Racjonalista - Strona głównaDo treści
Eurowizja - nawet tu machloje

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
15-05-2022 12:17romaro (25211 punktów)Eurowizja - nawet tu machloje
Ocena 1 na 1
EBU stwierdziła nieprawidłowości i manipulacje w głosowaniu jurorskim w 6 państwach. Są to Azerbejdżan, Rumunia, Polska, San Marino, Gruzja i Czarnogóra
W związku z nieprawidłowościami w głosowaniu polskich jurorów odrzucone zostały ich głosy, a punkty od polskiego jury zostały przyznane przez system komputerowy na podstawie wyników jurorskich w regionie.
PiS ma swoich ludzi już wszędzie dlatego nie widzę powodów dlaczego nie mieliby zrobić reasumpcji głosowania. A tak na marginesie, lepiej gdyby w skład jury wchodziły szympansy. One potrafiłyby naciskać odpowiednie przyciski za banana, a nie miliardy.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

zeniu73 (6483 punktów)
>EBU stwierdziła nieprawidłowości i manipulacje w głosowaniu jurorskim w 6 państwach. Są to
>Azerbejdżan, Rumunia, Polska, San Marino, Gruzja i Czarnogóra
>W związku z nieprawidłowościami w głosowaniu polskich jurorów odrzucone zostały ich głosy, a punkty
>od polskiego jury zostały przyznane przez system komputerowy na podstawie wyników jurorskich w
>regionie.
> PiS ma swoich ludzi już wszędzie dlatego nie widzę powodów dlaczego nie mieliby zrobić reasumpcji
>głosowania. A tak na marginesie, lepiej gdyby w skład jury wchodziły szympansy. One potrafiłyby
>naciskać odpowiednie przyciski za banana, a nie miliardy.
>

Ale przecież wszystko przebiegło zgodnie z planem. Ukraina "wygrała" i sprawiedliwości oraz symbolowi stało się zadość.

Teraz czas na piłkę nożną i wszystkie inne sporty.
UKRAINA MUSI WYGRYWAĆ!!!!

A kto inaczej myśli ten putinowski troll i nazista.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A kto inaczej myśli ten putinowski troll i nazista.

Jak widać polityka czy raczej idee polityczne rozlewają się na wszystkie sfery naszego życia i kształtują nasze umysły.

Wyobraź sobie piosenkarza, który najpiękniej śpiewa ale jest zdrajcą, kłamcą, manipulatorem i agresorem. Czy dasz takiemu nagrodę za śpiew?

Odwoływanie się do jakiejkolwiek sprawiedliwości w niesprawiedliwym świecie nie ma sensu. Każdy człowiek na świecie prowadzi grę albo gierkę przeciw innym ludziom. Tu kto nie wybiera zła świadomie ten wybiera je z głupoty. Ludzie nie są z natury dobrzy, kochają swoją ciemną stronę nazwaną przez kościół chrystusowy grzechem pierworodnym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
16-05-2022 12:41 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Teraz czas na piłkę nożną i wszystkie inne sporty.
> UKRAINA MUSI WYGRYWAĆ!!!!

Patrząc na mecz Dynama z Legią z przed miesiąca, mają na to większe szanse od nas.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
16-05-2022 18:54 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>> Teraz czas na piłkę nożną i wszystkie inne sporty.
>> UKRAINA MUSI WYGRYWAĆ!!!!
>Patrząc na mecz Dynama z Legią z przed miesiąca, mają na to większe szanse od nas.
>
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

>

Nie ryzykował bym. Symbol musi być. Przez solidarność über alles nasze sumienie będzie czyste i wojna szybko sie skończy.
Ale przede wszystkim chodzi o sumienie. Te musi być czyste.

Putinowskie trolle!!!!!!
16-05-2022 19:37 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
.
>Putinowskie trolle!!!!!!

Ale nikt cię tak nie nazwał. Pokaż mi jeden wpis.

Mnie tak nazwał ten kłamca Arminius ale ciebie ?

Robisz sobie taki dziecinny dupochron. Nawet śmiechłem
zeniu73 (6483 punktów)
>.
>>Putinowskie trolle!!!!!!
>Ale nikt cię tak nie nazwał. Pokaż mi jeden wpis.
>Mnie tak nazwał ten kłamca Arminius ale ciebie ?
>Robisz sobie taki dziecinny dupochron. Nawet śmiechłem

To ja nazywam a nie mnie. Chcę być przykładnym,solidarnym i moralnym człowiekiem i krzyczę gdzie popadnie o putinowskich trollach.
Nie będę tolerował dyskusji na fakty. Będę rzucał trollami.
No i od czasu dp czasu tekstem, że tam bombardują więc, każdy, którego nie bombardują nie ma prawa do dyskusji.

A poza tym każdy, kto mieszka w Unii też nie ma prawa do głosu.
16-05-2022 20:28 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>.
>>>Putinowskie trolle!!!!!!
>>Ale nikt cię tak nie nazwał. Pokaż mi jeden wpis.
>>Mnie tak nazwał ten kłamca Arminius ale ciebie ?
>>Robisz sobie taki dziecinny dupochron. Nawet śmiechłem
>To ja nazywam a nie mnie. Chcę być przykładnym,solidarnym i moralnym człowiekiem i krzyczę gdzie popadnie o putinowskich trollach.
>Nie będę tolerował dyskusji na fakty. Będę rzucał trollami.
>No i od czasu dp czasu tekstem, że tam bombardują więc, każdy, którego nie bombardują nie ma prawa do dyskusji.
>A poza tym każdy, kto mieszka w Unii też nie ma prawa do głosu.


To fikołek ci dopiero.
Nikt cię tak nie nazywa więc sam się się tak nazwiesz z pretensja że niby cię tak nazywaliby za to co piszesz.

Świat po covidzie nabrał wprawy w robieniu fikołków.



P
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Świat po covidzie nabrał wprawy w robieniu fikołków.

I po napadnięciu Rosji na Ukrainę.. z prozaicznej przyczyny: wyhodowanego w sobie przez lata lęku.
Popatrz, farmer. Teraz Rosja twierdzi, że będzie jeszcze bardziej się zbroić, żeby odpowiedzieć na potencjalną akcesję Szwecji i Finlandii do NATO (choć na razie Erdogan blokuje).

To ci dopiero: nie żyje już jakieś 15 tys. synów Matiuszki Rosji, a Putin coraz więcej będzie odbierał chleba zwykłym ludziom na swoje zbrojenia i zapinał młodych w brązowy pas..

Trzeba mieć niezłego hopla, żeby coś z takiego z własnym narodem zrobić.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>> Patrząc na mecz Dynama z Legią z przed miesiąca, mają
> na to (zdobycie mistrzostwa świata) większe szanse od nas.
>Nie ryzykował bym. Symbol musi być.

Jaki symbol? Nic z tego nie rozumiem.

> Przez solidarność über alles nasze sumienie będzie czyste
> i wojna szybko sie skończy.

Możesz jaśniej?

>Ale przede wszystkim chodzi o sumienie. Te musi być czyste.

W celu? Ktoś ma tu brudne, zabijał w Buczy?

>Putinowskie trolle!!!!!!

A ta odzywka to znów do kogo?


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Rowerex (859 punktów)
>Ale przecież wszystko przebiegło zgodnie z planem. Ukraina "wygrała" i sprawiedliwości oraz symbolowi stało się zadość.
>Teraz czas na piłkę nożną i wszystkie inne sporty.
>UKRAINA MUSI WYGRYWAĆ!!!!

Musi wygrywać wszystko, byle nie wojnę: www.politi(*)rs-fall-out-of-key-on-ukraine/

>A kto inaczej myśli ten putinowski troll i nazista.

Na podstawie artykułu można ustalić personalia.
DyktaFon (9281 punktów)
"Eurowizja - nawet tu machloje."

A dlaczego "nawet". Jak by nie było, to bym się wtedy dziwił. A tak to normalka.

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365