Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dupolizy

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
NapisanoAutorTytuł
10-03-2022 11:00romaro (25211 punktów)Dupolizy
Ocena 1 na 1
Jadwiga Emilewicz na TT:
Wróciłam z Torwaru. To dobrze zorganizowane miejsce. Jest mnóstwo jedzenia. Ciepłego i suchego prowiantu. Ludzie z miasta wciąż dostarczają zaopatrzenie. Terytorialsi pilnują porządku, wolontariusze panują nad punktem przyjęć, strefa gastro. W bawialniach szaleją dzieciak.

A jaka jest rzeczywistość? Wolontariusze z Torwaru apelują o pomoc (zamieściłem na forum). Ale mamy nastepny:
Wolontariuszka Marianna Schraiber, prywatnie żona posła i ministra w kancelarii premiera, oskarża rząd, zarządzający opieką uchodźców na Dworcu Centalnym.

twitter.com/i/status/1501237184887676940

Armi, możesz i tę wolontariuszkę zadenuncjować, za krytykowanie rządu. (wybaczcie ale brzydzą mnie lizusy i konfidenci)

Mamy swojego Zełeńskiego (nawet Putin nie ma takiego dupoliza w swoich szeregach):

zaczarowane cytaty Armiego:

Okazuje się więc, iż w cieniu Zełeńskiego który w ciągu kilku dni z komika przedzierzgnął się w męża stanu, podobny proces zaszedł w przypadku osoby Morawieckiego.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)kogo zadenuncjowałem?
>Armi, możesz i tę wolontariuszkę zadenuncjować, za krytykowanie rządu.

Na razie zadenuncjowałem Ciebie - trollu Putinowski. Nie za krytykowanie rządu - tylko za upowszechnianie kłamstw wpisujących się stuprocentowo w narrację putinowskiej dezinformacji.
Przypominam:

"Komentator romaro w wątku "Złotówka leci za rublem" ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,874745) napisał jak poniżej:

"Czyżby Pis stracił kontrolę nad kursem złotego? Złotówka osłabia się nawet wobec wenezuelskiego boliwara, który jest walutą śmieciową.
To nie wina wojny. To wina niekompetencji ekonomicznej i pompowania wydatków poza budżetem.
7 lutego za 100 złoty można było dostać 62 364.1625 boliwarów. Dzisiaj (dokładnie po miesiącu) 55 383.4834".

Ktoś kto twierdzi, że osłabnięcie złotówki nie jest winą wojny wywołane przez Putina tylko polityką polskiego rządu jest albo patentowanym idiotą albo putinowskim trollem siejącym zamęt i podważający zaufanie do władz w krytycznym momencie. Mają cię na oku i jak będziesz nadal upowszechniał proputinowskie łgarstwa - sprawdzą czy jesteś tylko idiotą jak wyżej czy jednak putinowskim trollem.
10-03-2022 11:24 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)Odp: kogo zadenuncjowałem?
>Na razie zadenuncjowałem Ciebie - trollu Putinowski. Nie za krytykowanie rządu - tylko za upowszechnianie kłamstw wpisujących się stuprocentowo w narrację putinowskiej dezinformacji.
>Przypominam:
Że takie komentarze Armi niczym putinowski cenzor kasował. Uwierzycie, że to było kilkaset?

Cieszę się, że w końcu mówimy sobie na ty "putinowski trollu". W końcu maska spada z twojej zakłamanej facjaty.

Zaczyna się od drobnej nieścisłości, małego kłamstwa, podkolorowania faktów. Winowajca wie, że postępuje źle i równie źle się z tym czuje. Obiecuje sobie, że nie zrobi tego już nigdy więcej. Ale pokusa okazuje się silniejsza. Uznaje więc, że będzie kłamał i kolorował rzeczywistość okazjonalnie, tylko od czasu do czasu. Okazja niezauważalnie przeradza się w nawyk, choć nie jest to jeszcze przymus nie do pokonania. Skoro jednak szara rzeczywistość jest taka nieatrakcyjna, co w tym złego, gdy można ją ubarwiać codziennie? Kolorowy świat, choć nieprawdziwy, jest tak pociągający, że nie można już przestać. Tak się rodzi uzależnienie. I nagle przychodzi prawdziwa wojna...



Cytat:
Ta tragedia będzie się długo ciągnąć. Za kilkadziesiąt lat jakaś swołocz ukraińska będzie wychwalać geniusz Putina i jego generałów, a te kobiety potępi, podobnie jak ty to tutaj wychwalałeś geniusz zbrodniarzy Hitlera, potępiałeś gwałcone żydowskie kobiety, zakłamując przy tym historię.


www.racjonalista.pl/forum.php/s,874903
qwery (2864 punktów)Odp: Dupolizy
>Jadwiga Emilewicz na TT:
>Wróciłam z Torwaru. To dobrze zorganizowane miejsce. Jest mnóstwo jedzenia. Ciepłego i suchego
>prowiantu. Ludzie z miasta wciąż dostarczają zaopatrzenie. Terytorialsi pilnują porządku,
>wolontariusze panują nad punktem przyjęć, strefa gastro. W bawialniach szaleją dzieciak.
>A jaka jest rzeczywistość? Wolontariusze z Torwaru apelują o pomoc (zamieściłem na forum). Ale mamy
>nastepny:
>Wolontariuszka Marianna Schraiber, prywatnie żona posła i ministra w kancelarii premiera, oskarża
>rząd, zarządzający opieką uchodźców na Dworcu Centalnym.
>twitter.com/i/status/1501237184887676940

Ale Ty tą Szajber to kojarzysz ?

Wróć do listy wątków działu Gospodarka i ekonomia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365