 |
Donosik - Szefowa obserwowała ją z okna. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 23-09-2022 09:25 | romaro (25211 punktów) | Donosik - Szefowa obserwowała ją z okna.
4 na 4 | Jak informuje RadioZET_NEWS prokurator Ewa Wrzosek może mieć postępowanie służbowe za próbę udzielenia wywiadu telewizyjnego. Została już wezwana do udzielenia pisemnych wyjaśnień. To poniżej to jednak nie powieść sensacyjna tylko notatka przełożonej Pani Wrzosek. Wróciła SB-cka mentalność. PRL-PiS-bis. Z każdego zdania tego donosu przebija towarzysz Szmaciak. Kadry PiS.  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
6 na 6 | Berzerac (5671 punktów) | > Jak informuje RadioZET_NEWS prokurator Ewa Wrzosek może mieć postępowanie służbowe za próbę> udzielenia wywiadu telewizyjnego. Została już wezwana do udzielenia pisemnych wyjaśnień.> To poniżej to jednak nie powieść sensacyjna tylko notatka przełożonej Pani Wrzosek. Wróciła> SB-cka mentalność. PRL-PiS-bis. Z każdego zdania tego donosu przebija towarzysz Szmaciak. Kadry PiS.Jak za komuny - "nie wiem czy to ważne, ale jak już jestem to powiem" Jak mówiłem PIS=PZPR. Te same metody, to samo modus operandi, te same narzędzia nagradzania i karania. Nigdy nie myślałem, że cofniemy się do tamtych czasów. Ale za to Macierewicz, który powinien siedzieć, otrzyma najwyższe odznaczenie państwowe Orła Białego" które wręczy mu "prezydent" Duda wydarzenia(*)derem-orla-bialego,nId,6303940No żesz qurwa, do czego się jeszcze posuną łajdacy z PIS-u?
|
|
 | 2 na 2 | romaro (25211 punktów) | Mogli w nocy wręczać, to nic dziwnego dla PiS. | > Ale za to Macierewicz, który powinien siedzieć, otrzyma najwyższe odznaczenie państwowe Orła Białego" które wręczy mu "prezydent" DudaSprawa miała być do końca utrzymana w tajemnicy. Rano Kancelaria Prezydenta umieściła tylko dość enigmatyczny komunikat: "23 września 2022 roku (piątek) o godz. 15.00 w Belwederze Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda weźmie udział w uroczystości wręczenia najwyższych odznaczeń państwowych Orderów Orła Białego, zasłużonym dla Rzeczypospolitej. Nie podano, kto zostanie odznaczony, ani z jakiej okazji odbędzie się uroczystość. Urzędniczka Kancelarii obsługująca wydarzenie odmawiała informacji, kto i z jakiej okazji dostanie order. Mówiła, że wszystkiego dowiemy się przed godz. 15. Dziwnie brzmiało też sformułowanie, że "prezydent weźmie udział w uroczystości wręczenia najwyższych odznaczeń państwowych". Dziwnie, bo głowa państwa Orła Białego osobiście wręcza, a wcześniej osobiście podpisuje wniosek o jego nadanie. Jest zatem głównym organizatorem uroczystości i jednocześnie stoi na czele Kapituły, która wnioskuje o nadanie orderu. O godz. 10 na Wyborcza.pl ukazał się tekst potwierdzający informacje posła Olszewskiego. O odznaczeniu dla Macierewicza powiedział nam rozmówca z kręgu Kancelarii. Pośrednio przyznał też to prof. Michał Kleiber, od października 2021 r. członek Kapituły Orderu Orła Białego. - Nie mogę mówić o szczegółach posiedzeń Kapituły, potwierdzam, że prezydent ma dziś odznaczyć twórców Komitetu Obrony Robotników - powiedział profesor, podkreślając, że Kapituła przekazuje prezydentowi nazwiska osób rekomendowanych do odznaczenia. Czy jest wśród nich Macierewicz?. - O nazwiskach nie mogę mówić. Pan Macierewicz jest jednym z założycieli KOR - odpowiedział prof. Kleiber. Dwie godziny po naszej publikacji na stronie Prezydent.pl pojawiło się już oficjalne potwierdzenie. W nowym komunikacie czytamy, że "23 września 2022 r., w dniu 46. rocznicy powstania Komitetu Obrony Robotników, podczas uroczystości w Belwederze, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczy najwyższe odznaczenia państwowe, Ordery Orła Białego, założycielom i działaczom KOR". W kolejności alfabetycznej podane są też nazwiska kawalerów orderu. Dostaną go: Mirosław Chojecki (opozycyjny wydawca), Antoni Macierewicz i Piotr Naimski. Macierewicz i Naimski przedstawieni są jako "współzałożyciele KOR" i działacze opozycji. W nowym komunikacie mamy więc brakujące informacje: z jakiej okazji Order będzie wręczony, kto go dostatnie, no i że odznaczenie Prezydent "wręczy" a nie "weźmie udział w uroczystości". Dlaczego sprawę próbowano do końca utrzymać w tajemnicy? Z informacji zebranych przez "Wyborczą", wynika, że Kancelaria obawiała się, że zbyt wczesne podanie wiadomości o tak wielkim uhonorowaniu Macierewicza wywoła protesty i może nawet dojść do prób zakłócenia uroczystości. Macierewicz, który od lat jest oskarżany o to, że okłamuje Polaków w sprawie przyczyn katastrofy smoleńskiej, został ostatnio zdemaskowany przez telewizję TVN24. Dziennikarz stacji, Piotr Świerczek udowodnił, że publikując raport końcowy o katastrofie, Macierewicz ukrył ekspertyzy, które nie pasowały do jego tezy o zamachu. Inne badania sfałszował, a współpracowników, którzy się z nim nie zgadzali, wyrzucił z Podkomisji Smoleńskiej. Mimo to PiS dalej uważa, że raport Macierewicza jest prawdziwy, a w Smoleńsku doszło do zamachu. O "zamachu na 100 proc." mówił niedawno prezes PiS Jarosław Kaczyński, a oponentów Macierewicza nazywał "agentami Putina". Macierewicz rzeczywiście jest jednym z założycieli KOR. Do niedawna nic nie było wiadomo o tym, by planowano jakoś szczególnie obchody 46. rocznicy. Według jednego z naszych rozmówców Kapituła (złożona niemal w całości ze zwolenników rządu PiS) zebrała się w sprawie nadania Orderu Macierewiczowi za KOR już po wybuchu skandalu ze sfałszowanym raportem. - Chodziło o to, by wzmocnić pozycję Macierewicza - twierdzi nasz informator. W tym kontekście bardziej zrozumiałe są słowa prezydenta Dudy i premiera Morawieckiego. Gdy fałszerstwa wyszły na jaw, Morawiecki powiedział, że Macierewiczowi "należałby się medal", a Duda pytany o kłamstwa w raporcie stwierdził: - Pan minister Antoni Macierewicz jest człowiekiem ogromnych zasług dla Rzeczypospolitej Polskiej. Jestem stuprocentowo przekonany, że zawsze był człowiekiem, któremu przyświecały w jego działalności szczytne intencje. wyborcza.p(*)a-macierewicza-kancelaroa.html
|
|
 | 1 na 1 | DyktaFon (9281 punktów) | Odp: Donosik - Szefowa obserwowała ją z okna. | >>Jak informuje RadioZET_NEWS prokurator Ewa Wrzosek może mieć postępowanie służbowe za próbę >>udzielenia wywiadu telewizyjnego. Została już wezwana do udzielenia pisemnych wyjaśnień. >> To poniżej to jednak nie powieść sensacyjna tylko notatka przełożonej Pani Wrzosek. Wróciła >>SB-cka mentalność. PRL-PiS-bis. Z każdego zdania tego donosu przebija towarzysz Szmaciak. Kadry PiS. >Jak za komuny - "nie wiem czy to ważne, ale jak już jestem to powiem" >Jak mówiłem PIS=PZPR. Te same metody, to samo modus operandi, te same narzędzia nagradzania i karania. Nigdy nie myślałem, że cofniemy się do tamtych czasów.
Problem jest taki, że myśmy nigdy nie wyszli z tych czasów. Tylko chwilowo niektórzy się łudzili, że mamy to za sobą. Ale złudzenia prysły...
|
|
|  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>>Jak informuje RadioZET_NEWS prokurator Ewa Wrzosek może mieć postępowanie służbowe za próbę >>>udzielenia wywiadu telewizyjnego. Została już wezwana do udzielenia pisemnych wyjaśnień. >>> To poniżej to jednak nie powieść sensacyjna tylko notatka przełożonej Pani Wrzosek. Wróciła >>>SB-cka mentalność. PRL-PiS-bis. Z każdego zdania tego donosu przebija towarzysz Szmaciak. Kadry PiS. >>Jak za komuny - "nie wiem czy to ważne, ale jak już jestem to powiem" >>Jak mówiłem PIS=PZPR. Te same metody, to samo modus operandi, te same narzędzia nagradzania i karania. Nigdy nie myślałem, że cofniemy się do tamtych czasów. >Problem jest taki, że myśmy nigdy nie wyszli z tych czasów. Tylko chwilowo niektórzy się łudzili, że mamy to za sobą. Ale złudzenia prysły... w najbardziej liberalnym kraju, usa jest ogrom ludzi bezdomnych, srają, śpia na ulicach, nawet nauczyciele mieszkaja w autach, a my jesteśmy 10 x biedniejsi, chcesz by u nas byla Kalkuta? za tuska gdzie nie poszedłem w lasek, a tam legowisko, czasem namiot bezdomnego, dlatego też chce by tusk wrócił, lubie patrzec na żebrzących, bezdomnych, bezrobotnych, wtedy to mnie motywuje, bo i mnie mogą zwolnic i wyląduje na bruku, wtedy zapodawalem sobie 5 bieg i calowalem w dlon mojego pana janusza biznesu tusku wróć
|
|
| |  | | DyktaFon (9281 punktów) | > >>>Jak informuje RadioZET_NEWS prokurator Ewa Wrzosek może mieć postępowanie służbowe za próbę> >>>udzielenia wywiadu telewizyjnego. Została już wezwana do udzielenia pisemnych wyjaśnień.> >>> To poniżej to jednak nie powieść sensacyjna tylko notatka przełożonej Pani Wrzosek. Wróciła> >>>SB-cka mentalność. PRL-PiS-bis. Z każdego zdania tego donosu przebija towarzysz Szmaciak. Kadry PiS.> >>Jak za komuny - "nie wiem czy to ważne, ale jak już jestem to powiem"> >>Jak mówiłem PIS=PZPR. Te same metody, to samo modus operandi, te same narzędzia nagradzania i karania. Nigdy nie myślałem, że cofniemy się do tamtych czasów.> >Problem jest taki, że myśmy nigdy nie wyszli z tych czasów. Tylko chwilowo niektórzy się łudzili, że mamy to za sobą. Ale złudzenia prysły...> w najbardziej liberalnym kraju, usa jest ogrom ludzi bezdomnych, srają, śpia na ulicach, nawet nauczyciele mieszkaja w autach, a my jesteśmy 10 x biedniejsi, chcesz by u nas byla Kalkuta?> za tuska gdzie nie poszedłem w lasek, a tam legowisko, czasem namiot bezdomnego, dlatego też chce by tusk wrócił, lubie patrzec na żebrzących, bezdomnych, bezrobotnych, wtedy to mnie motywuje, bo i mnie mogą zwolnic i wyląduje na bruku, wtedy zapodawalem sobie 5 bieg i calowalem w dlon mojego pana janusza biznesu> tusku wróć> Oooo... nareszcie ktoś zmądrzał.  Z tym całowaniem w dłoń to może przesada, ale jak ktoś lubi?... Zwróć tylko uwagę, że prawie wszystko, w czym się obracasz i dzięki czemu żyjesz to pochodzi od tych "januszy biznesu". Ciuchy, kaloryfery w domu, posprzątane ulice, wywiezione śmieci, chleb w sklepie, sam sklep, zęby w buzi... Trudno jest znaleźć produkt lub usługę, która by nie była dziełem tych Januszy. Gdyby nie oni, to pewnie nie siedziałbyś teraz i nie stukał w klawiaturę (ta klawiatura to pewnie też dzieło jakiegoś chińskiego Janusza...). Proszę pomyśleć kilka razy (jak dwa razy to za mało...), nim coś napiszesz "mądrego".
|
|
| | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>>>Jak informuje RadioZET_NEWS prokurator Ewa Wrzosek może mieć postępowanie służbowe za próbę> >>>>udzielenia wywiadu telewizyjnego. Została już wezwana do udzielenia pisemnych wyjaśnień.> >>>> To poniżej to jednak nie powieść sensacyjna tylko notatka przełożonej Pani Wrzosek. Wróciła> >>>>SB-cka mentalność. PRL-PiS-bis. Z każdego zdania tego donosu przebija towarzysz Szmaciak. Kadry PiS.> >>>Jak za komuny - "nie wiem czy to ważne, ale jak już jestem to powiem"> >>>Jak mówiłem PIS=PZPR. Te same metody, to samo modus operandi, te same narzędzia nagradzania i karania. Nigdy nie myślałem, że cofniemy się do tamtych czasów.> >>Problem jest taki, że myśmy nigdy nie wyszli z tych czasów. Tylko chwilowo niektórzy się łudzili, że mamy to za sobą. Ale złudzenia prysły...> >w najbardziej liberalnym kraju, usa jest ogrom ludzi bezdomnych, srają, śpia na ulicach, nawet nauczyciele mieszkaja w autach, a my jesteśmy 10 x biedniejsi, chcesz by u nas byla Kalkuta?> >za tuska gdzie nie poszedłem w lasek, a tam legowisko, czasem namiot bezdomnego, dlatego też chce by tusk wrócił, lubie patrzec na żebrzących, bezdomnych, bezrobotnych, wtedy to mnie motywuje, bo i mnie mogą zwolnic i wyląduje na bruku, wtedy zapodawalem sobie 5 bieg i calowalem w dlon mojego pana janusza biznesu> >tusku wróć> >> Oooo... nareszcie ktoś zmądrzał.  > Zwróć tylko uwagę, że prawie wszystko, w czym się obracasz i dzięki czemu żyjesz to pochodzi od tych "januszy biznesu".janusze biznesu nic nie wymyslili, ich cala mądrość polega na niewolnej pracy niewolnikow, na zależności pan-ham > Ciuchy, kaloryfery w domu, posprzątane ulice, wywiezione śmieci, chleb w sklepie, sam sklep, zęby w buzi... Trudno jest znaleźć produkt lub usługę, która by nie była dziełem tych Januszy. Gdyby nie oni, to pewnie nie siedziałbyś teraz i nie stukał w klawiaturę (ta klawiatura to pewnie też dzieło jakiegoś chińskiego Janusza...).w Chinach niema januszy, był jeden, jak nasz, ale zniknął na 2 miesiące i dzis jest normalnym chińczykiem, placi podatki tak jak kazdy chińczyk a nie np w rajach podatkowych raje podatkowe to wymysł anglosasów, do dojenia koloni, w tym Polski > Proszę pomyśleć kilka razy (jak dwa razy to za mało...), nim coś napiszesz "mądrego".liberalizm (INDYWIDUALIZM,WOLNOŚĆ,WŁASNOŚĆ) to niewolnictwo i powolna śmierć libkow niedorozwojkow (niewolnikow januszy biznesu)
|
|
| | | |  | | Berzerac (5671 punktów) |
>raje podatkowe to wymysł anglosasów, do dojenia koloni, w tym Polski
Nie wiem czy to taki Twój "nowy" światopogląd i na ile to jest wina wódy. czy może wpływu Thoter'a.
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>raje podatkowe to wymysł anglosasów, do dojenia koloni, w tym Polski >Nie wiem czy to taki Twój "nowy" światopogląd i na ile to jest wina wódy. czy może wpływu Thoter'a. wszystkie raje podatkowe to terytoria zależne od angli usa, naszych kwiopijców Anguilla - Terytorium Zamorskie Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii Antigua i Barbuda; Saint-Maarten, Curacao - kraje wchodzące w skład Królestwa Niderlandów; Królestwo Bahrajnu; Wyspy Dziewicze - Terytorium Zamorskie Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii Wyspy Cooka - Samorządne Terytorium Stowarzyszone z Nową Zelandią; Wspólnota Dominiki; Grenada; Sark - Terytorium Zależne Korony Brytyjskiej; Republika Liberii; Republika Malediwów; Republika Wysp Marshalla; Republika Mauritiusu; Republika Nauru; Niue - Samorządne Terytorium Stowarzyszone z Nową Zelandią; Republika Panamy; Niezależne Państwo Samoa; Republika Seszeli; Saint Lucia; Królestwo Tonga; Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych - Terytorium Nieinkorporowane Stanów Zjednoczonych; Republika Vanuatu. Hongkong
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> Twój światopogląd to jest wina wódypije tylko wina tuska
|
|
1 na 3 | Elasp (6859 punktów) | >Jak informuje RadioZET_NEWS prokurator Ewa Wrzosek może mieć postępowanie służbowe za próbę >udzielenia wywiadu telewizyjnego. Została już wezwana do udzielenia pisemnych wyjaśnień.
Tylko nie za próbę udzielenia wywiadu, tylko za opuszczenie miejsca pracy. Czy chciałbyś, by np. kierowca autobusu, którym jedziesz, wyszedł na niego na 30 minut, aby udzielić wywiadu? Albo by zatrzymał się pociąg na 30 minut, bo załoga zamierza udzielić wywiadu telewizyjnego? Byłbyś pierwszy, który by protestował, pierwszy byś pomstował na porządki w "państwie PiS".
|
|
 | 3 na 3 | romaro (25211 punktów) | >Tylko nie za próbę udzielenia wywiadu, tylko za opuszczenie miejsca pracy.
A przełożona, zamiast oddawać się pracy i skrupulatnie tworzyć tabelki dla ministra, tudzież optymalizować, klasyfikować, wdrażać lub tym podobne bzdury- w godzinach pracy skacze jak ta malpa po oknach i podgląda. Dobrze, że nie musiała się wspinać do lufcika w damskiej toalecie, bo by rajstopy porwała.
Ja rozumiem pisiorku, że własne morale dostosowujecie do chwili.
|
|
|  | | Elasp (6859 punktów) | >>Tylko nie za próbę udzielenia wywiadu, tylko za opuszczenie miejsca pracy.
>A przełożona, zamiast oddawać się pracy i skrupulatnie tworzyć tabelki dla ministra, tudzież optymalizować, klasyfikować, wdrażać lub tym podobne bzdury- w godzinach pracy skacze jak ta malpa po oknach i podgląda. Dobrze, że nie musiała się wspinać do lufcika w damskiej toalecie, bo by rajstopy porwała. >Ja rozumiem pisiorku, że własne morale dostosowujecie do chwili. > Nie, chodzi o uczciwość: dlaczego mają być tak samo wynagradzane osoby, które w różny sposób pracują? Czy chciałbyś jako np. nauczyciel, dostawać tyle samo, co twój kolega, który urywa się z pracy na 30 minut aby np. pogawędzić z dziewczyną? Nie. Czy zgodziłbyś się zapłacić za korepetycje, która zamiast zapowiedzianych 60 minut trwały tylko 30? Nie. Dlaczego więc akceptujesz to, co robi p. Wrzosek - czy tylko dlatego, że bezpostednio cię to nie dotyczy?
|
|
| |  | 3 na 3 | romaro (25211 punktów) | > Nie, chodzi o uczciwość:Nie, chodzi o to, że pisanie tego typu donosów przez urzędnika państwowego (i nie tylko) jest niemoralne. A osoba pisząca nie dorosła do pełnienia funkcji przełożonego. Jestes naprawdę takim idiotą? Gdybyś był moim podwładnym nie musiałbym pisać idiotycznych powiastek, po prostu - posłużyłbym się przepisami pracy i wyrzuciłbym cie na zbity pysk, a wszystko w zgodzie z kodeksem pracy. Po pierwsze - żyjemy w XXI wieku i nie mam problemu, że pisowkie łachmyty, od szarego dupoliza po ministra, co rusz gwiazdorzą przed dziennikarzami, wiec dalczego inni by nie mogli? > Czy zgodziłbyś się zapłacić za korepetycje, która zamiast zapowiedzianych 60 minut trwały tylko 30?Po drugie:Prokurator nie wykonuje pracy podporządkowanej w rozumieniu art. 22 § 1 k.p. Wynika to jednoznacznie z uprawnień prokuratora przewidzianych art. 8 ust. 1 - 3 ustawy o prokuraturze. Wniosek z powyższego jest taki, że czas pracy prokuratora nie jest ograniczony normami obliczanymi według jednostek czasu. Tobie nie dałbym prowdzić nawet autobusu.
|
|
| | |  | | Elasp (6859 punktów) | > > Nie, chodzi o uczciwość:> Nie, chodzi o to, że pisanie tego typu donosów przez urzędnika państwowego (i nie tylko) jest niemoralne. A osoba pisząca nie dorosła do pełnienia funkcji przełożonego. Czy jest donosem przesyłanie na policję nagrania z prywatnej kamery samochodowej, pokazującego czyjeś zachowanie na drodze? > Jestes naprawdę takim idiotą? Gdybyś był moim podwładnym nie musiałbym pisać idiotycznych powiastek, po prostu - posłużyłbym się przepisami pracy i wyrzuciłbym cie na zbity pysk, a wszystko w zgodzie z kodeksem pracy.> Po pierwsze - żyjemy w XXI wieku i nie mam problemu, że pisowkie łachmyty, od szarego dupoliza po ministra, co rusz gwiazdorzą przed dziennikarzami, wiec dalczego inni by nie mogli? Nie rozumiem, po co tyle agresji w wypowiedzi. Na pewno nie czyni jej ona bardziej uzasadnioną. W przyszłym roku wybory i jeżeli ta władza jest tak zła, jak piszesz, przegra. > >Czy zgodziłbyś się zapłacić za korepetycje, która zamiast zapowiedzianych 60 minut trwały tylko 30?> Po drugie:Prokurator nie wykonuje pracy podporządkowanej w rozumieniu art. 22 § 1 k.p. Wynika to jednoznacznie z uprawnień prokuratora przewidzianych art. 8 ust. 1 - 3 ustawy o prokuraturze. Wniosek z powyższego jest taki, że czas pracy prokuratora nie jest ograniczony normami obliczanymi według jednostek czasu. > Tobie nie dałbym prowdzić nawet autobusu. Czas pracy nie jest ograniczany w ten sposób, czyli może przekroczyć osiem godzin (i często tak się dzieje).
|
|
| | | |  | 4 na 4 | szarley (54913 punktów) | > Czy jest donosem przesyłanie na policję nagrania z prywatnej kamery samochodowej, pokazującego czyjeś zachowanie na drodze?Powinieneś był kiedyś poczytać co na ten temat pisał ks. Boniecki, który wyraźnie różnicował czym jest podły donos, a czym obywatelskie zawiadomienie Różnica jest w MOTYWACJI piszącego, ale rozumiem, że w oczach pisiora, Boniecki nie jest godzien miana księdza  (podobnie jak Lemański, Nossol, Wiśniewski...) Jeśli powiadamiasz policję, że pijany wsiada do samochodu, bo chcesz uniknąć potrącenia pieszego, postępujesz słusznie, jeśli powiadamiasz, żeby pognębić nienawistnego sąsiada, jesteś kapusiem. oczywiście różnica nie jest ostrą linią, ale warta przemyślenia > >Po pierwsze - żyjemy w XXI wieku i nie mam problemu, że pisowkie łachmyty, od szarego dupoliza po ministra, co rusz gwiazdorzą przed dziennikarzami, wiec dalczego inni by nie mogli?> Nie rozumiem, po co tyle agresji w wypowiedzi.Biedny Konopka... Zawsze widzi agresję u innych, jakoś nie widzi jej w TVPiS pod adresem Grodzkiego. > >Po drugie:Prokurator nie wykonuje pracy podporządkowanej w rozumieniu art. 22 § 1 k.p. Wynika to jednoznacznie z uprawnień prokuratora przewidzianych art. 8 ust. 1 - 3 ustawy o prokuraturze. Wniosek z powyższego jest taki, że czas pracy prokuratora nie jest ograniczony normami obliczanymi według jednostek czasu. > Czas pracy nie jest ograniczany w ten sposób, czyli może przekroczyć osiem godzin (i często tak się dzieje).Prokurator nie odbija zegarowej karty. Rozlicza się go z wykonanej pracy, czy siedział nad aktami w nocy w domu, a w dzień udzielał wywiady czy odwrotnie, nie ma znaczenia. Tylko nie pisz, że ktoś mógł przyjść ze sprawą, bo mógł przyjść, kiedy prokurator wizytował miejsce wypadku i też go nie zastał Kto chce psa uderzyć, kij znajdzie, p. Wrzosek postanowiła sprawdzić czy kopertowe wybory były naruszeniem Praw, dlatego śledzono ją pegasusem i pilnuje się czy jest za biurkiem. Tylko dlatego.
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| | | | |  | | Elasp (6859 punktów) | > > Czy jest donosem przesyłanie na policję nagrania z prywatnej kamery samochodowej, pokazującego czyjeś zachowanie na drodze?> Powinieneś był kiedyś poczytać co na ten temat pisał ks. Boniecki, który wyraźnie różnicował czym jest podły donos, a czym obywatelskie zawiadomienie> Różnica jest w MOTYWACJI piszącego, ale rozumiem, że w oczach pisiora, Boniecki nie jest godzien miana księdza (podobnie jak Lemański, Nossol, Wiśniewski...) Skąd wiesz, jaka była motywacja osoby, która dostarczyła materiału do powyższej notatki służbowiej, określonej tu mianem "donosiku"? Czy nie ferujesz wyroków dokładnie jak ci, którzy orzekli, że Grodzki jest łapówkarzem? Czym różni się twoje postępowanie? > Jeśli powiadamiasz policję, że pijany wsiada do samochodu, bo chcesz uniknąć potrącenia pieszego, postępujesz słusznie, jeśli powiadamiasz, żeby pognębić nienawistnego sąsiada, jesteś kapusiem. oczywiście różnica nie jest ostrą linią, ale warta przemyślenia> >>Po pierwsze - żyjemy w XXI wieku i nie mam problemu, że pisowkie łachmyty, od szarego dupoliza po ministra, co rusz gwiazdorzą przed dziennikarzami, wiec dalczego inni by nie mogli?> > Nie rozumiem, po co tyle agresji w wypowiedzi.> Biedny Konopka... Zawsze widzi agresję u innych, jakoś nie widzi jej w TVPiS pod adresem Grodzkiego. Nie usprawiedliwia to agresji słownej p. Romaro. Ani twojej, nawiasem mówiąc. > >>Po drugie:Prokurator nie wykonuje pracy podporządkowanej w rozumieniu art. 22 § 1 k.p. Wynika to jednoznacznie z uprawnień prokuratora przewidzianych art. 8 ust. 1 - 3 ustawy o prokuraturze. Wniosek z powyższego jest taki, że czas pracy prokuratora nie jest ograniczony normami obliczanymi według jednostek czasu. > > Czas pracy nie jest ograniczany w ten sposób, czyli może przekroczyć osiem godzin (i często tak się dzieje).> Prokurator nie odbija zegarowej karty. Rozlicza się go z wykonanej pracy, czy siedział nad aktami w nocy w domu, a w dzień udzielał wywiady czy odwrotnie, nie ma znaczenia. Czyli może w ogóle wyjechać z Polski np. na Dominikanę i tam pracować sobie na tarasie jakiejś willi? Może w ogóle będzie pracować nie wstając z łóżka i przyjmując wszystkich w mieszkaniu? > Tylko nie pisz, że ktoś mógł przyjść ze sprawą, bo mógł przyjść, kiedy prokurator wizytował miejsce wypadku i też go nie zastał> Kto chce psa uderzyć, kij znajdzie, p. Wrzosek postanowiła sprawdzić czy kopertowe wybory były naruszeniem Praw, dlatego śledzono ją pegasusem i pilnuje się czy jest za biurkiem. Tylko dlatego.
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | > >> Czy jest donosem przesyłanie na policję nagrania z prywatnej kamery samochodowej, pokazującego czyjeś zachowanie na drodze?> >Powinieneś był kiedyś poczytać co na ten temat pisał ks. Boniecki, który wyraźnie różnicował czym jest podły donos, a czym obywatelskie zawiadomienie> >Różnica jest w MOTYWACJI piszącego, ale rozumiem, że w oczach pisiora, Boniecki nie jest godzien miana księdza (podobnie jak Lemański, Nossol, Wiśniewski...)> Skąd wiesz, jaka była motywacja osoby, która dostarczyła materiału do powyższej notatkiBo widziałem w swojej wsi prokuratora, który był przy zabójstwie i w południe poszedł do gospody na obiad. W godzinach pracy? Ale ten prokurator nie ścigał pisSasina za kopertowe wybory > >Jeśli powiadamiasz policję, że pijany wsiada do samochodu, bo chcesz uniknąć potrącenia pieszego, postępujesz słusznie, jeśli powiadamiasz, żeby pognębić nienawistnego sąsiada, jesteś kapusiem. oczywiście różnica nie jest ostrą linią, ale warta przemyśleniaCzekam na odniesienie > >>>Po pierwsze - żyjemy w XXI wieku i nie mam problemu, że pisowkie łachmyty, od szarego dupoliza po ministra, co rusz gwiazdorzą przed dziennikarzami, wiec dalczego inni by nie mogli?> >> Nie rozumiem, po co tyle agresji w wypowiedzi.> >Biedny Konopka... Zawsze widzi agresję u innych, jakoś nie widzi jej w TVPiS pod adresem Grodzkiego.> Nie usprawielidiwia to agresji słownej p. Romaro. Ani twojej, nawiasem mówiąc.Ani Kurskiego wobec Tuska i Grodzkiego? Przypomnę słowa Wiśniewskiego w obronie opluwanych > >>>Po drugie:Prokurator nie wykonuje pracy podporządkowanej w rozumieniu art. 22 § 1 k.p. Wynika to jednoznacznie z uprawnień prokuratora przewidzianych art. 8 ust. 1 - 3 ustawy o prokuraturze. Wniosek z powyższego jest taki, że czas pracy prokuratora nie jest ograniczony normami obliczanymi według jednostek czasu. > >> Czas pracy nie jest ograniczany w ten sposób, czyli może przekroczyć osiem godzin (i często tak się dzieje).> >Prokurator nie odbija zegarowej karty. Rozlicza się go z wykonanej pracy, czy siedział nad aktami w nocy w domu, a w dzień udzielał wywiady czy odwrotnie, nie ma znaczenia.> Czyli może w ogóle wyjechać z Polski np. na Dominikanę i tam pracować sobie na tarasieTak, jeśli wykona należycie swoją pracę i stawi się w sądzie kiedy będzie wezwany. Tu nie chodziło o Dominikanę, kapuś nie próbował udowodnić nienależytego wykonania pracy, a jedynie nieprzytomność za biurkiem, TAK SAMO JAK PRZY WYPADKU > >Tylko nie pisz, że ktoś mógł przyjść ze sprawą, bo mógł przyjść, kiedy prokurator wizytował miejsce wypadku i też go nie zastał> >Kto chce psa uderzyć, kij znajdzie, p. Wrzosek postanowiła sprawdzić czy kopertowe wybory były naruszeniem Praw, dlatego śledzono ją pegasusem i pilnuje się czy jest za biurkiem. Tylko dlatego.Brak odpowiedzi
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| | | | | |  | 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Przy okazji, twój idol wykazał się w Siedlcach obrzydliwym cynizmem, sugerując, żeby ludzie kupowali 1,5 tony węgla zamiast 3. biznesaler(*)ys-energetyczny-wegla-na-raty/"Nie niepokójcie się. Jeśli ktoś potrzebuje trzy tony, to niech kupi półtora, a potem kolejne półtora. Węgla do końca sezonu grzewczego, mogę to powiedzieć z całym przekonaniem, wystarczy" Nie wie, że koszta transportu węgla na raty będą dwakroć wyższe?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| | | | | | |  | 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | > Przy okazji, twój idol wykazał się w Siedlcach obrzydliwym cynizmem, sugerując, żeby ludzie kupowali 1,5 tony węgla zamiast 3.> biznesaler(*)ys-energetyczny-wegla-na-raty/> "Nie niepokójcie się. Jeśli ktoś potrzebuje trzy tony, to niech kupi półtora, a potem kolejne półtora. Węgla do końca sezonu grzewczego, mogę to powiedzieć z całym przekonaniem, wystarczy"> Nie wie, że koszta transportu węgla na raty będą dwakroć wyższe?Tego już nie powstrzymasz www.sadistic.pl/globalne-ocieplenie-vt563468.htm
|
|
| | | | | | |  | 2 na 2 | Berzerac (5671 punktów) | > Przy okazji, twój idol wykazał się w Siedlcach obrzydliwym cynizmem, sugerując, żeby ludzie kupowali 1,5 tony węgla zamiast 3.> biznesaler(*)ys-energetyczny-wegla-na-raty/> "Nie niepokójcie się. Jeśli ktoś potrzebuje trzy tony, to niech kupi półtora, a potem kolejne półtora. Węgla do końca sezonu grzewczego, mogę to powiedzieć z całym przekonaniem, wystarczy"> Nie wie, że koszta transportu węgla na raty będą dwakroć wyższe?
|
|
| |  | 3 na 3 | zeniu73 (6483 punktów) | >>>Tylko nie za próbę udzielenia wywiadu, tylko za opuszczenie miejsca pracy. >>A przełożona, zamiast oddawać się pracy i skrupulatnie tworzyć tabelki dla ministra, tudzież optymalizować, klasyfikować, wdrażać lub tym podobne bzdury- w godzinach pracy skacze jak ta malpa po oknach i podgląda. Dobrze, że nie musiała się wspinać do lufcika w damskiej toalecie, bo by rajstopy porwała. >>Ja rozumiem pisiorku, że własne morale dostosowujecie do chwili. >> > Nie, chodzi o uczciwość: dlaczego mają być tak samo wynagradzane osoby, które w różny sposób pracują? Czy chciałbyś jako np. nauczyciel, dostawać tyle samo, co twój kolega, który urywa się z pracy na 30 minut aby np. pogawędzić z dziewczyną? Nie. Czy zgodziłbyś się zapłacić za korepetycje, która zamiast zapowiedzianych 60 minut trwały tylko 30? Nie. Dlaczego więc akceptujesz to, co robi p. Wrzosek - czy tylko dlatego, że bezpostednio cię to nie dotyczy?
Acha. Jak Krotka Kaczka poszła w czasie pandemii pochadzać po cmentarzu (pomimo zakazu) to najpierw pieprzyłeś, że nie wiadomo czy nie ma pozwolenia. Później pieprzyłeś, że nie wiadomo czy nie został ukarany więc nie możemy osądzać.
Teraz nie wiesz czy prokurator akurat nie miał przerwy ale wiesz, że opuściła miejsce pracy.
A powiedz nam jakie godziny pracy ma prokurator??
Twoja agitka pisowka jest żałosna i infantylna 😂😂
|
|
 | 4 na 4 | DyktaFon (9281 punktów) | > >Jak informuje RadioZET_NEWS prokurator Ewa Wrzosek może mieć postępowanie służbowe za próbę> >udzielenia wywiadu telewizyjnego. Została już wezwana do udzielenia pisemnych wyjaśnień.> Tylko nie za próbę udzielenia wywiadu, tylko za opuszczenie miejsca pracy. Czy chciałbyś, by np. kierowca autobusu, którym jedziesz, wyszedł na niego na 30 minut, aby udzielić wywiadu? Albo by zatrzymał się pociąg na 30 minut, bo załoga zamierza udzielić wywiadu telewizyjnego? Byłbyś pierwszy, który by protestował, pierwszy byś pomstował na porządki w "państwie PiS".Albo chciałbyś, aby pilot w czasie lotu na chwilę wyszedł z samolotu?  Przecież wszyscy wiedzą, że tu nie chodzi o żadne opuszczenie miejsca pracy.
|
|
|  | 2 na 2 | Berzerac (5671 punktów) |
> Przecież wszyscy wiedzą, że tu nie chodzi o żadne opuszczenie miejsca pracy.Dokładnie. Chodzi o to, aby kontrolować informacje jakie udziela się prasie i telewizji. Prokurator i policjant ma nienormowany czas pracy a w każdej komendzie policji i prokuraturze jest osoba do tego wyznaczona - rzecznik prasowy, który mówił to co polecił mu przełożony. W komendzie policji i prokuraturze był tzw. zeszyt wyjść. Tylko bardzo rzadko ktoś wpisywał, że opuszcza teren komendy, w jakich godzinach i w jakim celu. Nie pamiętam, aby to było kiedykolwiek powodem wszczęcia postępowania wyjaśniającego. Wychodziło się do prokuratury, przesłuchać świadków, którzy np nie mogli stawić się osobiście itd. Tutaj chodzi o podporządkowanie szeregowych prokuratorów do wizji Ziobry. Znane są przypadki szykanowania i blokowania kariery prokuratorów za to, że mieli czelność wszcząć i prowadzić postępowania p-ko członkom PIS-u. prawo.gaze(*)-degradacje-dyscyplinarki.htmlA dlaczego prokurator Wrzosek? Ano dlatego; prawo.gaze(*)yplinarne-prokurator-wrzosek-sNa pochyłe drzewo wszystkie kozy skaczą.
|
|
| |  | | sztejkat (4743 punktów) | A bolałoby tą panią udzielenie wywiadu po pracy?
Kneblowanie kneblowaniem, ale zgodnie z opisem mamy do czynienia przynajmniej z poświadczeniem nieprawdy ("żeby kupić coś do jedzenia").
Jak ktoś chce się kopać z koniem, to powinien to robić mądrze. Żołnierz powinien wiedzieć, kiedy może mu w łapach granat wywalić, a prawnik powinien wiedzieć do czego można mu się przypiertentegolić.
Tomasz Sztejka
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|