czerwone maki są owocem bitwy, z faktu, że są jednoroczne i po rozryciu łąki przez wybuchy, one tam zakwitają, wczesniej nasiona mogły tam dziesiątki lat być w uśpieniu, czekajac na "wojnę"
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.