> >Czyli cel już mamy. Teraz tylko trzeba konsekwentnie do niego dążyć...> kraje Ameryki Łacińskiej to kolonie usazyda, tzw republiki bananowe. Jak któryś kraj się zbuntuje to organizuje usazyd zamach (na Fidela było ich 67) i embargo, tak jak na Iran (Wenezuela, Kuba).A kto kobietom piekło na ziemi stworzył w Kolimbii? Co prawda władza, po orzeczeniu wydanym 21 lutego tego roku przez Trybunał Konstytucyjny Kolumbii, zezwoliła kobietom na aborcję (z dowolnego powodu) do szóstego miesiąca ciąży, nieco im ulżyła. A co ci to przypomina: Do tej pory było to dozwolone tylko w przypadku gwałtu, jeśli zdrowie matki było zagrożone lub gdy płód miał wadę rozwojową. Poza tymi wyjątkami kobiety, które dokonały aborcji, podlegały karze pozbawienia wolności od szesnastu do pięćdziesięciu czterech miesięcy. Odtąd "akt aborcji będzie karalny tylko wtedy, gdy zostanie wykonany po 24. tygodniu ciąży" - stwierdził Trybunał Setki antyaborcyjnych demonstrantów zebrało się w tamtym dniu przed Trybunałem Konstytucyjnym - wymachiwali niebieskimi flagami i modlili się na kolanach. Kolumbia, z katolicką większością i gdzie protestanckie kościoły chrześcijańskie mają wielkie wpływy, staje się tym samym piątym krajem Ameryki Łacińskiej, który złagodził warunki dostępu do aborcji, po Argentynie, Urugwaju, Kubie i Gujanie. Dzielnica prostytucji w Bogocie - Kolumbia youtu.be/_oWQTyGbpUQ
|