Racjonalista - Strona głównaDo treści
Przdstawiam Thotera lub jak kto woli

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
29-10-2022 08:08romaro (25211 punktów)Przdstawiam Thotera lub jak kto woli
Ocena 3 na 3
osobnika z Mantopy, zbanowanego kilka miesięcy temu. Szanowni forumowicze, tego nie da się odzobaczyć. Ci którzy nie poznali Thotera vel z Mantopy, nim zamienią z nim słowo, powinni przekonać się z kim mają do czynienia.

>Chamie chcesz do Europy??
>Ze swoją głupotą i pretensjami, że za mało dali??
>Już tu jeden sk....yn, pasożyt i darmozjad wylewa swoje żale.
>Bydło, które komuniści chcieli przerobić na człowieka i dopiero wtedy pokazać światu, dzisiaj pokazuje rogi.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,891109#w891143
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Berzerac (5671 punktów)
>osobnika z Mantopy, zbanowanego kilka miesięcy temu. Szanowni forumowicze, tego nie da się
>odzobaczyć. Ci którzy nie poznali Thotera vel z Mantopy, nim zamienią z nim słowo, powinni przekonać
>się z kim mają do czynienia.
>>Chamie chcesz do Europy??
>>Ze swoją głupotą i pretensjami, że za mało dali??
>>Już tu jeden sk....yn, pasożyt i darmozjad wylewa swoje żale.
>>Bydło, które komuniści chcieli przerobić na człowieka i dopiero wtedy pokazać światu, dzisiaj
>pokazuje rogi.
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,891109#w891143

Z moderacją, czy administracją na tym forum jest jak z yeti. Każdy o niej słyszał, lecz nikt jej nie widział.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365