Racjonalista - Strona głównaDo treści
Trolle putinowskie, antysemickie i zaburzone co tu walą w klawiaturę

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
04-03-2022 13:35MaxGolonko3 (3459 punktów)Trolle putinowskie, antysemickie i zaburzone co tu walą w klawiaturę
Grafika!

pbs.twimg.(*)XwAQ0_My?format=jpg&name=large

Agnos / H...

banuj oczywiste trolle jak w tytule

Mantopy, "Kobiety", i chyba Okrągły już pogrążył się w odmętach szaleństwa

(99.999999999999999999999999 % tkanki nerwowej w mózgu ma definitywnie ZNISZCZONE)

Siema
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

MaxGolonko3 (3459 punktów)Odp: Trolle putinowskie, antysemickie i zaburzone co tu walą w klawiat
z Mantopy pluje kałem cuchnącym trollowatym:

Grafika:

pbs.twimg.(*)AAOkM1?format=png&name=900x900

Banuj go Agnos!
sztejkat (4743 punktów)
Wybacz, ale moim zdaniem to Ty, Maxie, zasługujesz na bana.

Nie za poglądy oczywiście, bo banowanie za poglądy to początek końca jakiegokolwiek logicznego dyskursu, ale za ciągłe spamowanie przeklejanymi newsami.

Szczerze mówiąc zastanawiam się czy nie byłoby najlepszym ruchem dla ośrodka sponsorującego to forum jego zamknięcie. Przynajmniej na pół roku, kto wie, może na dłużej. W chwili obecnej, mam wrażenie, że forum to ciągnie całą ideę jaka stała za stworzeniem tego serwisu na dno i jeszcze moment, a zupełnie go zatopi. A szkoda by była, bo organizacji, które z definicji nastawione są na promowanie myślenia nie ma zbyt wiele.

Co ty na to, moderatorze?


Tomasz Sztejka
MaxGolonko3 (3459 punktów)
Fakt że Arminius pisze tu tylko w dni powszednie w godz 8 - 16
jest mocną przesłanką że on tu jest trollem na zlecenie.








Troll pisrydzykowy. Arminius. Dziś dał to:

>Nastał moment podejmowania trudnych i przełomowych decyzji. Bo czas trudny i przełomowy. Mając na
>uwadze nie tylko los Ukrainy ale także nasz własny, konieczna jest zmiana myślenia, tak na poziomie
>społecznym jak i decyzyjnym. Należy przestawić się z mentalności pasywnej na aktywną i
>konfrontacyjną. Jest okazja typu teraz albo nigdy. Rosja jest bardzo osłabiona oporem Ukrainy i nie
>jest w stanie otworzyć drugiego, dużego frontu. Na Białorusi zaczyna wrzeć. Armia rosyjska - jak się
>okazuje - to "badziewna" formacja nie mająca szans w starciu z silami militarnymi NATO. Ekonomicznie
>- po zastosowaniu sankcji - Rosja zaczyna powoli płożyć się po ziemi. Taka sytuacja jest wyśmienita
>do wystąpienia z agresywną, eskalacyjna akcją, w typie...rosyjskim, w celu przełamania precedensu i
>przechwycenia inicjatywy. Na akcję ową winno się składać: likwidacja Naddniestrza, likwidacja obwodu
>kaliningradzkiego (podział między Polskę i Litwę), wsparcie masywne (zielone ludziki NATO ) dla
>wrzenia na terytorium Białorusi i likwidacja reżimu Łukaszenki poprzez zastąpieni ego rządem
>prozachodnim, wejścia na terytorium Ukrainy sił NATO w celu zabezpieczenia odzyskania przez nią
>całego terytorium zabranego przez Rosję, aktywowanie na terytorium Rosji ruchów separatystycznych w
>celu rwania jej po szwach narodowościowych.
>Wykorzystać należy ten moment. Bo za kilka lat - jeżeli nie dorzniemy watahy - może być gorzej i to
>my możemy się znaleźć na celowniku wzmocnionej, - bo nie dorżniętej w odpowiednim czasie - Rosji.
>Jeżeli ktoś na takie dictum powie - a co jeżeli w odpowiedzi Rosja "chwyci" za broń nuklearną
>odpowiadam: primo, Rosja chce żeby taki straszak adamowy paraliżował zdolność do racjonalnego i
>odważnego myślenia, secundo, przecież NATO też ma guzik atomowy.

Musiałem mu i czytelnikom uzmysłowić kim jest:

Rosja oczywiście szantażuje atomówką ale jednak ją ma.

Jedyny skuteczny sposób blokują Niemcy i to jest ich hańba.
Rezygnacja z importu paliw (gaz, ropa, węgiel). Trzeba naciskać na Niemców.

Jesteś zawsze dyspozycyjny gdy trzeba bronic PIS (zarabiasz tu lub masz to na etacie).

Jarcia skompromitowała się dziwacznym pomysłem misji NATO na Ukrainę dobrze samoobronnej.


Praktycznie jest to wjazd najnowszego sprzetu NATO (ciężkiego także, rakiet ziemia-powietrze) i jego komandosów. Putin może w odwecie zbombardować granicę Polsko - Ukraińską niewielkimi bombami atomowymi czyli zrobić wielokilometrowy pas skażonej ziemi.

teraz wszyscy podwładni dostali rozkaz by zamazać kompromitację Jarci swoimi podobnymi pomysłami.

Jarcia to już prawie staruszek i pod wpływem emocji (jechał tam z duszą na ramieniu) wymyślił to co mu się marzyło podczas tej podróży.

To kompromitacja jego sprawności umysłowej.


Według wypowiedzi Palikota (o osobistych preferencjach Jarci) Jarcia nie jest wcale takim odważnym mężczyzną,
wojownikiem - jakiego Ty tu udajesz i chcesz by na niego odrobinkę
spłynęło.

Twój wątek to kolejna wrzutka polityczna etatowego trolla ze środowiska PISRydzyków.

Znajdź sobie inną pracę, lokum !

Pzdr.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365