 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 17-10-2022 21:18 | Michał Dziedzic (188 punktów) | usunięcie konta
4 na 4 | Dzień dobry, Chciałem usunąć konto na fR, ale nie wiem jak. Prośba o pomoc  Niestety to nie jest już forum na którym się rejestrowałem lata temu, z racjonalizmem nie ma już nic wspólnego. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
5 na 5 | Wenancjusz (16441 punktów) | > Dzień dobry,> Chciałem usunąć konto na fR, ale nie wiem jak. Prośba o pomoc  > Niestety to nie jest już forum na którym się rejestrowałem lata temu, z racjonalizmem nie ma już nic> wspólnego.Znamienne. Do Agnosa nie dociera. Tak się zaczyna upadek portalu z taką dobrą opinią. Szkoda. Bo teraz portal; winien przyjąć nazwę portal irracjonalistów. Śmiało. To będzie prawda.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|
|
1 na 1 | Thoter (6650 punktów) |
>Niestety to nie jest już forum na którym się rejestrowałem lata temu, z racjonalizmem nie ma już nic >wspólnego.
Rozumiesz chociaż znaczenie słowa racjonalizm ??
|
|
 | 4 na 6 | romaro (25211 punktów) | Czuję obrzydzenie gdy widzę twoje wypociny i dlatego ponownie przytoczę w jaki sposób przedstawiasz się tu jako "racjonalista", i namawiam Naczelnego by jednak zachował się jak przystało na patriotę za jakiego Go uważam. Będę pod każdą twoją odpowiedzią, w której krytykujesz Polskę, Polaków i racjonalistów z tego forum, zamieszczał twoje wypociny, by w końcu administracja zareagowała. A więc: Słuchaj z Mantopy, to że przedstawiasz się nowym nickiem nic nie znaczy, jak byłeś ruską onucą tak nią jesteś, co można wywnioskować ze sposobu twojego komunikowania się, ale przede wszystkim z zamieszczanych przez ciebie tak samo brzmiących treści. Za swoje przede wszystkim prorosyjskie wypowiedzi zostałeś juz wyrzucony. Zamieszczasz znowu ruski ćwoku to samo. Przypomnę: Z Mantopy vel Thoter:Ci co szafują nazizmem, Hitlerem, Stalinem itd. pochodzą z najniższych warstw intelektualnych. albo: Z Mantopy vel Thoter:To Rosjanie są odpowiedzialni za ludobójstwo Polaków w Katyniu?? Takich bzdur to dawno nie czytałem. Co ma z tym Stalin wspólnego?? albo: Z Mantopy vel Thoter:Ukrainiec przyzwyczajony do głodowania, narzeka na amerykańską "demokrację". Powinien wiedzieć, że do walki idzie się z pustym żołądkiem. Kolejny cherlawy, głupkowaty naród, mający nawiedzonych, chorych "patriotów" u władzy, romarowców. A co pisałeś o Polkach i Polakach? Z Mantopy vel Thoter:Prymitywny Polak nie rozumuje kategoriami interesu, był i jest głupi.Biedny, głupi Polak zobaczył świecidełka i zwariował. Polak do dzisiaj nie pojął, dlaczego jego głupota, doprowadziła go do tragedii Powstania Warszawskiego i dalej nie pojmie, że już zasłużył na kolejną lekcję od sąsiadów. Polak ma w szarych komórkach propagandę, i z tej otumanionej masy, obca agentura tworzy sejm. Zbieranina dziwnych niekompetentnych istot, podpisuje się pod wszystkim, co jej obce służby podsuwają. Mądry Polak, Niemiec i Rosjanin może tylko biernie patrzeć na Polaka głupotę. Polak był zawsze wrzodem w Europie.
|
|
 | 1 na 1 | Michał Dziedzic (188 punktów) | >>Niestety to nie jest już forum na którym się rejestrowałem lata temu, z racjonalizmem nie ma już nic >>wspólnego. >Rozumiesz chociaż znaczenie słowa racjonalizm ?? > Wg Ciebie pewnie nie. Wytłumaczysz mi to skomplikowane zagadnienie? Za to wiem jak się stosuje znaki przestankowe, wytłumaczyć, czy sam się dokształcisz?
|
|
4 na 4 | Berzerac (5671 punktów) | > Dzień dobry,> Chciałem usunąć konto na fR, ale nie wiem jak. Prośba o pomoc  Też tego nie wiem, więc nie pomogę. > Niestety to nie jest już forum na którym się rejestrowałem lata temu, z racjonalizmem nie ma już nic> wspólnego.Moja rada jeśli mogę. Nie usuwać konta, przestać czytać tematy i wpisy osób, które faktycznie z racjonalizmem nie mają nic wspólnego. Ale przecież oprócz nich na tym forum jest jeszcze parę osób, których publikacje czyta się z przyjemnością a i nauczyć się można wielu nowych rzeczy. Dla takich właśnie forumowiczów warto tu zostać.
|
|
 | 3 na 3 | Michał Dziedzic (188 punktów) |
>Moja rada jeśli mogę. Nie usuwać konta, przestać czytać tematy i wpisy osób, które faktycznie z racjonalizmem nie mają nic wspólnego. Ale przecież oprócz nich na tym forum jest jeszcze parę osób, których publikacje czyta się z przyjemnością a i nauczyć się można wielu nowych rzeczy. Dla takich właśnie forumowiczów warto tu zostać. > No niby masz rację, ale wartościowych, naukowych wątków prawie nie ma. Są jakieś o raju i stadzie, o jawnej księdze kapitału, czy żydach jako największe zło. Chętnie to czytam, tak jak kiedyś frondę, ale podpisałem się tu imieniem i nazwiskiem. Teraz to forum to najlepsze miejsce do czytania "lol contentu", bzdur i ekstremizmu wszelkiego rodzaju. Nie wiem co się tu stało, ale fR jest przeciwieństwem tego czy być miało.
|
|
|  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>Moja rada jeśli mogę. Nie usuwać konta, przestać czytać tematy i wpisy osób, które faktycznie z racjonalizmem nie mają nic wspólnego. Ale przecież oprócz nich na tym forum jest jeszcze parę osób, których publikacje czyta się z przyjemnością a i nauczyć się można wielu nowych rzeczy. Dla takich właśnie forumowiczów warto tu zostać. >> >No niby masz rację, ale wartościowych, naukowych wątków prawie nie ma. Są jakieś o raju i stadzie, o jawnej księdze kapitału, czy żydach jako największe zło. Chętnie to czytam, tak jak kiedyś frondę, ale podpisałem się tu imieniem i nazwiskiem. Teraz to forum to najlepsze miejsce do czytania "lol contentu", bzdur i ekstremizmu wszelkiego rodzaju. Nie wiem co się tu stało, ale fR jest przeciwieństwem tego czy być miało. widać że potrafisz założyć watek prowokujący, ale jednak a usunięcie konta? w internecie nic nie ginie chociaż twój nick, pewnie dałoby się wygumkować ale to kosztuje
|
|
| |  | 4 na 4 | Michał Dziedzic (188 punktów) |
>widać że potrafisz założyć watek >prowokujący, ale jednak >a usunięcie konta? w internecie nic nie ginie >chociaż twój nick, pewnie dałoby się wygumkować >ale to kosztuje >
Prowokujący wątek? A gdzie tam, to raczej krzyk rozpaczy. Po prostu mi wstyd, że się udzielałem w tym forum. ...ech no nadal się udzielam, ale po co? Nie wiem.
|
|
| |  | | Thoter (6650 punktów) |
>widać że potrafisz założyć watek
Nie tylko potrafi zakładać wątki, założył trzy konta na tym forum.
|
|
| | |  | 1 na 1 | Michał Dziedzic (188 punktów) | >>widać że potrafisz założyć watek >Nie tylko potrafi zakładać wątki, założył trzy konta na tym forum.
Możesz rozwinąć myśl? Mam jedno konto, o jedno za dużo chyba. Ale ciekawy jestem kogo uznałeś za mnie.
|
|
|  | | Berzerac (5671 punktów) |
>No niby masz rację, ale wartościowych, naukowych wątków prawie nie ma. Są jakieś o raju i stadzie, o jawnej księdze kapitału, czy żydach jako największe zło. Chętnie to czytam, tak jak kiedyś frondę, ale podpisałem się tu imieniem i nazwiskiem. Teraz to forum to najlepsze miejsce do czytania "lol contentu", bzdur i ekstremizmu wszelkiego rodzaju. Nie wiem co się tu stało, ale fR jest przeciwieństwem tego czy być miało.
Zgadza się. Ja czytając tylko tematy założonych wątków, wiem już kto jest ich autorem. Tacy użytkownicy są do bólu monotematyczni i przewidywalni, a oprócz wyuczonych na pamięć swoich mantr, nie mają poza tym nic innego do powiedzenia. Należy ich ignorować, choć wiem że nie jest to proste. Ponieważ człowieka czasami ponoszą emocje i odruchowo komentuje te bzdury, bo nie może przejść obojętnie obok jawnej głupoty. Niestety pomaga to mniej więcej tak jak umarłemu kadzidło, lub jeszcze gorzej, gdyż prowokuje tym samym zbędne dyskusje. A dla takich ludzi to woda na młyn i jeszcze bardziej zacietrzewiają się w swoich urojeniach i niewiedzy. Jest jak jest, nie tylko na tym forum, ale w całym kraju. Głupota goni nonsens i odwrotnie. Ja nie wiem, czy głos rozsądku w tej sytuacji wystarcza.
|
|
| okragly (21676 punktów) | > Dzień dobry,> Chciałem usunąć konto na fR, ale nie wiem jak. Prośba o pomoc  > Niestety to nie jest już forum na którym się rejestrowałem lata temu, z racjonalizmem nie ma już nic> wspólnego.przez tyle lat założyłeś tylko jeden watek, racjonalista.pl na BOINC, i ten o usunięcie konta. Do raju bym cię nie wpuścił, jesteś pasożytem
|
|
 | 3 na 5 | Michał Dziedzic (188 punktów) | > >Dzień dobry,> >Chciałem usunąć konto na fR, ale nie wiem jak. Prośba o pomoc  > >Niestety to nie jest już forum na którym się rejestrowałem lata temu, z racjonalizmem nie ma już nic> >wspólnego.> przez tyle lat założyłeś tylko jeden watek, racjonalista.pl na BOINC, i ten o usunięcie konta. Do raju bym cię nie wpuścił, jesteś pasożytem> Masz rację. Na to wychodzi, że nie nadaję się do "raju" dla tego spadam. Kiedyś dominowały wątki ateistyczne, antyklerykalne, czy po prostu naukowe. Teraz jakieś dziwne jak dla mnie, kompletnie odjechane, ni to ezoteryka, ni to polityka... Wg ciebie jestem pasożytem, Ty wg mnie jesteś zwykłym kretynem któremu się w życiu nie powiodło. Obym się mylił i życzę ci wszystkiego najlepszego. Nikt tu raczej tęsknił za mną nie będzie, ale w dzisiejszych czasach, gdzie permanentna inwigilacja jest standardem - nie podpisuję się pod tym.
|
|
|  | 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
>Ty wg mnie jesteś zwykłym kretynem któremu się w życiu nie powiodło. Jakby Tobie się powiodło, nie miałbyś problemu, że masz tutaj konto.
cr
|
|
5 na 5 | DyktaFon (9281 punktów) | > Dzień dobry,> Chciałem usunąć konto na fR, ale nie wiem jak. Prośba o pomoc  > Niestety to nie jest już forum na którym się rejestrowałem lata temu, z racjonalizmem nie ma już nic> wspólnego.Jest faktem, że to forum opanowali racjonaliści-inaczej. Bo oczywiście z niektórymi racjonalistami mogę się nie zgadzać, ale zawsze można to racjonalnie (z obu stron) tłumaczyć. Natomiast dziś niektóre tematy to w ogóle nie wiadomo o czym są i nawet nie da się ich racjonalnie krytykować (już nie wspominając o języku polskim, bo ten dawno przestał tu obowiązywać).
|
|
 | | Thoter (6650 punktów) | > i nawet nie da się ich racjonalnie krytykowaćŻeby o czymkolwiek dyskutować lub coś krytykować, TRZEBA MIEĆ W TEMACIE WIEDZĘ. Wiedza, większości "racjonalistów" jest im zapodana: w szkole albo telewizorem. Nie są w stanie rozwijać swojej wiedzy ale za to potrafią siebie i innych CENZUROWAĆ. Trzeba to forum UPAŃSTWOWIĆ i wprowadzić tu program zatwierdzony w demokratcyznym sejmie, który sam się już od dawna cenzuruje i chce się jak najszybciej, pozbyć wolnomyślicieli.  Prostacy zawsze będą za jednowymiarową swoją rzeczywistością. I zawsze będą oczekiwać nagrody, nie wiedząc od kogo. Dzisaij się obrazili na Boga, za to że ich nie wynagradza NALEŻYCIE. Nie tak dawno obrazili się na komunizm, za to, że im za mało dał.
|
|
|  | | Michał Dziedzic (188 punktów) | > >i nawet nie da się ich racjonalnie krytykować> Żeby o czymkolwiek dyskutować lub coś krytykować, TRZEBA MIEĆ W TEMACIE WIEDZĘ.> Wiedza, większości "racjonalistów" jest im zapodana: w szkole albo telewizorem.> Nie są w stanie rozwijać swojej wiedzy ale za to potrafią siebie i innych CENZUROWAĆ.> Trzeba to forum UPAŃSTWOWIĆ i wprowadzić tu program zatwierdzony w demokratcyznym sejmie, który sam się już od dawna cenzuruje i chce się jak najszybciej, pozbyć wolnomyślicieli.> Prostacy zawsze będą za jednowymiarową swoją rzeczywistością. I zawsze będą oczekiwać nagrody, nie wiedząc od kogo. Dzisaij się obrazili na Boga, za to że ich nie wynagradza NALEŻYCIE.> Nie tak dawno obrazili się na komunizm, za to, że im za mało dał.> Ok, pewnie nie jestem tak inteligentny, przenikliwy, wykształcony, bystry i świadomy jak Ty. Ja tylko chcę usunąć konto. Da się?
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
>Ok, pewnie nie jestem tak inteligentny, przenikliwy, wykształcony, bystry i świadomy jak Ty. Ja tylko chcę usunąć konto. Da się? my rajanie wiemy, że w przyrodzie nic nie ginie, widać racjonalisci wierza w niepokalane zniknięcie, to i przez analogię w poczecie może zmień nick, ja zmienilem w urzedzie imie i nazwisko, ale siebie zmazac czy zamienić nie potrafie
|
|
3 na 3 | farmer (22440 punktów) | > Dzień dobry,> Chciałem usunąć konto na fR, ale nie wiem jak. Prośba o pomoc  > Niestety to nie jest już forum na którym się rejestrowałem lata temu, z racjonalizmem nie ma już nic> wspólnego.Z tym chyba jest tu trudniej niż z Apostazją. W tej kwestii prośby podobne do rozmowy jak na plebanii.
|
|
1 na 1 | Paolo Monstro (6146 punktów) | > Dzień dobry,> Chciałem usunąć konto na fR, ale nie wiem jak. Prośba o pomoc  > Niestety to nie jest już forum na którym się rejestrowałem lata temu, z racjonalizmem nie ma już nic> wspólnego.Podzielam Twoją opinię na temat poziomu dyskusji na tym forum. Zauważ, jednak że wartość jakiegokolwiek forum bierze się głównie z jakości jego uczestników a nie z jakości moderacji. Tutaj nie ma praktycznie moderacji i poziom dyskusji podąża za poziomem dyskusji w polskich mediach, ale nie każdy forumowicz wg mnie upadł tak nisko jak debata w Polsce. Od Ciebie zależy z kim będziesz dyskutował. Możesz moderować swój wątek oraz ignorować pewnych użytkowników. Dlaczego nie zakładasz jakiś ciekawszych wątków? Jeśli zaczniesz to robić dyskusja będzie toczyła się na ciekawsze tematy niż 'spiskowa teoria dziejów' albo 'wylanie żalów', tudzież ' sprawozdania z objawień jakiejś postaci nadprzyrodzonej' ? Ostatetcznie to forum jest też mało inwazyjne - gdy nic nie piszesz nie dostajesz spamu. Możesz przeczekać. Pozdrawiam Paolo Monstro
|
|
| szarley (54913 punktów) | > Dzień dobry,> Chciałem usunąć konto na fR, ale nie wiem jak. Prośba o pomoc  > Niestety to nie jest już forum na którym się rejestrowałem lata temu, z racjonalizmem nie ma już nic> wspólnego.Sprowokuj dyskusję na ciekawy temat
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|