Racjonalista - Strona głównaDo treści
Cytowanie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
31-05-2007 22:25Volrath (3440 punktów)Cytowanie
Skoro mamy możliwość cytowania poprzez zamknięcie fragmentu tekstu w pole cytatu

Ja:
o właśnie tak


to proponowałbym pójść za ciosem i całkowicie zastąpić cytowanie znakiem
>na cytowanie polem cytatu.

Z cytowaniem znakiem większości wiąże się jeden problem: nie można używać znaku większości nie powodując zmiany koloru tekstu za nim.

Chyba że jest możliwość wstawienia znaku większości w jakiś inny sposób, o którym nie wiem.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Tofik (5585 punktów)
Jestem jak najbardziej za!

"Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner
nieobecny
APawłowski (1150 punktów)
>Chyba że jest możliwość wstawienia znaku większości w jakiś
>inny sposób, o którym nie wiem.
>
Owszem można w miejscu w którym chcemy aby pojawił się znak > wpisać: >
Rosi58 (259 punktów)
Skoro mamy możliwość cytowania poprzez zamknięcie
>fragmentu tekstu w pole cytatu
>Ja:
o właśnie tak

>to proponowałbym pójść za ciosem i całkowicie zastąpić
>cytowanie znakiem
>na cytowanie polem cytatu.
>Z cytowaniem znakiem większości wiąże się jeden problem:
>nie można używać znaku większości nie powodując zmiany
>koloru tekstu za nim.
>Chyba że jest możliwość wstawienia znaku większości w jakiś
>inny sposób, o którym nie wiem.
>

Ojciec Dyrektor (1704 punktów)
Łojciec:
Jestem za



Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem.
webmaster (moderator)
Problem jest większy:
  • stare wypowiedzi są niemożliwe do przerobienia, musiałyby zostać jak są
  • skoro ludzie mają problem z umieszczeniem jednego znaczka na początku linijki, to z tagiem nie będzie lepiej
  • sprzyjałoby to cytowaniu całych wypowiedzi, teraz jednak łatwiej wycinać
Myślę, że z czasem część osób zacznie używać nowego sposobu, może nawet jakoś to ułatwię.
LEGION. (3161 punktów)
webmaster:
Problem jest większy:
stare wypowiedzi są niemożliwe do przerobienia, musiałyby zostać jak są

Trudno... Jakoś to przeżyjemy.
Cytat:
skoro ludzie mają problem z umieszczeniem jednego znaczka na początku linijki, to z tagiem nie będzie lepiej

Już takie jesteśmy bestie, ze jak kilka osób zacznie, i kilka zmałpuje, to większość też się wysili i będzie używać, żeby nie odstawać.
Cytat:
sprzyjałoby to cytowaniu całych wypowiedzi, teraz jednak łatwiej wycinać

I to rzeczywiście może być problem.
Cytat:
Myślę, że z czasem część osób zacznie używać nowego sposobu, może nawet jakoś to ułatwię.

No to czekam, bo rzeczywiście sporo roboty z tym tagiem, ale efekt bardzo ładny.

NIE KLIKAĆ
APawłowski (1150 punktów)
Moim zdaniem dotychczasowa forma skutecznie odróżniała to forum od standardowego phpBB, czyniąc je rozpoznawalnym. Sposób zaznaczania wcześniejszych wypowiedzi zapożyczony z e-poczty wydaje mi się dobry i dobrze spełniający swoje zadanie. Uważam że powinna pozostać dotychczasowa forma a otagowywać proponuję cytaty z innych źródeł niż wypowiedź której dotyczą.
webmaster (moderator)
Na Forum zostały dodane kolejne ulepszenia, m.in. sprawdzanie pisowni dla IE i przycisku ułatwiające edycję (po zaznaczeniu fragmentu otaczają go tagiem ). Proszę o uwagi, jeżeli coś komuś nie działa. Zwykle pomaga odświeżenie strony (coś się mogło nie załadować).
LEGION. (3161 punktów)
A nie da się zrobić ramki w ramce, dla podwójnych cytatów?
Czy przy podwójnym cytowaniu koloru używać?

NIE KLIKAĆ
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)
Legion, takiś erudyta?
LEGION. (3161 punktów)
Cytat:
Legion, takiś erudyta?

Eee? Cooo? Co mi Pan amputuje? Nie jestem żaden erudyta!
I proszę uważać!
Ja też umiem nawrzucać!

NIE KLIKAĆ

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365