Racjonalista - Strona głównaDo treści
Muszle nie zawsze są muszlami - ile dzieci może mieć mężczyzna?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
11-11-2022 10:51MaxGolonko3 (3459 punktów)Muszle nie zawsze są muszlami - ile dzieci może mieć mężczyzna?
Według najpodlejszego zbrodniarza w Europie XXI wieku po Putinie czyli Jarci Kaczyński, który zmusił Polki do rodzenia dzieci z wadami wrodzonymi mężczyzna może mieć w całym swoim życiu tylko tyle dzieci ile może urodzić mu żona. Rozwodów nie przewiduje.
Przy okazji życzę wszystkim służbowym kierowcom by nie zachorowali na raka odbytu - bo taki jest znaczący statystycznie skutek pasywnego seksu analnego według najnowszych ustaleń nauki.

Zdjęcie z portalu Naw York Times:
static01.n(*)Jumbo.jpg?quality=75&auto=webp

Muszle arogonautów są idealne na wieńce świąteczne - powiedział Masa-aki Yoshida z Shimane University w Japonii.
Argonauta Argo wydaje się typową ośmiornicą.
Samica tego gatunku używa jednak koniuszków dwóch swoich lśniących na niebiesko ramion,
aby wydzielić substancję mineralną, tworząc z niej cienki jak papier koszyk w kształcie muszli.
Konstrukcja może urosnąć do stopy długości.
Służy jako dom dla ponad 40 tysięcy embrionów pojawiających się po udanym kontakcie z samcem.
To dalece inna liczba niż u ludzi. Życia by nie starczyło. Chociaż, według naukowców, Czyngis-chan miał co najmniej tysiąc dzieci.

www.nytime(*)ce/octopus-shell-argonaut.html

Białucha arktyczna to ssak morski z rodziny narwalowatych. Mały wieloryb. Długość dochodzi do 4 i pół metra.
Występuje w wodach arktycznych i subarktycznych ale młode osobniki czasem oddalają się od normalnego zasięgu
i są widywane w pobliżu Long Island w stanie Nowy Jork w Stanach Zjednoczonych oraz w Sekwanie we Francji.

Zwierzę, które widzimy z jasno oświetlonym noskiem (msn.com) znaleźli w maju norwescy rybacy.
Podejrzewa się, że ta białucha, skoro miała na sobie chwyt do kamery GoPro i etykietę, która wskazywała, że pochodzi z Petersburga,
była w przeszłości wykorzystywana do celów szpiegowskich.

Norwegowie myślą nad stworzeniem rezerwatu, który chroniłby wieloryba przed łodziami,
by mógł tam sam łowić ryby i żyć w miarę normalnie. Wszyscy w Norwegii zakochali się w tym stworzeniu.
Trudno się dziwić. Ten gatunek sprawia wrażenie pogodnego, uśmiechniętego, a wiadomo też,
że delfiny i wieloryby są wybitnie inteligentne i - jako takie - potrafią sensownie współpracować z ludźmi.

Wikipedia i
www.msn.co(*)0f4fff83d54124b404e233659a1d33

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Berzerac (5671 punktów)
>Według najpodlejszego zbrodniarza w Europie XXI wieku po Putinie czyli Jarci Kaczyński, który
>zmusił Polki do rodzenia dzieci z wadami wrodzonymi mężczyzna może mieć w całym swoim życiu tylko
>tyle dzieci ile może urodzić mu żona. Rozwodów nie przewiduje.
>Przy okazji życzę wszystkim służbowym kierowcom by nie zachorowali na raka odbytu - bo taki jest
>znaczący statystycznie skutek pasywnego seksu analnego według najnowszych ustaleń nauki.
>Zdjęcie z portalu Naw York Times:
>static01.n(*)Jumbo.jpg?quality=75&auto=webp
>Muszle arogonautów są idealne na wieńce świąteczne - powiedział Masa-aki Yoshida z Shimane
>University w Japonii.
>Argonauta Argo wydaje się typową ośmiornicą.
>Samica tego gatunku używa jednak koniuszków dwóch swoich lśniących na niebiesko ramion,
>aby wydzielić substancję mineralną, tworząc z niej cienki jak papier koszyk w kształcie muszli.

Musisz coś pisać, prawda?. Nawet wtedy, kiedy ma się niewiele do powiedzenia. Na zasadzie kopiuj - wklej - powiel i masz dwa wątki tej samej treści, tylko w innym dziale.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,892265

Ktoś ci za to płaci, czy to tylko takie twoje "hobby"?
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>Musisz coś pisać, prawda?. Nawet wtedy, kiedy ma się niewiele do powiedzenia. Na zasadzie kopiuj - wklej - powiel i masz dwa wątki tej samej treści, tylko w innym dziale.

Naprawdę nie widzisz ogromnej i fundamentalnej różnicy w treści i zasadniczym przekazie tych dwóch wątków?

Mi nikt nie płaci za nic tutaj ale wielu homoseksualnych księży narażających ministrantów na raka odbytu na skutek pasywnego seksu analnego ma w tym interes by zwalczać takich krytyków Krk jak moja skromna osoba.

Jesteś master trollem z Frondy tu przybyłym?

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365