Racjonalista - Strona głównaDo treści
Królowa polskiej piosenki jest jedna

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
02-09-2022 13:32MaxGolonko3 (3459 punktów)Królowa polskiej piosenki jest jedna
Ocena 1 na 1
Grafika istotna:

pbs.twimg.(*)WAAIidb-?format=jpg&name=large

Ta kobieta publicznie ujawniła swój ateizm, podając racjonalny argument - brak dinozaurów w Biblii.
Uważała też że spisujący teksty Starego Testamentu mogli być pod wpływem ziół za co była prześladowana w Polsce sądownie i doszło do absurdalnego skazania.
***
Doda to jedna z nielicznych polskich gwiazd, która doczekała się uhonorowania w obiekcie związanym z astronomią.
Kilka lat temu Maryla Rodowicz powiedziała, że obecnie królową polskiej piosenki jest Doda.

Co więcej, dodała potem: "Królowa jest jedna"

Gwiazda występuje nadal czego dowodem może być dzisiejsza reklama Polsatu - o tyle jeszcze ciekawa - że Dodę pokazano na tle nocnego, pełnego gwiazd nieba jakie obecnie najłatwiej zobaczyć można w Polsce w Bieszczadach.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Handzlik em (26 punktów)
>Grafika istotna:
>pbs.twimg.(*)WAAIidb-?format=jpg&name=large
>Ta kobieta publicznie ujawniła swój ateizm, podając racjonalny argument - brak dinozaurów w Biblii.
>Uważała też że spisujący teksty Starego Testamentu mogli być pod wpływem ziół za co była
>prześladowana w Polsce sądownie i doszło do absurdalnego skazania.
>***
>Doda to jedna z nielicznych polskich gwiazd, która doczekała się uhonorowania w obiekcie związanym z
>astronomią.
>Kilka lat temu Maryla Rodowicz powiedziała, że obecnie królową polskiej piosenki jest Doda.
>Co więcej, dodała potem: "Królowa jest jedna"
>Gwiazda występuje nadal czego dowodem może być dzisiejsza reklama Polsatu - o tyle jeszcze ciekawa -
>że Dodę pokazano na tle nocnego, pełnego gwiazd nieba jakie obecnie najłatwiej zobaczyć można w
>Polsce w Bieszczadach.
>Siema
>_
>Wszystkie wszechświaty są wieczne

Kto jest królem od Poniatowskiego i dlaczego o to pytam?

Myślisz że te kr to tylko meta?
MaxGolonko3 (3459 punktów)
A król światowej piosenki był jeden: Freddie Mercury
(i nie przeszkadza mi że finalnie to był gej - bo nie upierał się by pary gejów mogły adoptować chłopczyków na równi z parami damsko-męskimi co jest ZBRODNIĄ gdyż męski homoseksualizm okazał się według nauki w 2008 roku NIE WRODZONY).

Równość małżeńska dla gejów jest oczywistym złem i 88% Polaków jest przeciwna temu wg sondaży.

Grafika:
pbs.twimg.(*)Juh7?format=jpg&name=4096x4096

Ja tam widzę Kobietę z entuzjastycznie wyciągniętą w górę ręką - jakby "We Are The Champions"
youtu.be/KXw8CRapg7k
ale to tylko pareidolia (przypominanie lub złudzenie innego obiektu niż faktycznie oglądany).
Naprawdę to tylko, albo aż, znana mgławica.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365