> Jak bym widział polskich emerytów w czasach upadającej komuny. Cholera, a w tramwaju żeby dupe> posadzić zawsze byli pierwsi.> Ciekawe kiedy Putin kartki na cukier wprowadzi.> twitter.com/i/status/1504525404509552643> To mnie specjalnie nie interesuje, ale kiedy Morawiecki wprowadzi kartki na benzynę - to już bardziej. Choć i cukier może być przed nami...
|