> Na razie zadenuncjowałem Ciebie - trollu Putinowski. Nie za krytykowanie rządu - tylko za upowszechnianie kłamstw wpisujących się stuprocentowo w narrację putinowskiej dezinformacji.> Przypominam: Że takie komentarze Armi niczym putinowski cenzor kasował. Uwierzycie, że to było kilkaset? Cieszę się, że w końcu mówimy sobie na ty "putinowski trollu". W końcu maska spada z twojej zakłamanej facjaty. Zaczyna się od drobnej nieścisłości, małego kłamstwa, podkolorowania faktów. Winowajca wie, że postępuje źle i równie źle się z tym czuje. Obiecuje sobie, że nie zrobi tego już nigdy więcej. Ale pokusa okazuje się silniejsza. Uznaje więc, że będzie kłamał i kolorował rzeczywistość okazjonalnie, tylko od czasu do czasu. Okazja niezauważalnie przeradza się w nawyk, choć nie jest to jeszcze przymus nie do pokonania. Skoro jednak szara rzeczywistość jest taka nieatrakcyjna, co w tym złego, gdy można ją ubarwiać codziennie? Kolorowy świat, choć nieprawdziwy, jest tak pociągający, że nie można już przestać. Tak się rodzi uzależnienie. I nagle przychodzi prawdziwa wojna... Cytat:Ta tragedia będzie się długo ciągnąć. Za kilkadziesiąt lat jakaś swołocz ukraińska będzie wychwalać geniusz Putina i jego generałów, a te kobiety potępi, podobnie jak ty to tutaj wychwalałeś geniusz zbrodniarzy Hitlera, potępiałeś gwałcone żydowskie kobiety, zakłamując przy tym historię. www.racjonalista.pl/forum.php/s,874903
|