Racjonalista - Strona głównaDo treści
'Himalaje' hipokryzji

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
29-11-2022 00:28haish (2905 punktów)'Himalaje' hipokryzji
Ocena 2 na 2
"Nagie zdjęcia księdza Wiesława widziało zdecydowanie więcej osób, niż chciał były proboszcz Trzcinicy. - Rozeszło się szeroko, ale nieczęsto księża robią sobie nagie selfie w lustrze, żeby wysłać kochankom - mówią mieszkańcy wielkopolskiej Trzcinicy. Dziś ci, którzy mieli z roznegliżowanymi zdjęciami duchownego styczność, wzywani są na policję. Ściga ich ksiądz, który żąda ustalenia, kto rozpowszechnił jego intymne fotografie. - Wiesław C. jest takim samym obywatelem RP jak każdy inny. To on jest ofiarą. Romans z zamężną kobietą nie jest w cywilizowanych krajach przestępstwem - przekonuje Tomasz Mielcarek, prawnik księdza Wiesława."

www.msn.co(*)bf6c9f0033471f86f49b542a67d1df

Lowelas Wiesio C. może dochodzić swoich praw jako 'ofiara' jeżeli zostanie wyjebany z hukiem z tzw. 'kapłaństwa'.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Berzerac (5671 punktów)
Wiesław C. jest takim samym obywatelem RP
>jak każdy inny.

Nie jest. Gdyby był, płaciłby podatki jak każdy inny.
okragly (21676 punktów)

chciałbym być księdzem,


tyle owieczek do bzykania

i opowiadałbym o raju
29-11-2022 17:54 
 Ocena 2 na 2
DyktaFon (9281 punktów)
>chciałbym być księdzem,
>tyle owieczek do bzykania
>i opowiadałbym o raju
>
Wśród tych owieczek są pewnie też barany... Ale Tobie to nie robi różnicy...
29-11-2022 18:44 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>chciałbym być pasterzem,
>> tyle owieczek do bzykania i opowiadałbym o raju
>Wśród tych owieczek są pewnie też barany... Ale Tobie to nie robi różnicy...
to było o pasterzu i owieczkach
o baranie jest www.youtube.com/watch?v=9USq0RqRcp0
Baranie Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.
Baranie Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.
Baranie Boży, który gładzisz grzechy świata, obdarz nas pokojem.
29-11-2022 18:58 
 Ocena 3 na 3
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Wśród tych owieczek są pewnie też barany... Ale Tobie to nie robi różnicy...
Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Berzerac (5671 punktów)
>chciałbym być księdzem,

>i opowiadałbym o raju
>

Ależ ty jesteś płytki. Przejdź na islam, wówczas jak przelecisz kozę, albo dziecko nie będzie to zdrożne. Jeden problem, muzułmanie (oficjalnie) nie piją. Oni tak mają na trzeźwo. I tu może być keine probleme.

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365