> www.msn.co(*)266870e34046eb9943b18de91b89f4> Albośmy to jacy tacy - Poznaniacy, też Polacy.Ależ to jest wyrazisty wyraz obrony uczuć religijnych chronionych art.196 KK. Oj katole w wydaniu dewocyjnym to zbigocone pojebusy! W Polsce leją się po mordach nie tylko w knajpach i pod knajpami, na ringach bokserskich, bo to tylko taki wyraz specyficznej miłości bliźniego i "gorąca krew". Mało mamy występów hucpiarskich ze strony patoelit? Ci jeszcze muszą dokładać w wykonaniu " mięszanym", możnaby rzec "koedukacyjnym", ale to słowo nie pasuje do sytuacji.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|