> Piękna grafika: pbs.twimg.(*)XwAEPozW?format=jpg&name=largetacy bylismy w raju, nie było papieża, kardynała, arcybiskupa, biskupa, proboszcza i innych patoelit. Byliśmy wolni. czy te ptaki są indywidualne, wolne, mają wlasność, jak chcą nam narzucic patoelity, że niby bez wlasności, indywidualizmu, wolności jestes nikim, ZEREM > Nie wierzę w biblijnego boga bo teksty o nim są w bardzo wielu miejscach kłamliwe - sprzeczne z ustaleniami naukiprzekonujesz przekonanych, lepiej przekonaj że był raj (nauka- antropologia, archeologia) przekonaj że liberalizm jest antyludzki, bardziej od bibli, boga i księży (brak nauki) przekonaj że liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) to śmierć (gdzie są naukowcy!) są na żołdzie patoelit! naukowcy do dziwki
|