>Czy sadzicie ze Niemcy z Ruskimi smialo chcieli gazem handlowac bo sie nie bali ze Ruskie ich >zdominuja ponieważ sa silnym duzym panstwem a Polska sie bała bo nie jest silna i jest mniejsza? >Czemu to co pasuje Niemcą nie pasuje Polsce?
Niemcy się zdegenerowały. Zatraciły instynkt samozachowawczy. W relacjach z Rosją - gdyby opór Ukraińców nie doprowadził do przełomu, który obserwujemy - Niemcy zostałyby zmarginalizowane i zwasalizowane. Dlaczego tak się stało? Primo, dobrobyt ( on zawsze degeneruje), secundo, bardzo mocna denazyfikacja niemieckiego ducha. Miejmy nadzieję, że otrząsną się z tej smuty i względem Rosji zaczną się zachowywać trochę w stylu Hitlera z czasu Fall Barbarossa, dążac do wzięci odwetu za Stalingrad. Do tej pory przez bardzo długi okres czasu zachowywali się względem Rosji w stylu Republiki Weimarskiej - ze skutkami wiadomymi. Polityka Polski, nieufna względem Rosji, okazała się być bardzo trafna. Antyrosyjska pięść Zachodu bazuje w tej chwili na USA, GB, Polsce i Ukrainie. Francja i Niemcy - jako za bardzo rusofilskie, są marginalizowane i redukowane do drugorzędnej roli wsparcia frontu państwa jak wyżej.
|