Hej chłopaki, zawsze chciałem pracować nad karierą w finansach, ale wchodząc na studia, mogę dostać się do Bussines Econ tylko na mój dyplom.
Chciałbym zapytać, czy ten potencjalny stopień jest czymś, co mogę wykorzystać w branży. Jaka potencjalna praca mogłaby być dla mnie otwarta z tym dyplomem?
jakikolwiek inny posiadacz dyplomu z ekonomii biznesowej, który może podzielić się swoim doświadczeniem? |