> >Wszystkiego najlepszego z okazji dnia Kobiet> Dziękuję...  > róże są super.  w raju nie było dnia kobiet, był dzień mężczyzn, wtedy mogliśmy pobrykać. przypomina to jeden dzień na koloni gdy zamienialiśmy się z wychowawcami na role pamiętasz?  bratki dla sąsiadki, bratki i siostrki  siostrki, twarzyczki z płatków symbol wolnomyślicielstwa, Wolnej Myśli (Od fr "pensée" "myśl")". zasadź cr w swoim ogrodzie siostrki, na cześć wolnej myśli (w upale szybko więdną)
|