Jeśli Chiny natychmiast nie wygaszą 80% palenisk, itp, to NATO musi bombardować chińskie kominy (itp) nawet ryzykując wojną atomową bo inaczej wszyscy ludzie wymrą zabici siarkowodorem z przegrzanych oceanów. O takim wymieraniu wspomniano na grafice: pbs.twimg.(*)XkAIVQww?format=jpg&name=largeSiema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne
|