osobnika z Mantopy, zbanowanego kilka miesięcy temu. Szanowni forumowicze, tego nie da się odzobaczyć. Ci którzy nie poznali Thotera vel z Mantopy, nim zamienią z nim słowo, powinni przekonać się z kim mają do czynienia. > Chamie chcesz do Europy??> Ze swoją głupotą i pretensjami, że za mało dali??> Już tu jeden sk....yn, pasożyt i darmozjad wylewa swoje żale.> Bydło, które komuniści chcieli przerobić na człowieka i dopiero wtedy pokazać światu, dzisiaj pokazuje rogi.www.racjonalista.pl/forum.php/s,891109#w891143 |