>Oto przykład (jak wyżej) putinowskiego zboka, zaświniającego forum Racjonalisty materiałami typu soft porno
To ja w wątku Humor sezon ... walę takie dowcipy w Putina (truciciel) i w Rosję (gówniana waluta) a ty kale moralny (zarabiasz kasę na naciąganych antysemityzmach) nazywasz mnie trollem putlera.
Ty jesteś obrzydliwym kałem moralnym bo swoje antysemickie plwociny emitujesz tylko w dni powszednie w godzinach dziennych.
Wieczorami i w weekendy olewasz portal bo ci za ten czas nie płacą!
Niby teraz zaatakowałeś papieża franciszka za brak mocnych słów o sprawcy wojny (putinie)
ale to też twoje trollowanie.
Polscy antysemici (Rydzyk, kler) nie uważają papaieża franciszka za papieża tylko Benedykta (co go zmuszono do oddania stanowiska).
Franciszek ich zdaniem nie jest papieżem i się nie liczy teologicznie.
POWTARZAM: POLSKI KLER I PISRYDZYKI NIE UZNAJĄ PAPIEŻA FRANCISZKA ZA PAPIEŻA W SENSIE TEOLOGICZNYM
Won kale moralny!
|