koni rodzajów mamy dwa, naturalny i mechaniczny. Mechanicznymi się podniecają młodzi chłopcy i mężczyźni a naturalnymi dziewczyny, młode kobiety. Z czego to wynika? a ja lubie oba konie, co z tego wynika? że w raju były konie
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.