Racjonalista - Strona głównaDo treści
Iran

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
NapisanoAutorTytuł
18-10-2022 22:43okragly (21676 punktów)Iran
"USA podejmą praktyczne, agresywne kroki, by ograniczyć sprzedaż irańskich dronów do Rosji; - powiedział rzecznik Departamentu Stanu USA.

Reuters napisał, że Iran dostarczy Rosji kolejne drony i pociski ziemia-ziemia, a porozumienie w tej sprawie podpisano 6 października,

ukraińskie władze poinformowały, że Kijów został zaatakowany przez wojska rosyjskie przy użyciu irańskich dronów-kamikadze.

a nam styropian obiecywał że będziemy 2 Japonią, a my jesteśmy tylko producentem, z hitem eksportowym, którym sa domki jednoosobowe- trumny
balcerowicz to niesamowity geniusz jak i liberalna ideologia dla niewolnikow.

Jestesmy bardzo zacofani, gospodarczo, spolecznie, naukowo
gdzie Iran, Chiny, Korea, Indie, Brazylia?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)

> Iran dostarczy Rosji kolejne drony i pociski ziemia-ziemia,
>a nam styropian obiecywał że będziemy 2 Japonią, a my jesteśmy tylko producentem, z hitem
>eksportowym, którym sa domki jednoosobowe- trumny
>balcerowicz to niesamowity geniusz jak i liberalna ideologia dla niewolnikow.
>Jestesmy bardzo zacofani, gospodarczo, spolecznie, naukowo
>gdzie Iran, Chiny, Korea, Indie, Brazylia?
a gdzie Wietnam?
Wietnamska marka premium VinFast wkracza do Europy, ma 5 elektrycznych SUV-ów, powstała w 2017, ma swoje europejskie biura od Paryża, przez Frankfurtu, po Amsterdam, prezentują poziom lepszy od chińczyków i nie ustępują europejskim odpowiednikom.
a my Polacy, wiadomo, same pany, indywidualizm, wolnosć, własność, naszym bogiem
wypijmy za święty liberalizm,
do dna

ps
a my, libki niedorozwojki, sprowadzamy coraz starsze auta, średni wiek to 14 lat
my jesteśmy Afryką (a miała być 2 Japonia)


okragly (21676 punktów)
>"USA podejmą praktyczne, agresywne kroki, by ograniczyć sprzedaż irańskich dronów do Rosji;
> Reuters napisał, że Iran dostarczy Rosji kolejne drony i pociski ziemia-ziemia,
> ukraińskie władze poinformowały, że Kijów został zaatakowany przez wojska rosyjskie przy użyciu
>irańskich dronów-kamikadze.
>a nam styropian obiecywał że będziemy 2 Japonią, a my jesteśmy tylko wielbicielem usazyda
Iran mnie zadziwia, właśnie ogłosił, że podpisał z Rosją kontrakt na dostawę 40 turbin do gazociągów - poinformowała agencja Ukrinform, powołując się na izraelski dziennik "Times of Israel.

Problem z turbinami pojawił się w lipcu, chodziło o turbinę, która po pracach serwisowych, wykonywanych przez producenta (Siemens Energy) w ramach embarga została w Kanadzie

Iran nas wyprzedza w rozwoju, chodzi o to że mamy złego, antyludzkiego boga- liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ)

Wróć do listy wątków działu Gospodarka i ekonomia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365