> Usunąłeś ponownie mój komentarz. Od tej chwili będę usuwał twoje pod moimi wpisami. Zaczynasz ponownie tę karuzelę. I administrator powinien o tym wiedzieć.No cóż, nie jest to karane, Armi, ale ty ostatni możesz ubolewać. W sumie przez 7 lat usunąłem trzy twoje odpowiedzi (wczoraj i dzisiaj) Armi w sumie usunąłeś setki moich wypowiedzi. Oto tylko w jednym dniu ile usunąłeś?: [Załącznik]I dla wyjaśnienie - Skasowałem "gościa" bo mi w odpowiedzi się fraternizował - Według niego ja "kanalia" i "kacapski troll" - cytuję -"Nie jesteś w stanie nawiązać rywalizacji" Armi jak chcesz sobie walić, to nie tutaj. Znajdź sobie, nie wiem - łazienkę, lasek... no wiesz, jakieś ustronne miejsce (wiesz co mam namyśli), i tam sobie rywalizuj. A więc pocałuj mnie w żyć i "idź się poskarżyć" Ps Chronię cię przed twoją cenzurą Armi, dlatego tutaj odpowiadam. Zatraciłeś kontrolę nad sobą. Ktoś musi dbać o twój wizerunek skoro już sam nie potrafisz.
Możecie potraktować z przymrużeniem oka ten wątek - zawsze, czy to w pracy, czy w szkole, czy na uczelni, spotkacie na swej drodze donosiciela, kanalie, która będzie się chciała wywindować na waszych plecach. Nie pier******e się z nim. |