Racjonalista - Strona głównaDo treści
Bogaci emeryci

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
NapisanoAutorTytuł
28-07-2022 16:00romaro (25211 punktów)Bogaci emeryci
Ocena 1 na 1
Z "Europom" to im chyba nie po drodze. A tak na marginesie, na tym plakacie jest błąd. Powinno być: "Solidarnom". Przynajmniej byliby konsekwentni.
pbs.twimg.(*)0AAjHgF?format=jpg&name=medium
Po siedmiu latach rządzenia jedyne dopłaty jakie wywalczyli to wielotysięczne wynagrodzenie za przejście w stan spoczynku dla swojej kasty z "sądu" dyscyplinarnego:
pbs.twimg.(*)AE1qkE?format=jpg&name=900x900
A po osiągnieciu wieku emerytalnego dostaną ci "sędziowie" już tylko miesięcznie 15000zł.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Berzerac (5671 punktów)
>Z "Europom" to im chyba nie po drodze. A tak na marginesie, na tym plakacie jest błąd. Powinno być:
>"Solidarnom". Przynajmniej byliby konsekwentni.

>
Od razu przypominają mi się słowa pewnego eks-prezydenta- "O take Polskie walczyłem" Może autorzy tych "reklamówek" kończyli tom samom Almia Matier?

Wróć do listy wątków działu Gospodarka i ekonomia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365