Racjonalista - Strona głównaDo treści
Oral - być za czy przeciwko?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
29-06-2022 10:56MaxGolonko3 (3459 punktów)Oral - być za czy przeciwko?
Grafika:

pbs.twimg.(*)XEAA4KLS?format=jpg&name=large

Seks oralny nie jest zły.
Zwłaszcza w dni płodne.
Oczywiście duchowni zwalczają to bo każą płodzić jak najwięcej dzieci co, według naukowców,
prowadzi do katastrofy ekologicznej (patrz skąd idą imigranci klimatyczni: Nigeria, Indie, Meksyk, ...).
Polecam jednak uprawianie go z żoną lub stałą partnerką.
Bill poszedł o krok za daleko, IMHO.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)

>Bill poszedł o krok za daleko,
życie jest takie jakie ma być
ty mimo ze ateista nie rozumiesz praw fizyki (świat jest fizyczny)

Bill jako obiekt fizyczny w czym poszedł za daleko, czy miał wybór? w co Ty wierzysz?
w wolną wolę?
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>>Bill poszedł o krok za daleko,
>życie jest takie jakie ma być
>ty mimo ze ateista nie rozumiesz praw fizyki (świat jest fizyczny)
>Bill jako obiekt fizyczny w czym poszedł za daleko, czy miał wybór? w co Ty wierzysz?
> w wolną wolę?
>

Mechanika kwantowa odkryła że nie ma determinizmu.
(poczytaj o teorii wielu światów Everett'a)

Natura losuje dalszy przebieg zdarzeń gdy stykają się dwa obiekty i jest to nie do przewidzenia nawet dla boga - gdyby był.

Więc przestań bzdurzyć i dbaj o siebie.

Nie bzykaj się z obcymi kobietami bo umrzesz na AIDS lub złapiesz świerzba, wszy itp.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
29-06-2022 20:15 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Bill poszedł o krok za daleko,
>>życie jest takie jakie ma być
>>ty mimo ze ateista nie rozumiesz praw fizyki (świat jest fizyczny)
>>Bill jako obiekt fizyczny w czym poszedł za daleko, czy miał wybór? w co Ty wierzysz?
>> w wolną wolę?
>>
>Mechanika kwantowa odkryła że nie ma determinizmu.
to skąd wiemy jak wyglądało niebo 2 000 lat temu, jak będzie wyglądało za 2000 lat, żołnierze strzelają pociski na 1 000 km z dokładnością do 1 cm, przypadek? albo wolną wolą żołnierze sterują pociskiem?

>Natura losuje dalszy przebieg zdarzeń gdy stykają się dwa obiekty i jest to nie do przewidzenia nawet dla boga - gdyby był.
>Więc przestań bzdurzyć i dbaj o siebie.
nie moge przestać bzdurzyć bo nie mam wolnej woli
jak byś wytłumaczyl z punktu fizyki, wolną wolę

jest wola nieba, z nią sie zawsze zgadzać trzeba
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>to skąd wiemy jak wyglądało niebo 2 000 lat temu, jak będzie wyglądało za 2000 lat, żołnierze strzelają pociski na 1 000 km z dokładnością do 1 cm, przypadek? albo wolną wolą żołnierze sterują pociskiem?

Z grubsza wiemy ale zjawiska kwantowe działają - kula styka się z protonami i neutronami i elektronami powietrza i pyłków po drodze i ciągle losuje się skutek - więc czasem jednak nie trafi tak samo "strzelona".

Wolna wola to pojęcie z bajki języka a Ty jesteś z barionów więc nie mieszaj bajek.

Warto korzystać z wiedzy i dobrej praktyki a nie

na złość babci odmrozić sobie uszy albo złapać syfa!

Uwierz najmądrzejszemu prawdopodobnie człowiekowi na Ziemi czyli mojej (słusznie) nieskromnej osobie.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
qwery (2864 punktów)
>>>Bill poszedł o krok za daleko,
>>życie jest takie jakie ma być
>>ty mimo ze ateista nie rozumiesz praw fizyki (świat jest fizyczny)
>>Bill jako obiekt fizyczny w czym poszedł za daleko, czy miał wybór? w co Ty wierzysz?
>> w wolną wolę?
>>
>Mechanika kwantowa odkryła że nie ma determinizmu.
>(poczytaj o teorii wielu światów Everett'a)
>Natura losuje dalszy przebieg zdarzeń gdy stykają się dwa obiekty i jest to nie do przewidzenia nawet dla boga - gdyby był.

Prawdziwy z ciebie matolek. Nawet jesli natura losuje to nie oznacza ze masz wolna wole. W sytuacji "bębna losujacego" nie bylo by co prawda determinizmu ale i tak samo nie bylo by wolnej woli.
Moim zdaniem te cale epr to zwykly bzdet. Eistajn mial racje.
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>Prawdziwy z ciebie matolek.

napisałeś o sobie bo nie zrozumiałeś co odpowiedziałem Okrągłemu.

"Wolna wola" to pojęcie z innej bajki.

My jesteśmy z barionów, a nie z księgi słów - to abstrakcje

Kumaj staranniej!

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365