Obajtek i spółka od dwóch dni podnosi ceny hurtowe! W ciągu dwóch tygodni Obajtek, który pieprzył, że ludzie panikują podnosi ceny hurtowe o ponad 3zł na litrze! Poprzez swoje manipulacje wydymał Polaków bez mydla. Dodatkowo stosuje zakazane praktyki jakim jest DUMPING! Na Orlenie od kilkunastu dni ceny są niższe niż w ofercie hurtowej! Podstawowe Paliwo od 09.03 jest oferowane w hurcie On 704 x 8%VAT=8320zi czyli 8,32zt za Litr! Pb95 6628 x 8% VAT= 7158zt czyli 7,16zI za Litr! Te paliwa były zakupione kilka tygodni temu za kwotę w przeliczeniu Ok 4zł! Manipulacje i pazerność pisu to grabież każdego z nas na co najmniej 4zł z każdego litra paliwa bo o tyle zostało to sztucznie zawyżone. I oto modelowa marża rafineryjna Lotosu to dziś 38,7 dolara/baryłkę ropy. Miesiąc temu było to ... 4,9 dolara. Czyli wzrost o 690%. Ktoś jednak przy okazji tej wojny nieźle zarabia. Kto? Moi drodzy Jesteśmy na tej samej drodze jak ruskie na początku rządów Putina gdy przekształcał Rosje w prywatne mafijne państwo. Aleksiej Miller, obecnie prezes Gazpromu, w latach 1991-1996 był członkiem Komisji ds. Stosunków Zewnętrznych przy Urzędzie mera Sankt Petersburga, której przewodniczył Putin W tvp prezes Obajtek , chwalił się, że koncern Orlen przystąpił do pomocy ukraińskim uchodźcom wojennym. Zapytany o formy tej pomocy, odpowiedział bez zażenowania: - Dostarczamy paliwa na stacje paliw w Przemyślu. pbs.twimg.(*)XoAEMU9S?format=jpg&name=large zaczarowane cytaty Armiego:Okazuje się więc, iż w cieniu Zełeńskiego który w ciągu kilku dni z komika przedzierzgnął się w męża stanu, podobny proces zaszedł w przypadku osoby Morawieckiego. Kamala: "dziękuje zwykłym Polakom, którzy niosą pomoc dla Ukraińców w swoim wolnym czasie!" Taki strzał z liścia w twarz Pinokia. pbs.twimg.(*)Xb2I?format=jpg&name=4096x4096Armi, zadenuncjuj ją tutaj za szerzenie takiej propagandy www.racjonalista.pl/forum.php/s,874903 |