 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 20-12-2022 11:35 | okragly (21676 punktów) | mea culpa
1 na 1 | idą święta, czas się wyspowiadać. Z czego nasi sąsiedzi się spowiadają, wg kolejności -KRADZIEŻ -KŁAMSTWO -PYCHA że jesteśmy najlepsi, najmądrzejsi i zawsze mamy rację -ANTYKONCEPCJA -WYGODNICTWO Chcemy świętego spokoju. np relacji międzyludzkich, kiedy zrywamy znajomość, zamiast nad nią popracować. -PRZEMOC Często natury psychicznej, presja, obrażanie, oskarżanie. -PIJAŃSTWO moja wina -PORNOGRAFIA moja wina na usprawiedliwienie dodam że dotyczy 75% Polaków. -OBŻARSTWO -ZAZDROŚĆ -CHCIWOŚĆ Konsumpcjonizm Chcemy mieć dużo i najlepiej, żeby wszyscy to zobaczyli. Często zdobywamy bogactwo nieczystymi metodami. -ZWIĄZEK NIESAKRAMENTALNY. młodzi przed zaręczynami, jak i starsi - np. żyjąc z rozwodnikiem.
W sumie jestem czysty jak niemowlak (choć nie wierze w Boga)
Czy macie grzechy racjonalne? Jakie?
ja nie mam, bo uważam, że jest tak jak ma być, jestem bezwolny (jako domorosły fizyk uważam, że świat jest fizyczny, znaczy zdeterminowany) | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | romaro (25211 punktów) | >idą święta >W sumie jestem czysty jak niemowlak Twoja mamusia musiała tonę śniegu zjeść, żeby wykluć takiego bałwana jak ty.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>idą święta >>W sumie jestem czysty jak niemowlak >Twoja mamusia musiała tonę śniegu zjeść, żeby wykluć takiego bałwana jak ty. jestem z wody, jako niemowlak 83% dzisiaj Mózg okraglego to 83% wody Serce 81% Krew 903%
|
|
|  | 2 na 2 | romaro (25211 punktów) | >Mózg okraglego to 83% wody Gazowanej
|
|
|  | 3 na 3 | DyktaFon (9281 punktów) | >>>idą święta >>>W sumie jestem czysty jak niemowlak >>Twoja mamusia musiała tonę śniegu zjeść, żeby wykluć takiego bałwana jak ty. >jestem z wody, jako niemowlak 83% >dzisiaj >Mózg okraglego to 83% wody >Serce 81% >Krew 903% > Szczególnie urzekł mnie ten ostatni postulat (krew 903%). Moje gratulacje za odkrycie nowego prawa matematyki, fizyki, chemii? Nie wiem czego, ale Nobel się należy, jak psu zupa. Może z literatury lub pokojowa nagroda?
|
|
| |  | 5 na 5 | Berzerac (5671 punktów) |
> Szczególnie urzekł mnie ten ostatni postulat (krew 903%). Moje gratulacje za odkrycie nowego prawa matematyki, fizyki, chemii? Nie wiem czego, ale Nobel się należy, jak psu zupa. Może z literatury lub pokojowa nagroda?Zwykła literówka. Okrągły miał na myśli 90% czystego spirytusu we krwi.
|
|
| | |  | | haish (2908 punktów) | > >Szczególnie urzekł mnie ten ostatni postulat (krew 903%). Moje gratulacje za odkrycie nowego prawa matematyki, fizyki, chemii? Nie wiem czego, ale Nobel się należy, jak psu zupa. Może z literatury lub pokojowa nagroda?> Zwykła literówka. Okrągły miał na myśli 90% czystego spirytusu we krwi.  > No, no - a ostatni mesjasz jaki istnieje w umysłach sporej części populacji ludzkiej miał tylko tyle ile ma wino, czyli 8 ~ 17%.
|
|
| | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >Szczególnie urzekł mnie ten ostatni postulat (krew 903%). Moje gratulacje za odkrycie nowego prawa matematyki, fizyki, chemii? Nie wiem czego, ale Nobel się należy, jak psu zupa. Może z literatury lub pokojowa nagroda?> Okrągły miał na myśli 90% czystego spirytusu we krwi.  spiritus (łac.)- duch (prawdy?) spiritus movens - siła sprawcza, główny motor jakiejś sprawy, dusza przedsięwzięcia. spiritus sanctus -duch święty
|
|
| | | |  | 2 na 2 | Duch Prawdy (14790 punktów) | > > Okrągły miał na myśli 90% czystego spirytusu we krwi.  > spiritus (łac.)spirit - duch, spiritus - spirytus > - duch (prawdy?)alkohol rozwiązuje języki
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
| | | |  | 2 na 2 | Berzerac (5671 punktów) |
> spiritus (łac.)- duch (prawdy?) >spiritus movens - siła sprawcza, główny motor jakiejś sprawy, dusza przedsięwzięcia. >spiritus sanctus -duch święty
Spiritus rządzi.
|
|
| haish (2908 punktów) | >idą święta, czas się wyspowiadać. Z czego nasi sąsiedzi się spowiadają, wg kolejności >-KRADZIEŻ niedawno rabin przytoczył anegdotę - ze składu z koszernym winem ganewim przywłaszczyli pewną ilość, właściciel składu miał wątpliwość czy pozostałe w składzie wino jest koszerne, udał si e więc poradę do rabina, ten zaś bez namysłu stwierdził, że wino na pewno jest koszerne, ponieważ złodziejami byli też Żydzi.
>-KŁAMSTWO jest też kłamstwo w dobrej wierze
>-PYCHA że jesteśmy najlepsi, najmądrzejsi i zawsze mamy rację to jest przeważnie wynikiem błędu poznawczego wynikającego z niedostatecznej edukacji.
>-ANTYKONCEPCJA cóż męskiej części to nie dotyczy
>-WYGODNICTWO Chcemy świętego spokoju. np relacji międzyludzkich, kiedy zrywamy znajomość, zamiast >nad nią popracować. nie jest grzechem żyć wygodnie, a znajomość z każdym to mrzonka - wiele relacji w tym małżeństwo nie są i nigdy nie były wieczne
>-PRZEMOC Często natury psychicznej, presja, obrażanie, oskarżanie. przemoc nie pojawia się ot tak sobie, zawsze istnieje przyczyna takowych zachowań, zarówno te niezależne od ofiary i te zależne od ofiary.
>-PIJAŃSTWO moja wina decyduje czynnik społeczno-kulturowy - smakosz jest taką samą ofiarą jak i jego ofiary, smakosza ktoś na smakosza ukształtował.
>-PORNOGRAFIA moja wina >na usprawiedliwienie dodam że dotyczy 75% Polaków. matka natura nie wszystkich traktuje jednakowo - co widać po poziomie hormonów
>-OBŻARSTWO jest też anoreksja - oba stany to choroba mająca swoje podłoże w psychice
>-ZAZDROŚĆ wynika z braku zrozumienia, ale jest też zazdrość pozytywna - taka która motywuje do pracy nad sobą
>-CHCIWOŚĆ Konsumpcjonizm Chcemy mieć dużo i najlepiej, żeby wszyscy to zobaczyli. Często zdobywamy >bogactwo nieczystymi metodami. to nie jest takie oczywiste i zależy od tego jakie mamy realne cele lub cel, im szczytniejszy i chwalebny cel metody są uświęcane przez CEL. Bywa też i tak że szczytny cel daje również okazję do osobistego bogacenia się na boku - kler, WOŚP i rózniste fundacje pomocowe które z zebranych środków na cele pomocowe przeznaczają mniej niż połowę.
>-ZWIĄZEK NIESAKRAMENTALNY. młodzi przed zaręczynami, jak i starsi - np. żyjąc z rozwodnikiem. >W sumie jestem czysty jak niemowlak (choć nie wierze w Boga) większych bredni nie słyszałem, sakrament, kontrakt małżeński to tylko umowa 'prawna'
>Czy macie grzechy racjonalne? Jakie? >ja nie mam, bo uważam, że jest tak jak ma być, jestem bezwolny (jako domorosły fizyk uważam, że >świat jest fizyczny, znaczy zdeterminowany)
Jedyny 'grzech' który popełnia każdy człowiek - to niedostateczna edukacja, oraz niechęć zrozumienia. Tak na prawdę z niego wynikają zachowania niepożądane w społeczeństwie.
|
|
 | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Jedyny 'grzech' który popełnia każdy człowiek - to niedostateczna edukacja, oraz niechęć zrozumienia. Tak na prawdę z niego wynikają zachowania niepożądane w społeczeństwie.Dostateczna edukacja kosztuje kupę hajsu. Nikt kto wie i kto czuje nie oddaje wiedzy, tudzież nie rozwija u innych wyższych emocji za darmo. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>idą święta, czas się wyspowiadać. Z czego nasi sąsiedzi się spowiadają, wg kolejności >>-KRADZIEŻ >niedawno rabin przytoczył anegdotę - ze składu z koszernym winem ganewim przywłaszczyli pewną ilość, właściciel składu miał wątpliwość czy pozostałe w składzie wino jest koszerne, udał si e więc poradę do rabina, ten zaś bez namysłu stwierdził, że wino na pewno jest koszerne, ponieważ złodziejami byli też Żydzi. w raju nie było kradzieży bo nie było własności
>>-KŁAMSTWO >jest też kłamstwo w dobrej wierze w raju wszystko było jawne
>>-PYCHA że jesteśmy najlepsi, najmądrzejsi i zawsze mamy rację >to jest przeważnie wynikiem błędu poznawczego wynikającego z niedostatecznej edukacji. edukacja jest w rękach patoelit, ucza co im wygodnie, dla własnego pożytku
>>-ANTYKONCEPCJA >cóż męskiej części to nie dotyczy w raju nie wystepowała, wszystko było naturalne
>>-WYGODNICTWO Chcemy świętego spokoju. np relacji międzyludzkich, kiedy zrywamy znajomość, zamiast nad nią popracować. >nie jest grzechem żyć wygodnie, a znajomość z każdym to mrzonka - wiele relacji w tym małżeństwo nie są i nigdy nie były wieczne monogamia seryjna jest z raju, kobieta miała 8 mężów, jedna z form edukacji polegala na tym, że "milfy" brały sobie za partnerów młodzików a młode dziewczyny starszych, doświadczonych
>>-PRZEMOC Często natury psychicznej, presja, obrażanie, oskarżanie. >przemoc nie pojawia się ot tak sobie, zawsze istnieje przyczyna takowych zachowań, zarówno >te niezależne od ofiary i te zależne od ofiary. kobiety jako slabsze fizycznie, wypracowały przemoc psychiczną
>>-PIJAŃSTWO moja wina >decyduje czynnik społeczno-kulturowy - smakosz jest taką samą ofiarą jak i jego ofiary, smakosza ktoś na smakosza ukształtował. biznes
>>-PORNOGRAFIA moja wina >>na usprawiedliwienie dodam że dotyczy 75% Polaków. > matka natura nie wszystkich traktuje jednakowo - co widać po poziomie hormonów kobiety lubią się bzykac, tylko ponoszą niewspółmierne koszty, wyhodować "raka 4kg", urodzic go, karmic wiele lat własną krwia, martwić się o niego całe życie
>>-OBŻARSTWO >jest też anoreksja - oba stany to choroba mająca swoje podłoże w psychice wszystko jest zdeterminowane
>>-ZAZDROŚĆ >wynika z braku zrozumienia, ale jest też zazdrość pozytywna - taka która motywuje do pracy nad sobą zazdrość wzbudzają patoelity, żebyśmy szybciej biegli w ich kołowrotku
>>-CHCIWOŚĆ Konsumpcjonizm Chcemy mieć dużo i najlepiej, żeby wszyscy to zobaczyli. Często zdobywamy bogactwo nieczystymi metodami. >to nie jest takie oczywiste i zależy od tego jakie mamy realne cele lub cel, im szczytniejszy i chwalebny cel metody są uświęcane przez CEL. Bywa też i tak że szczytny cel daje również okazję do osobistego bogacenia się na boku - kler, WOŚP i rózniste fundacje pomocowe które z zebranych środków na cele pomocowe przeznaczają mniej niż połowę. CHCIWOŚĆ Konsumpcjonizm jest napędzany przez kapitalizm, patoelity
>Jedyny 'grzech' który popełnia każdy człowiek - to niedostateczna edukacja, oraz niechęć zrozumienia. Tak na prawdę z niego wynikają zachowania niepożądane w społeczeństwie. edukacja jest w rękach patoelit (od żłobka dzieci są oddawane państwu, ojciec rozmawia z dzieckiem 5min dziennie)
|
|
1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Poczucie winy to program umysłu zainstalowany w czasie wychowania. Ma swoje funkcje społeczne do wykonania. Poczucie winy dotyczy jednak tylko nizin społecznych. Wyżyny społeczne takich emocji nie mają. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >Poczucie winy to program umysłu zainstalowany w czasie wychowania. >Ma swoje funkcje społeczne do wykonania. bycie niewolnikiem patoelit, a najbardziej perfidny jest liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) Takiemu biedakowi mówią; mamy wolność, tez mogleś zostać kulczykiem, wystarczyło wiecej pracować, wczesniej wstawać, wybrac lepszy zawód, lepszą szkołe. Cala wina jest rzucona na niewolnika. Liberalizm jest antyludzki
>Poczucie winy dotyczy jednak tylko nizin społecznych. >Wyżyny społeczne takich emocji nie mają. tzw klasa średnia ma (też są perfidnie wykorzystywani przez patoelity)
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|