>jestem plusem (mężczyzną), ale jakbym był minusem (kobietą) to tez bym pieprzył o raju? bez wątpienia też byś pieprzyła >chyba nie, robię to celem przyciągnięcia minusy bez wątpienia tak, robiłabyś to celem przyciągnięcia plusów >zamieniamy + na - . Jakim bym był kobietą? pieprzącą >co wychodzi? seksoholiczka >czy można każdemu + przyporządkować -? www.teksto(*)j_rosiewicz,kazda_potwora.html
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
>>jestem plusem (mężczyzną), ale jakbym był minusem (kobietą) to tez bym pieprzył o raju? >bez wątpienia też byś pieprzyła ale o ciachach w okolicy albo o kupkach
>>chyba nie, robię to celem przyciągnięcia minusy >bez wątpienia tak, robiłabyś to celem przyciągnięcia plusów do tego wystarczy leżeć i pachniec
>>zamieniamy + na - . Jakim bym był kobietą? >pieprzącą NIE! bym leżała i pachniała
>>co wychodzi? >seksoholiczka alkoholiczka jeden pies
>>czy można każdemu + przyporządkować -? >www.teksto(*)j_rosiewicz,kazda_potwora.html w drugą strone to nie dziala w raju 20% mężczyzn zapładniało 80% kobiet, z tego byl postęp