Racjonalista - Strona głównaDo treści
Koniec Putina zależy od gazu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
NapisanoAutorTytuł
25-03-2022 20:03MaxGolonko3 (3459 punktów)Koniec Putina zależy od gazu
Mordują ludzi, niszczą wielki kraj. To hańba, że jeszcze ktokolwiek cokolwiek kupuje od Rosji.
Upadek gospodarki nawet o 50% i brak ciepła w domach oraz prądu przez większość czasu dnia nie usprawiedliwia naszego braku sankcji.
Wstyd mi za Niemców, Węgrów i za miałkość PIS

Ale jest szansa - Biden to wymyślił:

pbs.twimg.(*)XEAg2Wud?format=jpg&name=large

Gaz rosyjski ... stop!

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne


Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

zeniu73 (6483 punktów)
>Mordują ludzi, niszczą wielki kraj. To hańba, że jeszcze ktokolwiek cokolwiek kupuje od Rosji.
>Upadek gospodarki nawet o 50%..

No. Będziemy siedzieć w ciemnej dupie, bez prądu i ciepła. Fabryki stali będą zamknięte ( pierwsza w Niemczech właśnie tak zrobiła ze względu na gigantyczne przedpłaty za prąd) a co za tym idzie produkcja sprzętu militarnego i za dwa lata Putin wejdzie sobie do Niemiec przez Polskę bez oporu (bo altruistyczni Polacy i Niemcy woleli marznąć i nie produkować stali).

A Ukraina za pieniądze od USA i Niemiec kupi znowu broń od Jankesów 😂😂😂😂
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>>Mordują ludzi, niszczą wielki kraj. To hańba, że jeszcze ktokolwiek cokolwiek kupuje od Rosji.
>>Upadek gospodarki nawet o 50%..
>No. Będziemy siedzieć w ciemnej dupie, bez prądu i ciepła. Fabryki stali będą zamknięte ( pierwsza w Niemczech właśnie tak zrobiła ze względu na gigantyczne przedpłaty za prąd) a co za tym idzie produkcja sprzętu militarnego i za dwa lata Putin wejdzie sobie do Niemiec przez Polskę bez oporu (bo altruistyczni Polacy i Niemcy woleli marznąć i nie produkować stali).
>A Ukraina za pieniądze od USA i Niemiec kupi znowu broń od Jankesów 😂😂😂😂
>

i bardzo dobrze!

Nawet gdyby tak miało być, rosje trzeba zniszczyc gospodarczo!

za wszelka cene!

bo to zwyrodnialec rowny hitlerowi!

USA wyśle gaz do UE, obiecał Biden.

STOP IMPORTOWI GAZU I ROPY NATYCHMIAST !!!

Choćbym miał szczaw i ziemniaki z ogniska jeść i deszczówką popijać lub brudną wodą ze studni!

Brawo Biden. Niemcy - hańba! Hańba! Hańba! Świnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (póki co)
25-03-2022 21:25 
 Ocena 2 na 2
zeniu73 (6483 punktów)
>>>Mordują ludzi, niszczą wielki kraj. To hańba, że jeszcze ktokolwiek cokolwiek kupuje od Rosji.
>>>Upadek gospodarki nawet o 50%..
>>No. Będziemy siedzieć w ciemnej dupie, bez prądu i ciepła. Fabryki stali będą zamknięte ( pierwsza w Niemczech właśnie tak zrobiła ze względu na gigantyczne przedpłaty za prąd) a co za tym idzie produkcja sprzętu militarnego i za dwa lata Putin wejdzie sobie do Niemiec przez Polskę bez oporu (bo altruistyczni Polacy i Niemcy woleli marznąć i nie produkować stali).
>>A Ukraina za pieniądze od USA i Niemiec kupi znowu broń od Jankesów 😂😂😂😂
>>
>i bardzo dobrze!
>Nawet gdyby tak miało być, rosje trzeba zniszczyc gospodarczo!
>za wszelka cene!
>bo to zwyrodnialec rowny hitlerowi!
>USA wyśle gaz do UE, obiecał Biden)

Oczywiście że wyśle brudny i drogi fracking gaz 😂😂
A zaraz potem sprzeda myśliwce i inne gadżety militarne.
Bo USA to fajny kraj. Altruistyczny.
I wcale nie zbija interesu na wojnie 😂😂😂
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>>USA wyśle gaz do UE, obiecał Biden)
>Oczywiście że wyśle brudny i drogi fracking gaz 😂😂
>A zaraz potem sprzeda myśliwce i inne gadżety militarne.
>Bo USA to fajny kraj. Altruistyczny.
>I wcale nie zbija interesu na wojnie 😂😂😂

Grafika:
pbs.twimg.(*)WUAIJxum?format=png&name=small

Ty nie rozumiesz co czytasz? Przecież napisałem, że jest bez znaczenia co się stanie u nas i kto na tym zarobi.

gaz z USA może być nawet całkiem zły, zarobki USA fenomenalne a i tak trzeba zamknąć handel z Rosją!

Handel z Rosją teraz i branie od niej choćby litra gazu to jest dokładnie to samo jakby Niemcy pili krew Ukraińców mordowanych w rosyjskich obozach dla Ukraińców. Największy ludobójca XXI wieku morduje ludzi a Niemcy dają mu kasę czyli na broń! Tylko najobrzydliwszy psychopata (lub cyniczny kał moralny dominujący w mózgu jakiegoś człowieka) może teraz akceptować kupowanie od Rosji choćby kropli czegokolwiek.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
26-03-2022 06:33 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14790 punktów)
Od początku agresji ani razu nie włączyłem kuchenki gazowej, a tyłek wożę autem wtedy, gdy skumuluje się kilka spraw do załatwienia...
Każdy może sam dołożyć swoją cegiełkę do upadku imperium zła, więc namawiam wszystkich...!
Nie traćcie Wiary, Walczcie!
DUCH

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

Wróć do listy wątków działu Gospodarka i ekonomia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365