd kupują broń u Żyda amerykańskiego, oczywiście na koszt stron walczących. Im dłużej wojna będzie trwała, tym więcej Goje będą zadłużeni.
Kolejna wojna Białych i kolejne nasze samobójstwo. Soros zapcha Arabami Europę, Chińczyk przyjdzie przez Rosję a Biali pójdą do białych niedźwiedzi.
04-03-2022 17:28 
 Ocena-1 na 1
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>Dowódcą "polskiego" wojska jest żydowski zięć, dowódcą "ukraińskiego" jest Żyd.

Widzę,że naprawdę chcesz zachorować na raka. Pierwsze objawy będą mało specyficzne.

Kłopoty z zasypianiem ale przede wszystkim niewytłumaczalne budzenie się w nocy i wczesnym ranem.

Dopiero potem pojawi się krew w płynach ustrojowych i w ślinie.

Nie pomoże ci liczenie baranów. Koniec twojego spokojnego snu.

Potem już ból.

AŁMA BAGRUNDFA FUNYSZ GUMZ

AŁMA BAGRUNDFA FUNYSZ GUMZ

AŁMA BAGRUNDFA FUNYSZ GUMZ !

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365