Osobiście nie mam wątpliwości, że alsor to kolejne konto osoby, która już była tu wielokrotnie banowana. Inne jego konta to Hetman Twardowski, gigatron, astrofoton... miał tego jeszcze od groma, ale już nie pamiętam nicków.
Tak więc moim zdaniem zasługuje na bana już za samo uporczywe zakładanie multikont, ale nie zgadzam się, że wszystkie jego wątki są od razu bez sensu. Zdarza mu się rzucić ciekawym zagadnieniem (tylko potem niestety traktuje wszystkich z góry, chociaż wcale jakieś niesamowicie obszernej wiedzy nie posiada...).
|