Na to szacowne forum wchodzę tak raz na pół roku. Sprawdzam co w trawie piszczy. Jestem pod wrażeniem, powiadają że nie ma czegoś takiego jak ewolucja wsteczna. Jest takie słowo jak uwstecznianie się, ale jest nieadekwatne do tego co się tu teraz wypisuje. Powiedziałbym raczej że forum jest niewyczerpanym źródłem inspiracji dla stand-up. Uważam, że zawsze należy dostrzegać pozytywy.
|