Orbex poinformował, że jego ostateczna wersja 19-metrowej rakiety Prime będzie wielokrotnego użytku i będzie zasilana odnawialnym biopaliwem, biopropanem. Rakiety będą wylatywały z Space Hub Sutherland (Szkocja).
Może już w tym roku!
Siema Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.