 |
WHO prosi Ukrainę o zniszczenie substancji Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 11-03-2022 07:27 | kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | WHO prosi Ukrainę o zniszczenie substancji
1 na 1 | WHO prosi Ukrainę o zniszczenie niebezpiecznych substancji laboratoryjnych Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wzywa teraz Ukrainę do zniszczenia substancji zakaźnych, które zostały wyprodukowane w finansowanych przez USA laboratoriach dżumy i cholery w tym kraju, donosi Reuters. „WHO zdecydowanie zaleciła Ministerstwu Zdrowia Ukrainy i innym odpowiednim organom zniszczenie patogenów wysokiego ryzyka, aby zapobiec potencjalnym wyciekom” – napisała WHO w oświadczeniu. Wczoraj Biały Dom odrzucił zarzuty, że Stany Zjednoczone prowadzą kontrowersyjne laboratoria, nazywając zarzuty teoriami spiskowymi. Według agencji Reuters Stany Zjednoczone zaangażowały się w finansowanie laboratorium, ale nie udowodniono, że były zaangażowane w rozwój broni biologicznej. www.reuter(*)ealth-labs-prevent-2022-03-11/. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | szarley (54913 punktów) | >WHO prosi Ukrainę o zniszczenie niebezpiecznych substancji laboratoryjnych
Wystarczy, że Putin przestanie ostrzeliwać Ukrainę, a te laboratoria będą bezpieczne
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
 | 3 na 3 | zeniu73 (6483 punktów) | > >WHO prosi Ukrainę o zniszczenie niebezpiecznych substancji laboratoryjnych> Wystarczy, że Putin przestanie ostrzeliwać Ukrainę, a te laboratoria będą bezpieczneTak jak te w Wuhanie?  Btw: W ostatnich dwoch tygodniach wiekszym skurwielem jest dla mnie Lawrow. Dopiero przez takie nadto lojalne szmaty jak on mozliwe jest to, co Putin wlasnie robi. Szuja nad szujami 🤢🤢🤢
|
|
 | 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> >WHO prosi Ukrainę o zniszczenie niebezpiecznych substancji laboratoryjnych> Wystarczy, że Putin przestanie ostrzeliwać Ukrainę, a te laboratoria będą bezpieczneŚwietna riposta; 'idźcie w cholerę' byłoby za mało dyplomatyczne. 
cr
|
|
|  | | szarley (54913 punktów) | > >>WHO prosi Ukrainę o zniszczenie niebezpiecznych substancji laboratoryjnych> >Wystarczy, że Putin przestanie ostrzeliwać Ukrainę, a te laboratoria będą bezpieczne> Świetna riposta; 'idźcie w cholerę' byłoby za mało dyplomatyczne.  иди в пизду. хватит? Jak zwykle zabawa słówkami...
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| |  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> ...idźcie w cholerę' byłoby za mało dyplomatyczne.  > иди в пизду.> хватит?> Jak zwykle zabawa słówkami...Nie jak zwykle, choć tym razem - owszem. Za to u ciebie jak zwykle rynsztok.
cr
|
|
 | 1 na 1 | Berzerac (5671 punktów) |
>Wystarczy, że Putin przestanie ostrzeliwać Ukrainę, a te laboratoria będą bezpieczne
Jak również sarkofag na reaktorze w Czarnobylu i elektrownia w Zaporożu.
|
|
2 na 2 | romaro (25211 punktów) | A co ty byś zaleciła Ruskim? Kto jest winny według Ciebie, że Ukraina jest bombardowana? Może wszyscy apelujmy, bombardujmy władze Ukrainy- zróbcie wszystko by zapewnić bezpieczeństwo sobie i Europie.
Naprawdę nie widzisz jak bzdurne apele powielasz? A zbrodniarz na kremlu łapska zaciera, że ma takich adwokatów.
Najciekawsze jest to, że jeszcze nie tak dawno krytykowałaś WHO w sprawie zaleceń Covidowych.
Czyli MON Rosji, nowa narracja- Ukraina - broń biologiczna - ptaki i nietoperze - i.. czekamy na info, że nietoperz z Wuhan z Covidem został tak naprawdę wysłany z Ukrainy
|
|
 | 1 na 1 | Rowerex (859 punktów) | > A co ty byś zaleciła Ruskim?> Kto jest winny według Ciebie, że Ukraina jest bombardowana?> Może wszyscy apelujmy, bombardujmy władze Ukrainy- zróbcie wszystko by zapewnić bezpieczeństwo sobie i Europie.> Naprawdę nie widzisz jak bzdurne apele powielasz? A zbrodniarz na kremlu łapska zaciera, że ma takich adwokatów.> Najciekawsze jest to, że jeszcze nie tak dawno krytykowałaś WHO w sprawie zaleceń Covidowych.> Czyli MON Rosji, nowa narracja- Ukraina - broń biologiczna - ptaki i nietoperze -> i.. czekamy na info, że nietoperz z Wuhan z Covidem został tak naprawdę wysłany z Ukrainy> Zanim coś napiszesz zalecam powtórzyć kilkukrotnie to:  W poście kobiety jest sucha informacja bez komentarza, więc przesadzasz odnośnie intencji i celu jego napisania. Weźmy wczorajszą wypowiedź premiera Kanady z wizyty w Polsce: "sankcje na Rosję będą trwały bardzo długo", do tego dołóżmy apel WHO: "Ukraino, weź i zniszcz natychmiast to co niebezpieczne" i wysnujmy z tego wnioski odnośnie przyszłości - jakieś pomysły? Moja opinia co do przyszłości, to zgadywanka w postaci pytania: które kraje i w jakiej kolejności zaczną ostrożnie, a potem oficjalnie mówić Ukrainie tak: No wiecie, rozumiecie, ale może byście się tak poddali, no wiecie, po co przelewać krew niewinnych kobiet i dzieci? No wiecie, rozumiecie, te rosyjskie warunki, czyli Wasza neutralność i zmiany w konstytucji nie są przecież takie znowu złe. No wiecie, rozumiecie, my Wam pomożemy w negocjacjach (czytaj: potrwają z 20 lat na rosyjskich warunkach), my Wam pomożemy finansowo (czytaj: za pomocą organizacji finansowanych przez Rosję), my Wam damy zielone światło na wstęp do Unii Europejskiej (czytaj: za 150-300 lat), my Wam podeślemy pomoc humanitarną (czytaj: Polska ją zorganizuje i sfinansuje, bo jest najbliżej). No wiecie, rozumiecie, zróbcie to dla całego świata (czyt: słono zapłacicie za to, żeście się od razu nie poddali i spierdolili nam biznesowe kokosy)"Który kraj zacznie pierwszy, który będzie następny? Chiny? Niemcy? Francja? USA?
|
|
|  | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | >W poście kobiety jest sucha informacja bez komentarza,
No właśnie dlatego dość dziwne to powielanie komunikatu przez osobę, która o WHO tak się wyrażała:
Ogόlnie: Rewolucja Pażdziernikowa- przejȩcie Europy Wsch. przez bolszewikow. Stalin otrzymal Europe Wsch., zgodnie z planem finansiery. Finansiera zbudowala instytucje swiatowe: ONZ, WHO, OECD, OBWE, EPO, WTO, MKCK, MKOI, AKP, WHO itp., ARMIĘ...
Nie chce mi się sprawdzać jak ty, i czy reagowałeś na WHO i zalecenia Covidowe, ale założę się, że to ta sama koalicja.
|
|
 | 1 na 1 | DyktaFon (9281 punktów) | > A co ty byś zaleciła Ruskim?> Kto jest winny według Ciebie, że Ukraina jest bombardowana?> Może wszyscy apelujmy, bombardujmy władze Ukrainy- zróbcie wszystko by zapewnić bezpieczeństwo sobie i Europie.> Naprawdę nie widzisz jak bzdurne apele powielasz? A zbrodniarz na kremlu łapska zaciera, że ma takich adwokatów.> Najciekawsze jest to, że jeszcze nie tak dawno krytykowałaś WHO w sprawie zaleceń Covidowych.> Czyli MON Rosji, nowa narracja- Ukraina - broń biologiczna - ptaki i nietoperze -> i.. czekamy na info, że nietoperz z Wuhan z Covidem został tak naprawdę wysłany z Ukrainy> Najprościej sprowadzić wszystko do absurdu, a z autora wypowiedzi zrobić idiotę... Gdy akurat tym razem kobieta podała linka potwierdzającego. Może byś szanowny interlokutorze odniósł się do meritum? Czyli do wypowiedzi WHO, nie drobnej kobiety
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|