Racjonalista - Strona głównaDo treści
fundamentalne prawa człowieka

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
31-07-2022 07:51okragly (21676 punktów) fundamentalne prawa człowieka
Ocena 1 na 1
jakie sa fundamentalne prawa człowieka?
-dach nad głowa
-pożywienie
-wspólnota
-solidarność/ równość
po prostu raj, czemu ich nie realizujemy a brniemy w antyludzki liberalizm?
bo my libki niedorozwojki jesteśmy sterowani zewnętrznie, jesteśmy kukiełkami w rękach poatoelit

nie widze w fundamentalnych prawa człowieka tak propagowanej przez patoelity wolności, indywidualizmu i własności które są fundamentalne wg naszych arcykapłanów nowej religii zwanej liberalizm, balcerowicza, tuska, korwina i innych

liberalizm jest manipulacją, religią, narzędziem uczynienia z normalnych ludzi niewolnikow, libków niedorozwojków, koni do orania, krów do dojenia i świń. Nigdy w powojennej Polsce nie było tyle świń (złodziei), dojonych krów za 3zł/godz, tyle koni pracujących po 12 godz/dziennie i w sobotę i niedziele co za balcerowicza i tuska. Liberalizm to niewolnictwo, a tzw wolne sądy stoją na straży liberalizmu (niewolnictwa), pan (świnia) nigdy nie zostaje ukarany, tylko niewolnicy, hamy, chłopi pańszczyźniani, libki niedorozwojki

jaka ironia losu, to my libki niedorozwojki (konie, krowy) bronimy świń i ich tzw wolnych sądów, tym sposobem chcemy żeby nas dalej dojono
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
>Nigdy w powojennej Polsce nie było tyle świń
Co obecnie
>jakie sa fundamentalne prawa człowieka?
>-solidarność/ równość
Solidarność fundamentalnym prawem?
Solidarność oznacza bezinteresowność i poczucie sprawiedliwości. Jednym słowem, jest to wartość humanistyczna, która wyraża się poprzez działanie i zaangażowanie. Dlatego ogólnie przyjmuje się, że solidarność polega na pomaganiu innym bez oczekiwania na rewanż.
Nie jest twoim obowiązkiem solidaryzować się ze mną. Żadne prawo nie nakłada na ciebie takiego poświęcenia.
Thoter (6650 punktów)

>jaka ironia losu,

Ironią losu to jest to, że leżymy pomiędzy Niemcami a Rosją.
"Odzyskaliśmy" niepodległość tylko po to by Anglosasi mogli kontrolować Niemców i Europę.
Jesteśmy siedliskiem obcej agentury i zaworem na tranzycie Rosja-Niemcy, którym ta agentura kręci. Zrobili z nas wrzoda na dupie Europy, teraz jeszcze dołączyli do tego otumanionych Ukraińców.
Europa to są Niemcy, Francja i Włochy. Pozostałe cherlawe narody europejskie giną w momencie, gdy się władze tych potęg od nich odwrócą. Czeka je powrót do konia i rolnictwa.
Cherlaków używają Amerykanie do mieszania w Europie.

Trochę faktów historycznych, mało komu znanych.
W drugim tygodniu października 1933 r. Lew Trocki w towarzystwie syna Siedowa z fałszywym paszportem przekroczył granicę francusko-włoską i spotkał się z niemieckim agentem Nikołajem Nikołajewiczem Krestinskim w hotelu Bavaria w Merano. Omawiano zorganizowanie zamachu stanu w ZSRR, ze wsparciem Niemiec. Przygotowanie składu rządu po ataku Niemców na ZSRR. Tuchaczewski miał przygotować dowódców Armii Czerwonej by poparli Niemców. Alfred Rosenberg był pierwszym, który nawiązał tajne stosunki z Trockim w imieniu nazistów. Potem kontynuował to Rudolf Hess.
Cały ten przygotowywany zamach stanu zakończył się w 1937 roku. Wszyscy kierujący zostali brutalnie zamordowani. W 1937 roku wymordowano w ZSRR prawie milion ludzi, w tym 111 tysięcy Polaków. Brytyjczycy przejęli władzę nad Armią Czerwoną i szykowali ją do ataku na Niemców.
Armia Czerwona miał po nas przejść i pokonać Niemców. Nasze władze widziały w Brytyjczykach obrońców.
Niemcom nie udało się zjednoczyć Europy. Pokonali nas Brytyjczycy niszcząc całą Europę.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>jakie sa fundamentalne prawa człowieka?
>-dach nad głowa
>-pożywienie
>-wspólnota
>-solidarność/ równość
>po prostu raj, czemu ich nie realizujemy a brniemy w antyludzki liberalizm?
Nie wiem w co tam brniemy, ale na Twojej liście brakuje mi wolności. Na pierwszym miejscu.


cr
31-07-2022 13:11 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>jakie sa fundamentalne prawa człowieka?
>>-dach nad głowa
>>-pożywienie
>>-wspólnota
>>-solidarność/ równość
>>po prostu raj, czemu ich nie realizujemy a brniemy w antyludzki liberalizm?
>Nie wiem w co tam brniemy, ale na Twojej liście brakuje mi wolności. Na pierwszym miejscu.
jest wspolnota, wolność to śmierć Liberalizm z ich INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ to ideologia śmierci, wymierania, cierpienia

w raju wolnośc oznaczala śmierć, ale i dzisiaj, najbardziej wolni sa bezdomni, bezrobotni- produkt liberalizmu
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

> wolność to śmierć
I tak bywa; jest tak ważna, że jesteśmy gotowi za nią umrzeć.

>w raju wolnośc oznaczala śmierć, ale i dzisiaj,
Taki raj to pewnikiem ogród zoologiczny.

>najbardziej wolni sa bezdomni...
W kapitalizmie - taki to system.

>bezrobotni
Bezrobocie to pseudowada; w istocie ludzie nie pracy potrzebują, a zaspokojenia potrzeb.

cr
31-07-2022 14:48 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>> wolność to śmierć
>I tak bywa; jest tak ważna, że jesteśmy gotowi za nią umrzeć.
wolność to taki klucz do zniewolenia, byśmy, pracowali, walczyli, umierali za wolność ale nie swoja tylko patoelit (następuje zamiana patoelit)
najlepiej funkcjonują wspólnoty gdzie nie ma wolności np zakaz picia, palenia, liczne posty, codzienne modlitwy, narzucony ubiór itp np żydzi ortodoksyjni (tam żona ma oddzielną sypialnię ale nie ma rozwodów

>>w raju wolnośc oznaczala śmierć, ale i dzisiaj,
>Taki raj to pewnikiem ogród zoologiczny.
w ZOO (niewoli) wiele zwierząt sie nie rozmnaża, u nas odwrotnie, jako wolni sie nie rozmnażamy , a tam gdzie niema wolności np Amisze, ortodoksyjni żydzi mnożą sie bardzo

>>najbardziej wolni sa bezdomni...
>W kapitalizmie - taki to system.
>>bezrobotni
>Bezrobocie to pseudowada; w istocie ludzie nie pracy potrzebują, a zaspokojenia potrzeb.
jak się przejdzie cały cykl hodowli (zniewalania) człowieka- narodziny na porodówce, żłobek, przedszkole, szkoła, szkoła, szkoła, studia- tj całe dotychczasowe życie, gdzie chłonełaś wszystko jak gąbka, jesteś stale przygotowywana do bycia niewolnikiem (apropo wolności) to co tu robić? jak nie realizować narzucony nam schemat patoelit
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>wolność to taki klucz do zniewolenia, byśmy, pracowali, walczyli, umierali za wolność ale nie swoja tylko patoelit (następuje zamiana patoelit)
>najlepiej funkcjonują wspólnoty
Tyle, że właśnie te, jak je nazywasz 'patoelity' stają na czele wspólnot, czyli państw...

>>>w raju wolnośc oznaczala śmierć, ale i dzisiaj,
>>Taki raj to pewnikiem ogród zoologiczny.
>w ZOO (niewoli) wiele zwierząt sie nie rozmnaża,
Ale uciekinierzy z zoo giną, taki to raj.

>jako wolni sie nie rozmnażamy
A to źle jest nie rozmnażać się?

cr
31-07-2022 23:28 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>wolność to taki klucz do zniewolenia, byśmy, pracowali, walczyli, umierali za wolność ale nie swoja tylko patoelit (następuje zamiana patoelit)
>>najlepiej funkcjonują wspólnoty
>Tyle, że właśnie te, jak je nazywasz 'patoelity' stają na czele wspólnot, czyli państw...
Polska to nie wspólnota, taki kulczyk zarabial 1 mln zł/godzinę gdy jego rodak bezdomny. Co to za wspólnota, chyba że jezykowa. Wspólnotą jest np klasztor, razem spożywają posiłki, odpoczywają, pracują, są braćmi (przyjaciółmi). Wspolnotą są np Amisze, jak ich wspólnota urośnie powyżej 50 osob to sie dzielą (mamy za male mozgi zeby ogarnąć wieksze stado ludzkie, tak też bylo w raju). W wspolnotach nie ma możliwości powstać patoelita, niema też wolności (klasztor, Amisze), wtedy jest zdrada surowo karana

>>>>w raju wolnośc oznaczala śmierć, ale i dzisiaj,
>>>Taki raj to pewnikiem ogród zoologiczny.
>>w ZOO (niewoli) wiele zwierząt sie nie rozmnaża,
>Ale uciekinierzy z zoo giną, taki to raj.
z reguły w ZOO są zwierzęta egzotyczne, nietutejsze, nieprzystosowane do naszych warunków

>>jako wolni sie nie rozmnażamy
>A to źle jest nie rozmnażać się?
dobrze, w raju sie bardzo słabo rozmnażaliśmy, ale z innych powodów
ogólnie, zwierzeta nie rozmnażają sie kiedy środowisko jest niesprzyjające, stresowe takim czyni nas liberalizm, to jest korzystne, wyginą wszystkie libki niedorozwojki szybciej nastanie raj
w raju się nie rozmnażaliśmy, bo taka nasza natura, matki jak intensywnie karmią piersią nie zachodzą w ciążę
01-08-2022 00:01 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Polska to nie wspólnota, taki kulczyk zarabial 1 mln zł/godzinę gdy jego rodak bezdomny. Co to za wspólnota, chyba że jezykowa.
I terytorialna. Co właśnie na naszych oczach przemija, bo znoszone są granice i zanikają bariery językowe.

>>>jako wolni sie nie rozmnażamy
>>A to źle jest nie rozmnażać się?
>dobrze, w raju sie bardzo słabo rozmnażaliśmy,
We wspólnocie nie, na wolności, nie, to w końcu gdzie się tak dobrze rozmnożyliśmy?

cr
01-08-2022 13:05 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>>>jako wolni sie nie rozmnażamy
>>>A to źle jest nie rozmnażać się?
>>dobrze, w raju sie bardzo słabo rozmnażaliśmy,
>We wspólnocie nie, na wolności, nie, to w końcu gdzie się tak dobrze rozmnożyliśmy?
naljepiej sie rozmnażaliśmy w nas hodowli
pan szlachcic traktował chłopa pańszczyźnianego (hama) jak bydło. W hodowli ważne żeby sie rodzilo jak najwiecej cielakow, prosiakow, dlatego pan i kk wymuszali, żeby chłopki rodziły im co rok nowych niewolnikow, nawet sami czesto je zapladniali
chłopka byla wlasnościa pana jak krowa, kobyla, locha
Thoter (6650 punktów)

>Tyle, że właśnie te, jak je nazywasz 'patoelity' stają na czele wspólnot, czyli państw...

Należy dodać, że to obce 'patoelity' stają na czele wspólnot i opowiadają tubylcom bajkę o demokracji.
01-08-2022 23:11 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Tyle, że właśnie te, jak je nazywasz 'patoelity' stają na czele wspólnot, czyli państw...
>Należy dodać, że to obce 'patoelity' stają na czele wspólnot i opowiadają tubylcom bajkę o demokracji.
Pojęcia obcego i swojego przestają być kwestią terytorialną i językową.


cr
31-07-2022 14:41 
 Ocena 2 na 2
Thoter (6650 punktów)
>wolność to śmierć

"Przedziwna śmierć Europy" - Douglas Murray

"Murray bada dwa czynniki, które wyjaśniają, dlaczego, jego zdaniem, cywilizacja europejska, jaką widzieliśmy, nie przetrwa. Pierwszym z nich jest połączenie masowej migracji nowych ludów na kontynent z niższą liczbą urodzeń w Europie. Drugim jest to, co Murray opisuje jako "fakt, że w tym samym czasie Europa straciła wiarę w swoje wierzenia, tradycje i prawowitość".

Poszukiwanie sensu samo w sobie nie jest nowe. Wiadomość jest taka, że ​​prawie nic we współczesnej kulturze europejskiej nie może być na nie odpowiedzią. Nic nie mówi: "Oto dziedzictwo myśli , kultury, filozofii i religii, które od tysięcy lat daje ludziom pożywienie i jest w stanie coś wam dać". Zamiast tego w najlepszym razie słychać głos: "Znajdź swój sens gdziekolwiek chcesz." W najgorszym wypadku słyszy się zasadę nihilistyczną: "Twoja egzystencja nie ma sensu w pozbawionym sensu wszechświecie". Każda osoba , która wierzy w taką zasadę, dosłownie nie jest w stanie niczego osiągnąć. Społeczeństwa, w których obserwuje się taki wzór, tak samo niezdolny do jakichkolwiek osiągnięć. Nihilizm jest oczywiście zrozumiały, gdy jest obecny u niektórych ludzi, ale kiedy staje się publicznym wyznaniem wiary, jest śmiertelny.
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>jakie sa fundamentalne prawa człowieka?
>-dach nad głowa
>-pożywienie
>-wspólnota
>-solidarność/ równość
>po prostu raj, czemu ich nie realizujemy a brniemy w antyludzki liberalizm?

NIESTETY takie idee jak Twoja to najgorsze z najgorszych zło jakie może wciskać się do umysłów naiwnych ludzi.

Realizacja systemu sprawiedliwości społecznej, pomagania wszystkim, równości żołądków. itp zawsze wiedzie do sztucznego, mianowanego zarządzania gospodarkę i tak strasznej biedy jak w Korei Północnej.

Wydajność musi spadać dramatycznie. Najpierw pojawia wszechobecny system małej i dużej korupcji.

Potem obozy koncentracyjne wewnętrzne, zsyłanie ludzi za byle co na Sybir, tortury itp.

Putin, Castro, Stalin, Kim.

Znane:

"Kto za młodu nie był komunistą nie ma serca. Kto na starość jest komunistą nie ma rozumu"

Astrofizycy odkryli, ze zabije nas siarkowodór z przegrzanych oceanów o ile nie zatrzymamy przyrostu naturalnego ludzi na poziomie zerowym!

To wymaga systemu wysokich opłat za przywilej posiadania 3-ciego dziecka i żelaznego egzekwowania skutecznej antykoncepcji - karami kilkunastoletniego więzienia za urodzenie nie opłacanego dziecka.

Na trzecie dziecko muszą mieć szanse ludzie najbardziej zaradni ekonomicznie, z kasą,
a nie koledzy kolegów Kima (u nas jest to akurat ultra zakłamana osoba - J.K. - i życzę przy okazji kierowcy by nie złapał jakiejś choroby związanej z seksem analnym dajmy na to).

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
02-08-2022 11:29 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>jakie sa fundamentalne prawa człowieka?
>>-dach nad głowa
>>-pożywienie
>>-wspólnota
>>-solidarność/ równość
>>po prostu raj, czemu ich nie realizujemy a brniemy w antyludzki liberalizm?
>NIESTETY takie idee jak Twoja to najgorsze z najgorszych zło jakie może wciskać się do umysłów naiwnych ludzi.
>Realizacja systemu sprawiedliwości społecznej, pomagania wszystkim, równości żołądków. itp zawsze wiedzie do sztucznego, mianowanego zarządzania gospodarkę i tak strasznej biedy jak w Korei Północnej.
to propaganda patoelit
w Korei Północnej nie ma biedy, jest w liberalnej demokracji np Indii, Sudanie, Egipcie, Afryce

>Wydajność musi spadać dramatycznie.
wydajność rośnie np w komunistycznych Chinach

>Najpierw pojawia wszechobecny system małej i dużej korupcji.
ale co korumpowac, jak nic nie ma

>Potem obozy koncentracyjne wewnętrzne, zsyłanie ludzi za byle co na Sybir, tortury itp.
>Putin, Castro, Stalin, Kim.
w USA jest najwięcej więzień i więźniów

>"Kto za młodu nie był komunistą nie ma serca. Kto na starość jest komunistą nie ma rozumu"
liberalni starcy umieraja w samotności w domach starców, cierpienie

>Astrofizycy odkryli, ze zabije nas siarkowodór z przegrzanych oceanów o ile nie zatrzymamy przyrostu naturalnego ludzi na poziomie zerowym!
w Korei Północnej, Chinach sie rozmnażają normalnie, groźne są demokracje np Indie

komuna, wspólnota, dach nad głową, solidarność, równość, jest istotą człowieka.
liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) to śmierć
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>komuna, wspólnota, dach nad głową, solidarność, równość, jest istotą człowieka.

Może są marzeniami, ale nie są wykonalnym prawem.

Nie da się.

Planeta się kończy.

Marksistowskie "dobra wolne" jak powietrze, woda, ziemia pod nowe uprawy się skończyły.

Tylko gospodarka oparta na zdrowym pieniądzu i finansowe oraz karne ograniczenia nadmiernej dzietności mogą zapewnić sensowne życie bez KATASTROFY,
a nie komunistyczne (PIS to realni komuniści cyniczni jak Stalin lub Kim) wspieranie wielodzietności alkoholików nierobów!

PRZESTAŃ hamerlikować i udawać ostatniego naiwnego.

Grafika w punkt:

pbs.twimg.(*)QAASNgZ?format=jpg&name=medium

Marksizm nie przewidział wyłapywania przez CO2 fotonów podczerwieni lecących w kosmos
czyli katastrofy fundowanej nam przez komunistyczne Chiny i dziecio-robne Indie.


Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
02-08-2022 13:38 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>komuna, wspólnota, dach nad głową, solidarność, równość, jest istotą człowieka.
>Może są marzeniami, ale nie są wykonalnym prawem.
prawo tylko wtedy będzie skuteczne kiedy będzie dach nad głową, co do garnka włożyć, kiedy będzie równość i solidarność
To liberalizm (indywidualizm wolność, własność) jest antyludzki i powoduje wymieranie ziemi

>Nie da się. Planeta się kończy.
liberalizm (indywidualizm wolność, własność) jest antyludzki i powoduje wymieranie ziemi

>Marksistowskie "dobra wolne" jak powietrze, woda, ziemia pod nowe uprawy się skończyły.
liberalizm (indywidualizm wolność, własność) jest antyludzki i powoduje wymieranie ziemi

>Tylko gospodarka oparta na zdrowym pieniądzu i finansowe oraz karne ograniczenia nadmiernej dzietności mogą zapewnić sensowne życie bez KATASTROFY,
liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) jest antyludzki i powoduje wymieranie ziemi

>PRZESTAŃ hamerlikować i udawać ostatniego naiwnego.
liberalizm (indywidualizm wolność, własność) jest antyludzki i powoduje wymieranie ziemi
żeby zaprzestać umierania ziemi musimy być antyliberałami, antyindywidualistami, antywolnościowi, antywłasnościowi czyli komunistami

>Wszystkie wszechświaty są wieczne
a komuna jest istotą człowieka a nie liberalizm który jest śmiercionośny


Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365