 |
Czy politycy w telewizji realnie sprawują władze na światem. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 05-04-2022 14:15 | mateusz_syrach (11 punktów) | Czy politycy w telewizji realnie sprawują władze na światem. | Był taki program na TVP2 o 7:00 ja chodziłem do kościoła 7 dni świat.
teraz jest na super stacji.
wszyscy to naziści. hitler wygrał 2 wojne światową.
jest klika faz rzeczywyistości jak w king size.
prawdziwa? w urzędach bezpośrednio. TV kłamie w tym interent i radio/
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | farmer (22440 punktów) | >Był taki program na TVP2 o 7:00 ja chodziłem do kościoła 7 dni świat. >teraz jest na super stacji. >wszyscy to naziści. hitler wygrał 2 wojne światową. >jest klika faz rzeczywyistości jak w king size. >prawdziwa? w urzędach bezpośrednio. TV kłamie w tym interent i radio/ >
Czyli kłamiesz bo czytam to co napisałeś w internecie.
|
|
 | | mateusz_syrach (11 punktów) | >>Był taki program na TVP2 o 7:00 ja chodziłem do kościoła 7 dni świat. >>teraz jest na super stacji. >>wszyscy to naziści. hitler wygrał 2 wojne światową. >>jest klika faz rzeczywyistości jak w king size. >>prawdziwa? w urzędach bezpośrednio. TV kłamie w tym interent i radio/ >> >Czyli kłamiesz bo czytam to co napisałeś w internecie.
NIE TO TY KŁAMIESZ LEWACKO MNIE KONTRUJĄC. NIEPODWAŻALNIE I BEZ MOŻLIWOŚCI OUSZTWA W ZGODZIE Z PRAWDWĄ JEST TO CO CHCESZ
|
|
|  | | farmer (22440 punktów) | > >>Był taki program na TVP2 o 7:00 ja chodziłem do kościoła 7 dni świat.> >>teraz jest na super stacji.> >>wszyscy to naziści. hitler wygrał 2 wojne światową.> >>jest klika faz rzeczywyistości jak w king size.> >>prawdziwa? w urzędach bezpośrednio. TV kłamie w tym interent i radio/> >>> >Czyli kłamiesz bo czytam to co napisałeś w internecie.> NIE TO TY KŁAMIESZ LEWACKO MNIE KONTRUJĄC. NIEPODWAŻALNIE I BEZ MOŻLIWOŚCI OUSZTWA W ZGODZIE Z PRAWDWĄ JEST TO CO CHCESZNie... ewidentnie czytam co piszesz w internecie....kłamiesz. Gdybym ci nie odpowiedział to wg ciebie przczytalbym kłamstwa . No ale odpisałem więc ty też czytasz kłamstwa tyle że wg.siebie. f**k logic ale wciąż
|
|
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >TV kłamie w tym interent i radio
Prawda i fałsz są funkcjami zaprogramowanych w umyśle emocji.
Każdy kto odczuwa emocje sprzeczne z twoimi będzie wyrażał w twoim przekonaniu fałsz a kto odczuwa emocje zgodne prawdę.
Mozemy nawet zrobić takie uogólnienie, że obce kultury zawsze kłamią a wlasna kultura mówi prawdę.
Każdy kto przejawia sprzeczną kulturę, każdy kto ma istotnie odmienną tożsamość ten jest z automatu kłamcą. Obojętnie co wyrazi to będzie zawsze kłamstwo.
Oczywiście tylko z twojej i podobnych Ci ludzi perspektywy.
to jest moja nowa stopka, bo stara już wyczerpała się
|
|
 | | szarley (54913 punktów) | >>TV kłamie w tym interent i radio >Prawda i fałsz są funkcjami zaprogramowanych w umyśle emocji.
Bytudsiut birgower nie dsonno Bwermink o Jo hufrty miesropwe mie liesbo
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>TV kłamie w tym interent i radio >Prawda i fałsz są funkcjami zaprogramowanych w umyśle emocji. nas programuja anglosasi. Nie znamy innych programów edukacyjnych, filmów, piosenek, bajek, pieniądza, filozofów, ekonomistów, medyków, matematykow, firm, polonistów. Wszystko to anglosasi, parszywe mordy, zachłanne, chcące opanowąc cały świat. Antyludzki liberalizm też jest z USA, celem zniewolenia, tak jak zniewolili Ukrainę
>Mozemy nawet zrobić takie uogólnienie, że obce kultury zawsze kłamią a wlasna kultura mówi prawdę. jest odwrotnie, USA jest bogiem, nasza kultura jest dnem, tak nami rządzą nasze patoelity, kukiełki sterowane z USA, a my sie cieszymy niedorozwojki liberalne, niech żyje indywidualizm, wolność, wlasność, powtarzamy za jankesami. my liberalne niedorozwojki jesteśmy bardziej amerykanscy niż amerykanie, to z zainfekowania naszych mózgów wirusem z USA który czyni nas niewolnikami
|
|
|  | | farmer (22440 punktów) | >>>TV kłamie w tym interent i radio >>Prawda i fałsz są funkcjami zaprogramowanych w umyśle emocji. >nas programuja anglosasi. Nie znamy innych programów edukacyjnych, filmów, piosenek, bajek, pieniądza, filozofów, ekonomistów, medyków, matematykow, firm, polonistów. Wszystko to anglosasi, parszywe mordy, zachłanne, chcące opanowąc cały świat. Antyludzki liberalizm też jest z USA, celem zniewolenia, tak jak zniewolili Ukrainę
Ukraińcy nie chcą żyć gorzej od ciebie. Chcą tak jak ty po "amerykańsku"
>>Mozemy nawet zrobić takie uogólnienie, że obce kultury zawsze kłamią a wlasna kultura mówi prawdę. >jest odwrotnie, USA jest bogiem, nasza kultura jest dnem, tak nami rządzą nasze patoelity, kukiełki sterowane z USA, a my sie cieszymy niedorozwojki liberalne, niech żyje indywidualizm, wolność, wlasność, powtarzamy za jankesami. my liberalne niedorozwojki jesteśmy bardziej amerykanscy niż amerykanie, to z zainfekowania naszych mózgów wirusem z USA który czyni nas niewolnikami >
Cierpisz z tym doktoratem. Mogłeś gnój wywalać spod krów bo to super zapach dla ciebie ale ty zrobiłeś doktorat.
Znam sporo ludzi co robi po magazynach budowach generalnie takie kolektywy.....ale doktorat....hmm to takie indywidualne.
Rosjanie przez lata gnoili Polaków może nie tak jak teraz Ukraińców bo im to jednak zniszczyli kraj życie.
Okrągły nie tylko ty masz instynkt przetrwania ....na zachodzie
|
|
| |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >Okrągły nie tylko ty masz instynkt przetrwania ....na zachodzie
Między tymi, którzy na Zachodzie odcinają kupony, żyją tacy, którzy cierpią niewyobrażalnie dla wielkomiejskich japi.
Oni jednak nie liczą się, bo w kulturze Zachodu przyjęło się wierzyć, ze Ci którzy cierpią, nie mają żadnej wartości.
Jestem pełny zrozumienia dla okrągłego i pełny nienawiści dla kultury Zachodu.
W żadnym razie nie stoję po stornie Zachodu, choć azjatyckie ruskie małpy, w tym Putin dracy do kamer mordę o wybuchach atomowych, są moimi śmiertelnymi wrogami.
to jest moja nowa stopka, bo stara już wyczerpała się
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
>Ukraińcy Chcą tak jak ty po "amerykańsku" to iluzja amerykanie nie są szczęśliwi, na okrągło pracują, nie maja urlopów, 500+, urlopu macierzyńskiego, ubezpieczenia, nie podróżują (nie maja pieniędzy ani urlopu). 30 mln pobiera kartki żywnościowe, mają ogrom psychicznie chorych, grubych, bezdomnych, we więzieniach. Tam sie boją wyjść na ulicę
ale mają Hollywood, iluzje
>>>Mozemy nawet zrobić takie uogólnienie, że obce kultury zawsze kłamią a wlasna kultura mówi prawdę. >>jest odwrotnie, USA jest bogiem, nasza kultura jest dnem, tak nami rządzą nasze patoelity, kukiełki sterowane z USA, a my sie cieszymy niedorozwojki liberalne, niech żyje indywidualizm, wolność, wlasność, powtarzamy za jankesami. my liberalne niedorozwojki jesteśmy bardziej amerykanscy niż amerykanie, to z zainfekowania naszych mózgów wirusem z USA który czyni nas niewolnikami >> > Mogłeś gnój wywalać spod krów bo to super zapach dla ciebie wlasnie wyrzuciłem gnój w bazgrołach
>ale ty zrobiłeś doktorat. chyba honoris causa Doctor honoris causa - akademicki tytuł honorowy nadawany przez uczelnie osobom szczególnie zasłużonym dla raju
Nie wymaga posiadania formalnego wykształcenia, ale nadawany jest osobom o wysokim statusie społecznym lub naukowym (nie dotyczy)
>Okrągły nie tylko ty masz instynkt przetrwania ....na zachodzie nigdy nie chcialem emigrować a na wycieczkę to tylko na wschód, syberia bylaby dobra, gdybyśmy należeli do Rosji, jak jeszcze 200 lat temu, pewnie bym tam zamieszkal
|
|
| | |  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) |
>ale mają Hollywood, iluzje
>> Mogłeś gnój wywalać spod krów bo to super zapach dla ciebie >wlasnie wyrzuciłem gnój w bazgrołach >>ale ty zrobiłeś doktorat.
Iluzja....nic nie wyrzuciłeś nie było gnoju nie było smrodu nie było brudu potu zmęczenia
Jest luksus zachodu.
Natomiast realnie ludzie są zabijani gwałceni Rosjanie rozpieprzaja im kraj.
Dlaczego mają mieć gorzej jak ty? Ludzie tak jak ty instynktownie chcą żyć po "amerykańsku". Jak gnój to tylko wirtualny....
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>ale mają Hollywood, iluzje >>> Mogłeś gnój wywalać spod krów bo to super zapach dla ciebie >>wlasnie wyrzuciłem gnój w bazgrołach >Iluzja....nic nie wyrzuciłeś nie było gnoju nie było smrodu nie było brudu potu zmęczenia wszystko trzeba robić inteligentnie, bezwysilkowo, jak w raju
>Jest luksus zachodu. nawet dżdżownice to tylko kalifornijskie, jaki upadek, żeby wlasnych, polskich, nie bylo?
>Natomiast realnie ludzie są zabijani gwałceni Rosjanie rozpieprzaja im kraj. jak napadaliśmy na Irak z USA i Anglią, bez powodu, tysiące km z Warszawy, zabiliśmy milion ludzi, ale to "arabskie nasienie", wiadomo ...my jesteśmy pany. A jak sie cieszylismy że jedziemy zabijać, jak glupi, mówili że dostaniemy dzialki z ropą. Patoelity są niesamowite, a my ich niewolnicy
>Dlaczego mają mieć gorzej jak ty? >Ludzie tak jak ty instynktownie chcą żyć po "amerykańsku". ameryka to iluzja, nawet nie wiem czy z Polski wyjeżdżają, podobno wizy niepotrzebne. Wielu chce jechać do Chin, ale tam niewpuszczaną
>Jak gnój to tylko wirtualny.... kompost z dżdżownicami podlaskimi jest ok, kalifornijskie niech nie zatruwają naszej ziemi, dac kurom, będa jajka amerykanskie
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | >>>ale mają Hollywood, iluzje >>>> Mogłeś gnój wywalać spod krów bo to super zapach dla ciebie >>>wlasnie wyrzuciłem gnój w bazgrołach >>Iluzja....nic nie wyrzuciłeś nie było gnoju nie było smrodu nie było brudu potu zmęczenia >wszystko trzeba robić inteligentnie, bezwysilkowo, jak w raju
Iluzja...
Ty wyrzucasz gnój wirtualnie Normalnie jak napisałeś Hollywood....
Ale czemu Ukraińcy mają mieć gorzej niż ty.
Rosjanie rozpieprzyli im życie kraj gwałcą kobiety niszczą dobytki mordują ludzi....ty wyrzucasz gnój wirtualnie narzekając na USA.
Dlaczego inni mają mieć gorzej niż ty?
Jeśli ty bronisz się przed swoim rajem? Jestem pewien że jesteś ostatnia osobą która by chciala żyć tak jak piszesz.
Za bardzo kochasz ten amerykański styl życia.
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
>Ale czemu Ukraińcy mają mieć gorzej niż ty. bo tam doradzal balcerowicz, święty liberalizmu, ostatnio przyboczny tuska, nowak? jak syn bidena, kręcą tam niesamowite lody a na ustach mają- indywidualizm, wolność, wlasność (liberalizm to religia antyludzka i glupia, ale balcerowicz to profesor. Zohydzany przez libków Lepper, robol, był mądrzejszy od każdego libka z balcerowiczem włącznie i innymi prof ekonomi, filozofi, socjologi). nasza Elita to patologia
>Rosjanie rozpieprzyli im życie kraj gwałcą kobiety niszczą dobytki mordują ludzi....ty wyrzucasz gnój wirtualnie narzekając na USA. jakby na nas napadli Niemcy to broniliby kraju tylko patoelity i ich najemnicy Sam kulczyk wystawił by armie 100 tys żołnierzy (zarabial 3 domy na godzinę). Wiedzial że jakby Niemcy/ Rosjanie przyszli, by go zabili, jak w katyniu.
>Dlaczego inni mają mieć gorzej niż ty? liberalizm to iluzja, opium dla nas, mamy św indywidualizm, św wolność, św wlasność. Nic z tych 3 osób boga libków nie daje szczęścia. Poza tym nikt z nas nie jest indywidualny, nie ma wolności,ani wlasności, TO ILUZJA. Liberalizm to iluzja, tak jak raj, życie wieczne, zbawienie czy inne pierdu czynione przez kk
>Jeśli ty bronisz się przed swoim rajem? raj jest antyliberalny, wymaga pozbycia sie indywidualizmu, wolności, własności
>Jestem pewien że jesteś ostatnia osobą która by chciala żyć tak jak piszesz. internet jest substytutem naszej potrzeby więzi, wspólnoty, ale to substytut, w raju było niebo
|
|
| | | | | | |  | | farmer (22440 punktów) | >>Ale czemu Ukraińcy mają mieć gorzej niż ty. >bo tam doradzal Nie wiem co ty do mnie napisałeś.
Wymowne jest to co napisałeś przedtem
>>>wlasnie wyrzuciłem gnój w bazgrołach
Gdy ty wyrzucałes gnój w bazgrolach Rosjanie zabijali ludzi.
Gdy ty żyjesz iluzja smrodu krowiego łajna
Ludzie na Ukrainie czują zapach spalenizny po pociskach wystrzelonych przez Rosjan.
Gdy ludzie uciekają przed Rosjanami ty mieszkasz sobie razem z Amerykanami...którzy chronią ciebie przed nimi.
Zachłanny kraj Rosja. Polska czekała tyle lat żeby uwolnić się od tego okupanta. Może Ukraina też się uwolni i jakieś dziecko będzie mogło spokojnie zasnąć tak jak ty
|
|
|  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >nas programuja anglosasi.
Próbuję rozwijać własną kulturę.
Mówię o jawnym kapitale, braku przemocy egzekucyjnej, o podatkach od własności, państwowej kontroli długów, o jawnych i bezpośrednich wyborach wysokości podatku ale obce kultury to odrzucają o to co sam określam dobrem, określają złem.
Tak już jest z obcymi kulturami.
To co dobre w twoim pojęciu, w pojęciu obcej kultury złem.
to jest moja nowa stopka, bo stara już wyczerpała się
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>nas programuja anglosasi. >Próbuję rozwijać własną kulturę. samemu to sobie można, .... no ale Ty jesteś indywidualista, wolny, wpatrzony w własność. Jesteś zniewolony i jako taki nie możesz nic ciekawego wymyśleć, w dalszym ciągu będzie to liberalizm- indywidualizm, wolność, wlasność Było takie hasło w PRL-u, "socjalizm tak, wypaczenia nie) tak i TY, Liberalizm -TAK, wypaczenia -NIE
>Tak już jest z obcymi kulturami To co dobre w twoim pojęciu, w pojęciu obcej kultury złem. u nas jest jedna kultura, anglosaska, antyludzka, oparta na kolonizowaniu. Zrobili to z Ameryką, Indii, Afryki, Chin, dlatego bez problemu nas zniewolili, w naszym przypadku liberalizmem tak jak Chiny opium Liberalizm jest opium dla nas (indywidualizm, wolnośc, własność). Dzisiaj Ukraincy oddają życie za anglosasów za iluzje, za opium dla mas (tak jak kiedyś za religie, iluzje raju, też opium)
Anglia ogromne Indie opanowała tysiącem żołnierzy, napuszczając jednych na drugich, później ich doili niemilosiernie. Do dzisiaj mówią że nie mają przyjaźni, tylko interesy.
|
|
| | |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >Liberalizm jest opium dla nas (indywidualizm, wolnośc, własność).
Piszesz jakby człowiek nie miał prawa być innym, odmiennym od reszty.
Ale kto ma być wyznacznikiem dla reszty jakim czy kim należy być?
Takim jak wszyscy czyli jakim?
Nienawidzę owczego pędu i Ty chyba też nie, bo wyraźnie sprzeciwiasz się panującej kulturze i odstajesz od reszty.
Czy Ty chciałbyś być wyznacznikiem tego kim należy być?
A może towarzysz Putin, który wymyślił mobilne krematora dla jedności i wielkości Rosji?
Dlaczego nie możemy być sobą? Dlaczego nie możemy różnic sie od siebie i mimo to albo właśnie dlatego żyć jak ludzie?
Dla mnie Indywidualizm jest niezmiernie ważny. Wg mnie każdy ma prawo być tym kim naprawdę jest i odbieram społeczeństwo prawo do napaści na tego, który się różni od reszty.
Istnieje milion dróg przez życie nie TYLKO JEDNA!
to jest moja nowa stopka, bo stara już wyczerpała się
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>Liberalizm jest opium dla nas (indywidualizm, wolnośc, własność). >Piszesz jakby człowiek nie miał prawa być innym, odmiennym od reszty. w raju żyliśmy w 30 osobowych zażyłych stadach, w nich się wychowałeś, nie miałeś możliwości miec inne poglądy. Dziś nie mamy stada, tę lukę wypełniają nam poglądy wgrane w nas przez patoelity, poprzez USA system. Patoelity myślą inaczej niż my, sa stadni, nieindywidualni, nie maja wlasności a nam wciskaja iluzję, żeby nami rządzić
>Ale kto ma być wyznacznikiem dla reszty jakim czy kim należy być? ci którzy ci najlepiej życzą, nie są to patoelity, które chca cię wykorzystać np na mięso armatnie, idź i walcz za USA na Ukrainie
>Czy Ty chciałbyś być wyznacznikiem tego kim należy być? to określa biologia, jeśli ją wypełnimy będziemy w raju
>A może towarzysz Putin, który wymyślił mobilne krematora dla jedności i wielkości Rosji? co mialeś z fizyki w sp? świat jest fizyczny, wszystko ma przyczynę
>Dlaczego nie możemy być sobą? bo JA, wolna wola to iluzja, co mialeś z fizyki w sp? świat jest fizyczny, wszystko ma przyczynę
>Dlaczego nie możemy różnic sie od siebie i mimo to albo właśnie dlatego żyć jak ludzie? niemożemy sie róznic bo to utrudnia życie np dla mnie bzykanie sięz przypadkowa chętną kobietą, koleżanka czy przyjaciółka nie jest zdradą dla innego to grzech śmiertelny i mnie zabije
>Dla mnie Indywidualizm jest niezmiernie ważny. Wg mnie każdy ma prawo być tym kim naprawdę jest i odbieram społeczeństwo prawo do napaści na tego, który się różni od reszty. ondywidualizm to iluzja np urodzilbyś się rosjaninem, albo chinczykiem, japonczykiem, za każdym raem masz inna indywidualnośc, choc cały czas ty to ty. Indywidualność masz wgraną przez patoelity
>Istnieje milion dróg przez życie nie TYLKO JEDNA! jest tylko jedna droga, co mialeś z fizyki w sp? świat jest fizyczny, wszystko ma przyczynę
to że jesteś jaki jesteś, tam gdzie jesteś, nie zależy od ciebie, NIC a NIC
|
|
| | | | |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >niemożemy sie róznic bo to utrudnia życie np dla mnie bzykanie sięz przypadkowa chętną kobietą, koleżanka czy przyjaciółka nie jest zdradą dla innego to grzech śmiertelny i mnie zabije
Akuratnie to Ruskie zaczęły mord za odmienność a Ty stajesz po ich stronie.
Na Zachodzie nikt Cię nie zabije za bzykanie się z przyjaciółką a Wschodzie i owszem.
>jest tylko jedna droga, co mialeś z fizyki w sp? świat jest fizyczny, wszystko ma przyczynę >to że jesteś jaki jesteś, tam gdzie jesteś, nie zależy od ciebie, NIC a NIC
No dobrze to niech wszystkich obowiązuje moja droga przez życie a nie mnie cudza. Zgadzasz się?
To ja będę dla wszystkich wyznacznikiem ich tożsamości i nikt dla mnie.
Nie kapujesz, że jesteśmy tym kim się czujemy?
Jeżeli będę z Tobą często obcował, moje neurony zaczną kopiować twoje emocje i w części stanę się Tobą a Ty pewnie mną.
to jest moja nowa stopka, bo stara już wyczerpała się
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>niemożemy sie róznic bo to utrudnia życie np dla mnie bzykanie sięz przypadkowa chętną kobietą, koleżanka czy przyjaciółka nie jest zdradą dla innego to grzech śmiertelny i mnie zabije >Akuratnie to Ruskie zaczęły mord za odmienność to reakcja na zagrożenie, nawet spokojna krowa jeśli poczuje sie zagrożona, zaatakuje
>Na Zachodzie nikt Cię nie zabije za bzykanie się z przyjaciółką a Wschodzie i owszem. wielu ginie z tego powodu np Andrzej Zaucha
>>jest tylko jedna droga, co mialeś z fizyki w sp? świat jest fizyczny, wszystko ma przyczynę >>to że jesteś jaki jesteś, tam gdzie jesteś, nie zależy od ciebie, NIC a NIC >No dobrze to niech wszystkich obowiązuje moja droga przez życie a nie mnie cudza. Zgadzasz się? się wyalienowałeś. Czy np Jezus taki był? w koncu samotny, na pustyni? ale nie, mial uczniów, szli za nim
>To ja będę dla wszystkich wyznacznikiem ich tożsamości i nikt dla mnie. jednostka = ZERO, dlatego może cierpisz? wspólnota leczy i ma moc
>Nie kapujesz, że jesteśmy tym kim się czujemy? twoje JA jest wgrane w ciebie przez patoelity
>Jeżeli będę z Tobą często obcował, moje neurony zaczną kopiować twoje emocje i w części stanę się Tobą a Ty mną. no widzisz, potrafisz byc wspólnotowy. Ja jakbym zobaczył że cierpisz np skaleczony palec, odczuwałbym ten ból jak Ty
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|