Racjonalista - Strona głównaDo treści
Przeprosiny dla Pana Boga!!!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
13-12-2022 16:14maurice_ (747 punktów)Przeprosiny dla Pana Boga!!!
Ocena 3 na 3
Kuria Diecezji Płockiej przeprosiła za zachowanie księdza, który podczas lekcji religii przyciskał ucznia do ławki i wykręcał mu ręce. - Biskup płocki niezwłocznie spotka się z katechetą oraz dyrekcją placówki - przekazała kuria. Mazowieckie Kuratorium Oświaty zapowiada kontrolę w ośrodku szkolno-wychowawczym. Rzecznik Praw Dziecka "będzie się domagał wyciągnięcia konsekwencji".

tvn24.pl/t(*)niowi-kuria-przeprasza-6478570
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
>Przeprosiny dla Pana Boga!!!
A za co?
Wojny. epidemie,śmierć, zniszczenie, głód, bród, bieda,tortury, korupcja i tańce na lodzie. Mógłby temu kres położyć. Jeśli wszystko co potrafi, to wysłać psychopatę, by się nad dzieckiem znęcał, to leżę i kwiczę. Jeśli Bóg żyje, powiadam jeśli, to każdy rozsądny człowiek się zgodzi, że koleś jest co najmniej niekompetentny, jak i cała armia jego podwładnych.
A może - co nie wykluczone - ma to wszystko w dupie.
14-12-2022 10:22 
 Ocena 3 na 3
DyktaFon (9281 punktów)
>>Przeprosiny dla Pana Boga!!!
>A za co?
>Wojny. epidemie,śmierć, zniszczenie, głód, bród, bieda,tortury, korupcja i tańce na lodzie. Mógłby temu kres położyć. Jeśli wszystko co potrafi, to wysłać psychopatę, by się nad dzieckiem znęcał, to leżę i kwiczę. Jeśli Bóg żyje, powiadam jeśli, to każdy rozsądny człowiek się zgodzi, że koleś jest co najmniej niekompetentny, jak i cała armia jego podwładnych.
>A może - co nie wykluczone - ma to wszystko w dupie.
>
Gdyby istniał, to to ostatnie jest najbardziej prawdopodobne. Przez analogię do tego, jak my bardzo dbamy o pojedynczą mrówkę czy komara Mamy ją w d... a nawet więcej
14-12-2022 10:30 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>Przeprosiny dla Pana Boga!!!
>A za co?
>Wojny. epidemie,śmierć, zniszczenie, głód, bród, bieda,tortury, korupcja i tańce na lodzie. Mógłby temu kres położyć. Jeśli wszystko co potrafi, to wysłać psychopatę, by się nad dzieckiem znęcał, to leżę i kwiczę. Jeśli Bóg żyje, powiadam jeśli, to każdy rozsądny człowiek się zgodzi, że koleś jest co najmniej niekompetentny, jak i cała armia jego podwładnych.
>A może - co nie wykluczone - ma to wszystko w dupie.
>

Jak dziś spałeś?
Jak bóg podczas holocaustu (błogie przeciągnięcie)
14-12-2022 11:19 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>Jak dziś spałeś?

Śniła mi się moja nauczycielka od matematyki: - przyciska mi głowę do ławki, wykręca ręce i krzyczy: "Przeproś Pitagorasa!".
14-12-2022 12:09 
 Ocena 1 na 1
DyktaFon (9281 punktów)
>>Jak dziś spałeś?
>Śniła mi się moja nauczycielka od matematyki: - przyciska mi głowę do ławki, wykręca ręce i krzyczy: "Przeproś Pitagorasa!".

I słusznie. Takich nauczycielek powinno być więcej. Co by ludzie, zamiast szczepić się bezmyślnie na rzadką chorobę, obliczali prawdopodobieństwo jej śmiertelnych skutków...

Ja w swoim szkolnym życiu nie tylko dostawałem linijką po łapach, kredą w głowę, ale i musiałem się uczyć. I jakoś nikt nauczycieli nie oskarżał o te niecne praktyki. Dziś to co innego...
14-12-2022 12:43 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Ja w swoim szkolnym życiu nie tylko dostawałem linijką po łapach, kredą w głowę, ale i musiałem się uczyć.
We mnie nauczyciel śwignął pękiem kluczy. Zazdrosny był o Panią od fizyki. Bardzo ją lubiłem, a jego nie. Chyba też byłem zazdrosny.
14-12-2022 13:43 
 Ocena 1 na 1
DyktaFon (9281 punktów)
>>Ja w swoim szkolnym życiu nie tylko dostawałem linijką po łapach, kredą w głowę, ale i musiałem się uczyć.
>We mnie nauczyciel śwignął pękiem kluczy. Zazdrosny był o Panią od fizyki. Bardzo ją lubiłem, a jego nie. Chyba też byłem zazdrosny.

A to już pozaszkolne dywagacje. Ja się do takich nie zniżałem Dostawałem kredą za gadanie i ściąganie
14-12-2022 16:03 
 Ocena 5 na 5
Berzerac (5671 punktów)
>>Przeprosiny dla Pana Boga!!!
>A za co?
>Wojny. epidemie,śmierć, zniszczenie, głód, bród, bieda,tortury, korupcja i tańce na lodzie. Mógłby temu kres położyć. Jeśli wszystko co potrafi, to wysłać psychopatę, by się nad dzieckiem znęcał, to leżę i kwiczę. Jeśli Bóg żyje, powiadam jeśli, to każdy rozsądny człowiek się zgodzi, że koleś jest co najmniej niekompetentny, jak i cała armia jego podwładnych.
>A może - co nie wykluczone - ma to wszystko w dupie.
>

Pewnego razu Bóg ze św. Piotrem przechadzali się po Ziemi. Idąc przez pola widzą, jak rolnik zlany potem z mozołem pcha pług. Bóg pyta Piotra o co tu chodzi. Piotr odpowiada - sam przecież Panie powiedziałeś, że w pocie czoła pracować będą. Bóg na to ; ale ja przecież wtedy żartowałem.

Dochodząc do pierwszych zabudowań we wsi, słyszą krzyk kobiety wydobywający się z jednej z chat. Bóg pyta Piotra - co to? Piotr mówi- to kobieta rodzi. Sam przecież powiedziałeś, że w bólu na świat swe potomstwo sprawdzać będziecie. Bóg na to; ale ja wtedy przecież żartowałem.

Dochodzą do parafii, a tam głośna muzyka, odgłosy libacji, wesołe śpiewy. Po raz kolejny Bóg pyta, co to. Piotr mu odpowiada - to są księża - Twoi namiestnicy na Ziemi. I tylko oni wiedzą, że Ty wtedy żartowałeś.
maurice_ (747 punktów)
>>Przeprosiny dla Pana Boga!!!
>A za co?

To akurat nie znalazło się w artykule, choć byłoby to z pewnością interesujące.

dowcip.net(*)sowac-klasie-matke-boska-31486
Handzlik em (26 punktów)
>Kuria Diecezji Płockiej przeprosiła za zachowanie księdza, który podczas lekcji religii przyciskał
>ucznia do ławki i wykręcał mu ręce. - Biskup płocki niezwłocznie spotka się z katechetą oraz
>dyrekcją placówki - przekazała kuria. Mazowieckie Kuratorium Oświaty zapowiada kontrolę w ośrodku
>szkolno-wychowawczym. Rzecznik Praw Dziecka "będzie się domagał wyciągnięcia konsekwencji".
>tvn24.pl/t(*)niowi-kuria-przeprasza-6478570
>
Wszystkie instytucje pomocowe to hujnia ktora chce sie polansowac.

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365