Racjonalista - Strona głównaDo treści
Portal zalała fala prymitywnych krypto-ultra-katolików

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
29-06-2022 10:03MaxGolonko3 (3459 punktów)Portal zalała fala prymitywnych krypto-ultra-katolików
>>Qurwa co ty wygadujesz?
>To jest zwykły pomyleniec jakich na tym forum do wyboru do koloru.

Ataki ad personam To się sami zaoraliście!!!

Takie coś w dyskusjach na poziomie, w szczególności naukowych, się po prostu nie zdarza
(bo moderator dyskusji eliminuje z mety więc nikt nawet nie próbuje!).

W wątku ujawniły się (jak zwykle) trolle z Frondy rodem, niekiedy udające ateistów.

Tak bezdennych głupot, że ateiści chleją alkohol więcej niż wierzący to świat nie widział.

Akurat znam licznych ateistów (taż kobiety) i mało piją, a dbają o zdrowie i sprawność fizyczną znakomicie.
I żaden nie ujawnił mi nigdy lęku przed śmiercią.
Co najwyżej przed przedwczesną śmiercią we względnie młodym wieku jak go coś zaniepokoiło.

Kilka lat temu artykuł w Świat Nauki podał statystyki trwałości małżeństw.
Najdłuższe mają naukowcy ścisłowcy, a z innych statystyk wynika, że wiodący naukowcy w USA są w prawie 90% niewierzący.

Zatem głupoty te trolle z Frondy powymyślały bezdenne.

Nie kopulują ateiści co rusz z kim innym zapewne i dlatego, że nie chcą mieć wiązanki chorób przenoszonych drogą płciową.

Za to katolicy i owszem, bo choroby im mniej straszne.
Wyspowiadają się i, nawet przedwcześnie umierając, idą do nieba i tam "żyją" sobie dalej. Tia
Jakoś nie słyszałem, żeby skok w bok męża był "grzechem śmiertelnym".
Kler nie podskakuje facetom bo ci na ogół więcej zarabiają i decydują ile rodzina rzuci na mszy na tacę lub da do koperty.
Tak samo jest z pijaństwem i gwałceniem lub biciem żon. Też nie jest to grzech śmiertelny.

Tak czy owak uczulam czytelników na to zjawisko
Mamy kłębowisko trolli-katoli którzy nie mając merytorycznych argumentów
dyskredytują mnie epitetami licząc, że czytelnik nie ma czasu przeczytać całości
by wyrobić sobie zdanie.

p.s.
Mnie naprawdę grozi śmierć z powodu skupionej zmiany co jest wyjaśniane mozolnie
(w prywatnej służbie zdrowia bo PIS zaniedbał państwową jeszcze bardziej)
i jak widzicie humoru nie tracę i nawet śpię smacznie jak zawsze.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

MaxGolonko3 (3459 punktów)
Nie wykluczam, z byłem atakowany przez homoseksualnych duchownych bo jestem, na bazie wniosków z ogromnego naukowego badania Szwedów, przeciwnikiem adopcji chłopców przez gejów na równi z parami damsko-męskimi.

Męski homoseksualizm okazał się u co najmniej 17% chłopców nie wrodzony (mogą doń trafić na skutek zachęt sytuacyjnych i intelektualnych podczas dorastania).

Ale, żeby nie było, że nie lubię tęczowych tematów to macie:

Grafika:

pbs.twimg.(*)WIAEKSds?format=jpg&name=large

i opis.

Tematyka podpowiedziana mi przed chwilą przez znajomą.
Przy okazji warto dodać, że, jak widzimy biały wodospad, to naprawdę lecą na dno naszego oka
fotony różnej barwy ale akurat nie białej bo takich nie ma. Mieszanka fotonów różnej barwy (albo długości fali względnie energii)
tworzy "złudzenie" koloru białego. Węże w nocy widzą ciepłe rzeczy bo zauważają trzecim okiem fotony podczerwieni
podobnie jak wybitny teleskop obecnie startujący z pracą badawczą w kosmosie - JWST.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365