>Z "Europom" to im chyba nie po drodze. A tak na marginesie, na tym plakacie jest błąd. Powinno być: >"Solidarnom". Przynajmniej byliby konsekwentni.
> Od razu przypominają mi się słowa pewnego eks-prezydenta- "O take Polskie walczyłem" Może autorzy tych "reklamówek" kończyli tom samom Almia Matier?
|