> > Z roku na rok będzie przybywało emerytów i ubywało ludzi w wieku produkcyjnym. Jeśli nic się nie zmieni, to obecni 20-30 latkowie, przechodząc na emeryturę, będą pobierali świadczenie w wysokości 30% swojego wynagrodzenia.dzieki balcerowiczowi i innym libkom niedorozwojkom już dzisiaj wielu dostaje 33 grosze/ m-c > Tak jest i nic już tego nie zmieni. O ile pamiętam, to niektórzy mówili o tym lata temu, gdy można było coś próbować zmienić. Ale wtedy oficjalną wersją było, że ci mówiący tak to wichrzyciele i głupki.libki niedorozwojki. Wiadomo że np policji może być mniej- wszędzie kamery, nauczycieli mniej- zdalne nauczanie ale i uczniow brakuje, lekarzy mniej- AI lepszym niz nas rodzinny, mniej kierowcow- pojazdy same jężdżą, albo o wiekszym tonazu np ciężarówki 30m długości, rzadziej koszony trawnik (wkurza mnie co tydzien jego koszenie), mniej sklepowych, wchodze biopre i wychodze. Wy ljbki są niedorozwojki  nie będzie potrzeby budować mieszkan, autostrad, portów, fabryk > Konsekwencje będą przykre.wręcz odwrotnie, nadchodzi raj  1 rolnik wyżywi 150 rodaków
|