Arminiusa skarga* do administratora: > Informuję administratora strony, że komentator romaro ponownie usunął mój komentarz pod jego wątkiem. Innymi słowy znów zaczął uprawiać eskalację, która doprowadziła kilka tygodni temu do zawieszenia jego i mnie w prawach zamieszczania wątków i komentarzy na Racjonaliście. Słowo "ponownie" było jawnym oszczerczym nadużyciem, bowiem w tamtym okresie to był jedyny przypadek.(Dzisiaj mam mniejszą tolerancję dla trolli, ale i tak było to mniej niż mam palców u jednej ręki)Informuję, że Arminius usunął dzisiaj około 5 moich odpowiedzi, w sumie usunął ich około 500(?). (To jest przyczyna dlaczego swoje wątki zaczynam czasami słowami "Ad vocem"). Obawiam się jednak, że w tym tempie, za pół roku mogę mieć 0 (słownie zero) dodatkowych wypowiedzi i 25000 punktów. Przykład tylko z jednego dnia [Załącznik]
Arminiusa skarga* www.racjonalista.pl/forum.php/s,876688 |