>"Co by tu jeszcze spieprzyć, Panowie? Co by tu jeszcze?" huteryci w usa co 16 lat? podwajają liczbę wyznawców (nie prowadza zadnej ewangelizacji, wszyscy wywodzą się z 300 os grupy emigrantów z Moraw, Szwajcari, Niemiec. Mają prawie raj, sa antyliberalni -nie maja wlasności, indywidualności, wolności, hierarchii (np księży,tam każdy jest kaplanem)
|