Racjonalista - Strona głównaDo treści
długie życie w paleolicie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
11-11-2022 17:43okragly (21676 punktów)długie życie w paleolicie
wielokrotnie podkreślałem, że w raju żyliśmy tyle ile "fabryka" dała, tak jak słonie (słonie umierają z głodu- wytarcia zębów, nie mają czym przeżuwać) gdy w Anglii 19w, potega światowa, w najbogatszym mieście świata, średnia długość życia wynosiła 28 lat

w raju nie było chorób, no bo jakie? Dzisiaj mamy zakaźne i cywilizacyjne np choroby sprowadzone przez Hiszpanów spowodowały śmierć 90% rdzennych mieszkańców całej Ameryki. Indianie milionami umierali na ospę, tężec, jaglicę, tyfus, trąd, żółtą febrę, próchnicę zębów, infekcje płuc i choroby weneryczne, które nie zagrażały białym najeźdźcom. Był to znak poświadczający potęgę boga spod znaku krzyża i przyczyna okropnego traktowania autochtonów

do zakaźnych należy dodać cywilizacyjne które również nie wystepowały w raju jak ukladu krążenia, cukrzyca, otyłość, psychiczne (pewna pani powiedziala, że w USA nie zna żadnego dziecka które nie miało choc epizodu u psychiatry, tam to jest temat spotkan towarzyskich, jak u nas o PiSie, a że my ich małpujemy to wiedzcie czego się spodziewać za 20lat)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365