 |
Ustawa o ochronie ptaków nienarodzonych Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 26-07-2022 14:54 | romaro (25211 punktów) | Ustawa o ochronie ptaków nienarodzonych
5 na 5 | Z wielkiego projektu "Międzymorza", Polska jest na etapie "Gołodupia". Pamiętacie te szumne zapowiedzi, wypowiedzi, setki artykułów? Nawet tu na racjonalista.pl? Prezes Kaczyński ma pretensje, że młodzież nie kocha PiS, bo jest pod wpływem smartfonów i zapowiada kontrakcje. Najłatwiej ograniczyć internet, zamknąć YouTube i Netfliksa, a zostawić TVP i HiT w szkołach, wtedy w duchu patriotyzmu wszyscy pokochają najwspanialszą partię świata. Jednak obawiam się, obecne realne poparcie PiSu nic nie wskazuje, by tę patię zbyt wielu jeszcze kochało. Tylko 16% Polaków uważa, że sprawy w naszym kraju zmierzają w dobrym kierunku, 71% jest zdania, że w złym, a 13% nie ma zdania, wg lipcowego sondażu Kantar Public. Hm..., wszystko wskazuje na to, że nawet ten sondaż jest zbyt łaskawy dla partii rządzącej. Niektórzy gratulują PiSowcom osiągnięcia progu wyborczego (niecałe 6% głosów!) w wyborach na burmistrza Olsztynka, ale to i tak jest zdumiewające wg mnie, że partia złodziei i nieudaczników ma jeszcze gdzieś tak wysokie poparcie. Partię tę już chyba tylko kochają partyjni dziennikarze, i ci którzy czerpią z tego "rządzenia" frukty, i niezwykle sprawni w obrzucaniu polityków jajkami lub pomidorami, tak jak red. Wybranowski. Doskonale się sprawdził swego czasu w rzucaniu ptakami nienarodzonymi! Dzisiaj ten sam jajcarz jest oburzony, że jego idola obrzucono ptakami (nienarodzonymi). Jak widać w Polsce wszystko zależy od tego w kogo się rzuca, kto rzuca i jaki dziennikarz to komentuje. Cos czuję, że w interesie PiSu powinno być jak najszybsze złożenie do sejmu projektu ustawy o ochronie ptaków nienarodzonych. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | Berzerac (5671 punktów) | Tylko 16% > Polaków uważa, że sprawy w naszym kraju zmierzają w dobrym kierunku, 71% jest zdania, że w złym, a> 13% nie ma zdania, wg lipcowego sondażu Kantar Public. Hm..., wszystko wskazuje na to, że nawet ten> sondaż jest zbyt łaskawy dla partii rządzącej. Niektórzy gratulują PiSowcom osiągnięcia progu> wyborczego (niecałe 6% głosów!) w wyborach na burmistrza Olsztynka, ale to i tak jest zdumiewające> wg mnie, że partia złodziei i nieudaczników ma jeszcze gdzieś tak wysokie poparcie. Partię tę już> chyba tylko kochają partyjni dziennikarze, i ci którzy czerpią z tego "rządzenia" frukty, i> niezwykle sprawni w obrzucaniu polityków jajkami lub pomidorami, tak jak red. Wybranowski. Doskonale> się sprawdził swego czasu w rzucaniu ptakami nienarodzonymi! Dzisiaj ten sam jajcarz jest oburzony,> że jego idola obrzucono ptakami (nienarodzonymi).> Jak widać w Polsce wszystko zależy od tego w kogo się rzuca, kto rzuca i jaki dziennikarz to> komentuje.> Cos czuję, że w interesie PiSu powinno być jak najszybsze złożenie do sejmu projektu ustawy o> ochronie ptaków nienarodzonych.Oto odmóżdżony elektorat pisu; www.youtube.com/watch?v=OoFitJGpWKMPrzy czym filmik jest dosyć "stary" bo inflacja wtedy osiągnęła "tylko" 7%. Pytaniem jest, co trzeba zrobić, aby ci ludzie zmienili zdanie na temat swoich idoli.
|
|
 | 4 na 4 | romaro (25211 punktów) | >Pytaniem jest, co trzeba zrobić, aby ci ludzie zmienili zdanie na temat swoich idoli. Najlepszym wyjściem byłoby pozamykać z Macierewiczem na jednym oddziale. Widzę wiele podobnych objawów paranoi.
|
|
|  | 2 na 2 | Berzerac (5671 punktów) |
>Najlepszym wyjściem byłoby pozamykać z Macierewiczem na jednym oddziale. Widzę wiele podobnych objawów paranoi. > To by się zgadzało.
|
|
4 na 4 | Wenancjusz (16441 punktów) | >Z wielkiego projektu "Międzymorza", Polska jest na etapie "Gołodupia". >Pamiętacie te szumne zapowiedzi, wypowiedzi, setki artykułów? Nawet tu na racjonalista.pl? >Prezes Kaczyński ma pretensje, że młodzież nie kocha PiS, bo jest pod wpływem smartfonów i zapowiada >kontrakcje. Najłatwiej ograniczyć internet, zamknąć YouTube i Netfliksa, a zostawić TVP i HiT w >szkołach, wtedy w duchu patriotyzmu wszyscy pokochają najwspanialszą partię świata. Jednak obawiam >się, obecne realne poparcie PiSu nic nie wskazuje, by tę patię zbyt wielu jeszcze kochało. Tylko 16% >Polaków uważa, że sprawy w naszym kraju zmierzają w dobrym kierunku, 71% jest zdania, że w złym, a >13% nie ma zdania, wg lipcowego sondażu Kantar Public. Hm..., wszystko wskazuje na to, że nawet ten >sondaż jest zbyt łaskawy dla partii rządzącej. Niektórzy gratulują PiSowcom osiągnięcia progu >wyborczego (niecałe 6% głosów!) w wyborach na burmistrza Olsztynka, ale to i tak jest zdumiewające >wg mnie, że partia złodziei i nieudaczników ma jeszcze gdzieś tak wysokie poparcie. Partię tę już >chyba tylko kochają partyjni dziennikarze, i ci którzy czerpią z tego "rządzenia" frukty, i >niezwykle sprawni w obrzucaniu polityków jajkami lub pomidorami, tak jak red. Wybranowski. Doskonale >się sprawdził swego czasu w rzucaniu ptakami nienarodzonymi! Dzisiaj ten sam jajcarz jest oburzony, >że jego idola obrzucono ptakami (nienarodzonymi). >Jak widać w Polsce wszystko zależy od tego w kogo się rzuca, kto rzuca i jaki dziennikarz to >komentuje. >Cos czuję, że w interesie PiSu powinno być jak najszybsze złożenie do sejmu projektu ustawy o >ochronie ptaków nienarodzonych.
Także samoż zdecydowanie o ustalaniu świąt państwowych. Nie kościelne jakieś (trzech króli których nie było historycznie rzecz biorąc), nie żołnierzy "wyklętych" bo to oszustwo, bo ma się teraz nazywać tak bandytów zabijających Polaków niczego niewinnych, ale wnoszę by ludowe święto Prima Aprilis ustanowić świętem narodowym. Tyle razy nas robiono w "konia" za czasów PO i teraz jeszcze więcej przez PiS, że Prima Aprilis musi być najważniejszym świętem narodowym. No nie ma innego wyjścia. Piszesz o ptakach nienarodzonych. A gdzie reszta? Gdzie myszy nienarodzone (bo to właściwie nie wiadomo co to jest)? A jajka nienarodzone z kurnego znoszenia, które konsumujemy bezmyślnie zwłaszcza katolicy, bo ich jest więcej w Polsce, więc więcej tych jajek żrą? A topione szczenięce psy i koty masowo po wsiach, (to już życie narodzone tyle, że nie samodzielne). Chociaż ta cała czereda generatów religijnych nie zdefiniowała istoty życia, twierdzi iż życie zaczyna się w chwili poczęcia. Czyli embrion złożony z dwudziestu komórek jest życiem poczętym nie wiedząc, czy ten embrion zdoła się wykształcić. Embrion nie posiada świadomości, tak pokrętnej jak wierni katoliccy. Nie posiada bo jeszcze nie ma mózgu. Katolicy za niego "myślą" i się troszczą. Jajca holenderskie to jest tym bardziej, że tak mało wiedzą. Jeszcze tak daleko nam do mentalności świadomego macierzyństwa. A tak wracając do wątku, to naprawdę nie możemy przewidzieć, czy wkurzony naród nie pozwoli PiSowi przekroczyć progu wyborczego. To dopiero początek. Pozostaje znów zmartwienie, kogo naród w ich miejsce wybierze. No Polska właśnie to taki kraj, gdzie nic nigdy, nie wiadomo komu do łba coś strzeli. Suweren po wyborach jest już niepotrzebny. Wybierani dyletanci wiedzą lepiej co Polsce potrzebniejsze, bez żadnych konsultacji społecznych. Zobaczymy więc co będzie dalej.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|
|
 | 4 na 4 | Berzerac (5671 punktów) |
>Także samoż zdecydowanie o ustalaniu świąt państwowych. Nie kościelne jakieś >(trzech króli których nie było historycznie rzecz biorąc), nie żołnierzy "wyklętych" bo to oszustwo, bo ma się teraz nazywać tak bandytów zabijających Polaków niczego niewinnych, ale wnoszę by ludowe święto Prima Aprilis ustanowić świętem narodowym.
Zapomniałeś o m.in święcie flagi i najnowsze - święcie powstań śląskich. Następne mogą być powstania styczniowe, listopadowe, wielkopolskie i Spartakusa itd, itd. Polak gotów jest zrobić wiele, aby tylko świętować.
|
|
|  | 4 na 4 | romaro (25211 punktów) | >Polak gotów jest zrobić wiele, aby tylko świętować. Przepraszam za takie faux pas, ale nie mogę się powstrzymać, bo gdy mowa o świętowaniu to zaraz nogi same rwą do tańca...
Siekiera motyka i tak dalej... Kiedyś Adolf dzisiaj Jarek. Siekiera, motyka, bimber, nuż Czas wyjebać Jarka już.
|
|
| |  | 2 na 2 | Berzerac (5671 punktów) |
>Przepraszam za takie faux pas, ale nie mogę się powstrzymać, bo gdy mowa o świętowaniu to zaraz nogi same rwą do tańca...
To nie żaden nietakt. Ale doliczając do tego święta katolickie, mamy coraz więcej czerwonych kartek w kalendarzu.
>Siekiera motyka i tak dalej... >Kiedyś Adolf dzisiaj Jarek. >Siekiera, motyka, bimber, nuż >Czas wyjebać Jarka już.
Choćby nawet już to za późno.
|
|
|  | 2 na 2 | DyktaFon (9281 punktów) | > >.... Polak gotów jest zrobić wiele, aby tylko świętować.> A w szczególności wiele zrobić, żeby nic nie robić (tzn świętować właśnie  )
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|