>>>Bill poszedł o krok za daleko, >>życie jest takie jakie ma być >>ty mimo ze ateista nie rozumiesz praw fizyki (świat jest fizyczny) >>Bill jako obiekt fizyczny w czym poszedł za daleko, czy miał wybór? w co Ty wierzysz? >> w wolną wolę? >> >Mechanika kwantowa odkryła że nie ma determinizmu. to skąd wiemy jak wyglądało niebo 2 000 lat temu, jak będzie wyglądało za 2000 lat, żołnierze strzelają pociski na 1 000 km z dokładnością do 1 cm, przypadek? albo wolną wolą żołnierze sterują pociskiem?
>Natura losuje dalszy przebieg zdarzeń gdy stykają się dwa obiekty i jest to nie do przewidzenia nawet dla boga - gdyby był. >Więc przestań bzdurzyć i dbaj o siebie. nie moge przestać bzdurzyć bo nie mam wolnej woli jak byś wytłumaczyl z punktu fizyki, wolną wolę
jest wola nieba, z nią sie zawsze zgadzać trzeba
|