 |
Na częstotliwości prezesa Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 05-04-2022 09:51 | Arminius (25555 punktów) | Na częstotliwości prezesa
-1 na 1 | Dziewięć dni temu, w wątku "Wielka Polska Atomowa" pisałem o palącej konieczności wejścia przez Polskę w posiadanie własnej broni atomowej. Teza owa spotkała się z ujadaniem całej sfory rostrolli forumowych w której nie wahano się użyć ( uxbridge) tak idiotycznych argumentów, iż wyprodukowanie takiej broni jest technologicznie poza zasięgiem polskich możliwości. www.racjonalista.pl/forum.php/s,876867.Tymczasem okazuje się iż tworząc wątek jak wyżej...czytałem w myślach prezesa Kaczyńskiego. Albo, że prezes Kaczyński czyta...forum na Racjonaliście. Bowiem wygłosił on śmiały pogląd, iż Polska jest gotowa przyjąć na swym terytorium natowską broń atomową - co od razu wywołało "zaniepokojenie" Moskali Jeżeli jakiś rostroll zapyta głupawo, dlaczego ten wątek jest w dziale "Gospodarka i ekonomia" - odpowiedź jest oczywista. Bo zjawienie się bomb A w Polsce od razu wzmocniłoby bardzo polską złotówkę i poprawiło notowania Polski w rankingach ekonomicznych. Zainteresowanych problemem - odsyłam do podlinkowanego materiału. www.usnews(*)diness-to-host-nuclear-weapons"Reuters) - The Kremlin on Monday condemned comments by the leader of Poland's ruling party, who said Warsaw would be open to having U.S. nuclear weapons on its soil and would welcome a 50% increase in the number of U.S. troops in Europe. Speaking to reporters on a conference call, Kremlin spokesman Dmitry Peskov said such a move would only lead to heightened tensions. Jaroslaw Kaczynski, who heads the Law and Justice (PiS) party, said at the weekend that Poland would be open to having nuclear weapons stationed on its territory - but that this was not currently under consideration." | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | Berzerac (5671 punktów) | > Dziewięć dni temu, w wątku "Wielka Polska Atomowa" pisałem o palącej konieczności wejścia przez> Polskę w posiadanie własnej broni atomowej. Teza owa spotkała się z ujadaniem całej sfory rostrolli> forumowych w której nie wahano się użyć ( uxbridge) tak idiotycznych argumentów, iż wyprodukowanie> takiej broni jest technologicznie poza zasięgiem polskich możliwości.> www.racjonalista.pl/forum.php/s,876867.> Tymczasem okazuje się iż tworząc wątek jak wyżej...czytałem w myślach prezesa Kaczyńskiego. Albo, że> prezes Kaczyński czyta...forum na Racjonaliście. Bowiem wygłosił on śmiały pogląd, iż Polska jest> gotowa przyjąć na swym terytorium natowską broń atomową - co od razu wywołało "zaniepokojenie"> MoskaliJeszcze tego brakuje, aby kolejnemu debilowi który ma w sobie tyle jadu i nienawiści, dać "czerwony guzik" "Mam czerwony guzik i nie zawaham się go użyć. Za zamach w Smoleńsku - a co?"
|
|
 | -1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | rostrollowanie | >Jeszcze tego brakuje, aby kolejnemu debilowi który ma w sobie tyle jadu i nienawiści, dać >"czerwony guzik"
Putin twoim debilnym zdaniem ma tego jadu i nienawiści mniej?
|
|
|  | 4 na 4 | romaro (25211 punktów) | Arminius, Putina popłuczyna | >Putin twoim debilnym zdaniem ma tego jadu i nienawiści mniej?
W zasadzie gdy przeczytać twoje homofobiczne wątki, które są hańbą dla tego forum, to z dużą dozą pewności mogę napisać, że nie masz w sobie ani o jotę mniej nienawiści niż ma jej Putin.
To jest ta sama mentalność u ludzi odhumanizowanych. Przeczytać wystarczy tylko twoje obrzydliwe wątki. Nie przez przypadek stałeś się jego, Putina popłuczyną.
|
|
|  | 4 na 4 | Berzerac (5671 punktów) | Odp: rostrollowanie |
>Putin twoim debilnym zdaniem ma tego jadu i nienawiści mniej?
Może i debilnym, ale nie aż tak jak twoje zmienne poglądy i zachowanie widoczne na tym forum. Jesteś jak chorągiewka na wietrze. Gdyby sympatia opinii publicznej była po stronie Putina, a nie Zełeńskiego, pisałbyś tutaj peany na jego cześć. Teraz nawet nie przeszkadza ci, że Zełeński jest Żydem. Gardzę ludźmi, którzy zmieniają swoje poglądy w zależności od tego, jak zawieje wiatr.
Putin, Kaczyński ten sam sort. Z tą różnicą, że jeden z nich ma "czerwony guzik" a drugi bardzo by go chciał. Efekty rządów tego typu ludzi widać przecież na każdym kroku. Ty zdaje się tego jednak nie dostrzegasz.
|
|
| |  | -2 na 2 | Arminius (25555 punktów) | megaidiota lub rostroll | >>Putin twoim debilnym zdaniem ma tego jadu i nienawiści mniej? >Może i debilnym, ale nie aż tak jak twoje zmienne poglądy i zachowanie widoczne na tym forum. Jesteś jak chorągiewka na wietrze. Gdyby sympatia opinii publicznej była po stronie Putina, a nie Zełeńskiego, pisałbyś tutaj peany na jego cześć.
Jesteś kretynem. Zawsz ena forum byłem orędownikiem Ukrainy. Poczytaj sobie idioto moje wątki z 2014 roku. Przypomniałem ich tutaj ostatnio wiele. Nie chodzi o Zełeńskiego czy innego polityka. Chodzi o Ukrainę i geopolityke - jeżeli wiesz idioto co to wogól3 znaczy.
>Teraz nawet nie przeszkadza ci, że Zełeński jest Żydem.
Przeszkadza. Wołałbym, żeby nim nie był. Ale jeżeli się sprawdzi ( jeden z dwunastu sprawiedliwych według judejskiej biblii) to Mu tylko pogratuluję. Zważ idioto patentowany, że zdecydowana większość moich krytycznych wątków wobec Żydów jest oparta na materiałach Żydów - tej nielicznej mniejszości, która się zachowuje przyzwoicie. Mam nadzieję iż Zełeński należy do tej kategorii. Czas sto pokaże.
>Gardzę ludźmi, którzy zmieniają swoje poglądy w zależności od tego, jak zawieje wiatr.
Ja też. Co nie zmiania faktu iż jesteś kretynem i kłamcą.
>Putin, Kaczyński ten sam sort.
Sorry, nie jesteś idiotą. Jesteś megaidiotą zaślepionym swoich partykularyzmem. Jeżeli - po masakrach w Buczy - nie widzisz różnicy między Putinem i Kaczyńskim (cokolwiek sądzić złego o tym ostatnim) i sprowadzasz ich do wspólnego mianownika - to jesteś albo megaidiotą albo kwalifikowanym rostrollem, którego na celownik winny wziąć odpowiednie służby. Nadajesz na rosyjskiej częstotliwości i prowadząc rozbijacką robotę w Polsce - wzmacniasz rosyjski imperializm z jego emanacjami jak masakry w Buczy.
|
|
| | |  | 3 na 3 | Berzerac (5671 punktów) | Odp: megaidiota lub rostroll |
>Sorry, nie jesteś idiotą. Jesteś megaidiotą zaślepionym swoich partykularyzmem. Jeżeli - po masakrach w Buczy - nie widzisz różnicy między Putinem i Kaczyńskim (cokolwiek sądzić złego o tym ostatnim) i sprowadzasz ich do wspólnego mianownika - to jesteś albo megaidiotą albo kwalifikowanym rostrollem, którego na celownik winny wziąć odpowiednie służby. Nadajesz na rosyjskiej częstotliwości i prowadząc rozbijacką robotę w Polsce - wzmacniasz rosyjski imperializm z jego emanacjami jak masakry w Buczy. > Milcz szubrawcze. Epitety od kogoś takiego nic nie znaczą. Gdyby miał przyjmować je tak jak na to zasługują - zniżyłbym się do twojego poziomu.
Od niedawna wczytując się w twoje wątki i wpisy zacząłem dopiero dostrzegać twoją prawdziwą twarz. Coś co od dawna widział już Romaro i inni forumowicze.
Oświadczam ci jednak, że wyzwiska jakimi mnie uroczyłeś w swym wpisie zgłoszę Administratorowi. Da Bóg, że wrzeszczcie spotka cię to co z Mantopy. I tym razem już nie na miesiąc.
|
|
1 na 1 | farmer (22440 punktów) | Odp: Na częstotliwości prezesa | Arminus kłamco napisałeś o mnie kłamstwa .
Kłamco napisałeś to o mnie:
....trollu putinowksi.. .....putinowski poputcziku...
Łzesz na mój temat.
W obliczu wojny Putina zarzucasz mi bycie trolem Putina?
Łzesz jak bura suka kłamco.
Udowodnij moje powiazania.
Pisałem nie odpuszczę ci tych kłamstw
|
|
 | -1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | wyzerowywanie się | >Arminus kłamco napisałeś o mnie kłamstwa . >Kłamco napisałeś to o mnie: >....trollu putinowksi.. >.....putinowski poputcziku... >Łzesz na mój temat. >W obliczu wojny Putina zarzucasz mi bycie trolem Putina? >Łzesz jak bura suka kłamco. >Udowodnij moje powiazania. >Pisałem nie odpuszczę ci tych kłamstw
Wyzerowujesz się nieustannie nieszczęśniku. Napisz coś merytorycznego.
|
|
|  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | Odp: wyzerowywanie się | >>Arminus kłamco napisałeś o mnie kłamstwa . >>Kłamco napisałeś to o mnie: >>....trollu putinowksi.. >>.....putinowski poputcziku... >>Łzesz na mój temat. >>W obliczu wojny Putina zarzucasz mi bycie trolem Putina? >>Łzesz jak bura suka kłamco. >>Udowodnij moje powiazania. >>Pisałem nie odpuszczę ci tych kłamstw >Wyzerowujesz się nieustannie nieszczęśniku. Napisz coś merytorycznego.
Pisze cały czas. Arminus łże jak bura suka o mnie.
Arminus kłamco napisałeś o mnie kłamstwa .
Kłamco napisałeś to o mnie:
....trollu putinowksi.. .....putinowski poputcziku...
Łzesz na mój temat.
W obliczu wojny Putina zarzucasz mi bycie trolem Putina?
Łzesz jak bura suka kłamco.
Udowodnij moje powiazania.
Pisałem nie odpuszczę ci tych kłamstw
|
|
3 na 3 | DyktaFon (9281 punktów) | Odp: Na częstotliwości prezesa | Widzę, że w tym wątku same komplementy faceci sobie prawią... Dziwny ten świat  Ale wracając do meritum, to ja też jestem przeciw, aby Kaczyński na spółkę z Macierewiczem mieli dostęp do środków, które mogą zastąpić tu, na Ziemi boga. Bo jestem prawie pewny, żeby są oni na tyle "odpowiedzialni" za swoje czyny, że nie wahaliby się użyć wszelkich dostępnych środków. Byle tylko udowodnić, że Putin rozbił ich ukochany samolocik i należy go ukarać bez względu na skutki. Pal sześć, że te skutki oni by też ponieśli...
|
|
| quick (6853 punktów) | Co innego atom NATO, co innego własna broń jądrowa. Przesunięcie natowskiej broni jądrowej na nasze terytorium jest mało prawdopodobne, z uwagi na ryzyko strategiczne. Natomiast nie jest możliwe, na dziś i bliskie jutro, byśmy weszli w posiadanie własnej broni jądrowej. Mało prawdopodobne by w dającej się przewidzieć przyszłości, nastąpiły takie zmiany w architekturze bezpieczeństwa światowego, byśmy mogli wejść w posiadanie broni jądrowej.
Można bodaj z całą słusznością powiedzieć, że nigdzie nie ma tylu co u nas nieinteligentnych intelektualistów i tylu estetów bez smaku.- Roman Dmowski.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|