>>Mordują ludzi, niszczą wielki kraj. To hańba, że jeszcze ktokolwiek cokolwiek kupuje od Rosji. >>Upadek gospodarki nawet o 50%.. >No. Będziemy siedzieć w ciemnej dupie, bez prądu i ciepła. Fabryki stali będą zamknięte ( pierwsza w Niemczech właśnie tak zrobiła ze względu na gigantyczne przedpłaty za prąd) a co za tym idzie produkcja sprzętu militarnego i za dwa lata Putin wejdzie sobie do Niemiec przez Polskę bez oporu (bo altruistyczni Polacy i Niemcy woleli marznąć i nie produkować stali). >A Ukraina za pieniądze od USA i Niemiec kupi znowu broń od Jankesów 😂😂😂😂 >
i bardzo dobrze!
Nawet gdyby tak miało być, rosje trzeba zniszczyc gospodarczo!
za wszelka cene!
bo to zwyrodnialec rowny hitlerowi!
USA wyśle gaz do UE, obiecał Biden.
STOP IMPORTOWI GAZU I ROPY NATYCHMIAST !!!
Choćbym miał szczaw i ziemniaki z ogniska jeść i deszczówką popijać lub brudną wodą ze studni!
Brawo Biden. Niemcy - hańba! Hańba! Hańba! Świnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (póki co)
|