Kolega DyktaFon
skomentował mój watek tak:
No jak to po co? A jak ktoś zapyta, czy leci z nami pilot... to co odpowiecie towarzyszu?
(wybacz że skasowąłem twój wpis ale chciałem poprawić niefortunną literówkę w tytule mojego wątku)
Pozdrawiam serdecznie p.s.
Żaden ze mnie "towarzysz"
Uważam komunizm/socjalizm za ustrój gospodarczo skrajnie niewydajny - ludzie w końcu trawę jedzą i umierają z głodu jak w Korei Pn.
Polecam znane na zachodzie Europy, mądre powiedzenie:
Kto za młodu nie był komunistą nie ma serca. Kto na starość jest komunistą nie ma rozumu.
|